Za marzenia

Komedia Dramat Poland 2018

Za marzenia

Komedia Dramat Poland 2018

Komedia Dramat Poland 2018

2 sezony, 25 odcinków

„Za marzenia” to opowieść o przyjaźni, miłości i ambicjach młodych ludzi na chwilę przed wejściem w dorosłość. Osią historii są perypetie trójki dwudziestosześciolatków, Zosi, dyplomowanej psycholog, Anki, charakteryzatorki na planie hitowej telenoweli i Bartka, żyjącego dniem dzisiejszym, typowego „jutromena”. Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami.

Gdzie obejrzeć:

TVP2

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Season 1 (26 lutego 2018)

Za marzenia - sezon 1, odcinek 1
1. Odcinek 1

Anka jest makijażystką na planie telenoweli. Odkrywa, że jej chłopak ją zdradził. Zosia jako psycholog doradza klientom, jaki powinni wybrać zawód. Sama ma ochotę rzucić pracę po każdej rozmowie z szefem. Bartek, artystyczna dusza, ukrywa, że rzucił studia.

26 lutego 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 2
2. Odcinek 2

Paweł próbuje nakłonić Ankę, by dała mu kolejną szansę. Tymczasem Karina dziewczyna, z którą zdradził ukochaną, zdobywa pracę na planie i nie zamierza zniknąć z ich życia. Zosia, gdy odwiedza Ankę w pracy, poznaje przystojnego gwiazdora.

5 marca 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 3
3. Odcinek 3

Zosia wspólnie z Szymonem próbuje pomóc panu Szczepanowi, który nie ma ubezpieczenia i nie może zostać w szpitalu. Z kolei Anka jest gotowa na wszystko, by odzyskać swoje rozebrane zdjęcia i w końcu prosi o pomoc ojca.

12 marca 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 4
4. Odcinek 4

Anka, Zosia i Bartek urządzają huczną imprezę, ale wcześniej znów mają pecha. Sokół gubi pieniądze, za które Anka chciała odkupić monetę należącą do jej ojca i w końcu zakrada się do antykwariatu, gotów na kradzież.

19 marca 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 5
5. Odcinek 5

Anka ma nadzieję, że jej ojciec jako prawnik wyciągnie Bartka z aresztu. Zosia prosi za to o pomoc byłego kochanka – Jacka Górskiego. Tymczasem Sokół, w drodze na komisariat, ucieka z radiowozu.

26 marca 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 6
6. Odcinek 6

Zosia błaga Anielaka, by pozwolił jej wrócić do pracy. A poza tym odkrywa, że jej były kochanek Jacek Górski ma konto na portalu randkowym. Tymczasem Marta żona Górskiego zaprasza nagle dziewczynę na kolację.

9 kwietnia 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 7
7. Odcinek 7

Zosia chce wrócić na studia podyplomowe, które przerwała, gdy Jacek oblał ją na egzaminie. A gdy Górski się temu sprzeciwia, w obronie dziewczyny staje doktor Drawicz. Szymon prosi za to Zosię, by pomogła mu przygotować się do jego pierwszej roli w teatrze i zabiera przyjaciółkę do domku w lesie.

16 kwietnia 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 8
8. Odcinek 8

Bartek znów ma problemy w klubie, gdy kelnerka Natalia niszczy przypadkiem drogi sprzęt. Chłopak staje w obronie koleżanki i bierze winę na siebie, a menedżer wybucha od razu wściekłością. Sokół próbuje też pomóc Ance tak, by pozostała w konkursie.

23 kwietnia 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 9
9. Odcinek 9

Anka szykuje się do finału konkursu wizażu, a Zosia do pierwszego dnia pracy w szkole. Dziewczyna konfrontuje się ze zbuntowanym nastolatkiem, Rafałem, który ukradł jej pieniądze. Szymon czyta pierwsze recenzje swojej sztuki i jest naprawdę załamany. Na domiar złego pada ofiarą psychofana, który porywa go z planu.

7 maja 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 10
10. Odcinek 10

Po wspólnej nocy Anka i Bartek próbują być tylko przyjaciółmi i ukrywają przed Zosią, że zostali kochankami. Wolańska dostaje kolejną propozycję od Daniela, producenta show o wizażu i musi pomóc swojej siostrze, która szykuje się na pierwszą randkę.

14 maja 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 11
11. Odcinek 11

Anka i Bartek prawie się do siebie nie odzywają, a Zosia obawia się, że to koniec ich przyjaźni. Poza tym Sokół i Natalia zaczynają pracę w barze wege, który chce otworzyć Agata. Ich nowa szefowa od razu ma jednak problemy. Lokal może zbankrutować.

21 maja 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 12
12. Odcinek 12

Bartek postanawia odwiedzić rodziców w Łomży i spotyka w drodze ciężarną dziewczynę, która nagle zaczyna rodzić. Zosia podejrzewa za to, że ksiądz Andrzej miał przed laty romans z jej matką i może być jej ojcem. Na uczelni dziewczyna spotyka też Martę i jest świadkiem jej kolejnej kłótni z mężem.

28 maja 2018

Za marzenia - sezon 1, odcinek 13
13. Odcinek 13

Do Warszawy przyjeżdża nagle Ewa, matka Zosi, która padła ofiarą oszusta i jest bez dachu nad głową. W pracy Zosia znowu próbuje pomóc Rafałowi. Nauczyciel matematyki – Walczak – chce, by siostra małego straciła prawo do opieki nad chłopcem.

4 czerwca 2018

Season 2 (4 marca 2019)

Za marzenia - sezon 2, odcinek 1
1. Odcinek 1

Szymon zaprasza Zosię, Ankę i Bartka na romantyczny weekend na jego łodzi. Podczas rejsu młodzi spotykająTelmę i Luisa z Kanady. Przez nowych znajomych przyjaciele znów wpadają w kłopoty.

4 marca 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 2
2. Odcinek 2

Szymon prosi Zosię, by została jego żoną. Kilka godzin później dziewczyna dowiaduje się, że Szczepan jest jej ojcem. Bartek szuka nowego mieszkania. Zostaje wplątany w kryminalną aferę.

11 marca 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 3
3. Odcinek 3

Zosia ma amnezję. Bartek z Anką chcą pomóc przyjaciółce i dlatego namawiają ją na skok na bungee. Mają nadzieję, że dzięki tej przygodzie dziewczyna wróci wspomnieniami do dnia sprzed czterech lat, w którym się poznali. Do chwili, gdy Zosia mieszkała w akademiku, Anka pracowała w zakładzie pogrzebowym, a Bartek jak zawsze szukał wrażeń.

18 marca 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 4
4. Odcinek 4

Trójka przyjaciół przeprowadza się do nowego mieszkania i znów wpada w tarapaty. Firma przewozowa myli przesyłki i zostawia młodym pudło, które należy do kogoś innego. Tymczasem Bartek po raz kolejny ściera się z Karolem, szefem Euforii, który zjawia się na otwarciu Wegenacji i chce porozmawiać z Natalią. Anka wraca do pracy na planie filmowym.

25 marca 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 5
5. Odcinek 5

Adam proponuje Ance, że pożyczy jej 25 tysięcy złotych, by mogła spłacić Daniela. Bartek nie umie zapanować nad zazdrością. Tymczasem Wolańska jest świadkiem napadu w lokalnym sklepie.

1 kwietnia 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 6
6. Odcinek 6

Bartek jest zazdrosny o Ankę, która spędziła wieczór z Adamem. Robi dziewczynie wymówki. Wolańska odkrywa, że matka Zosi i jej nowa szefowa ze sklepu, Olga, padły ofiarą tego samego oszusta. Ewa prosi o pomoc prawną Antoniego. Tymczasem młoda Morawiec spotyka się z Dorotą, licząc na to, że uda im się porozumieć.

8 kwietnia 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 7
7. Odcinek 7

Bartek panikuje, gdyż niespodziewanie z Łomży przyjeżdża jego babcia Regina, a matka mówi mu, że seniorka może być poważnie chora. Kobieta zjawia się w końcu w Warszawie razem z przyjacielem, Tadeuszem. Tymczasem Antoni odnajduje oszusta, Tulipana, który wpędził w długi Ewę. Dorota odwiedza Szymona i zostaje jego coachem oraz instruktorką jogi.

15 kwietnia 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 8
8. Odcinek 8

Szymon umawia się z Dorotą w stadninie. Zosia ich śledzi. Tymczasem jej matka zaprasza na obiad Antoniego. Szczepan próbuje zepsuć prawnikowi humor. Olga bankrutuje i zamyka sklep. Anka traci pracę.

29 kwietnia 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 9
9. Odcinek 9

Wczesnym rankiem zdenerwowany Bartek jedzie wraz z Anką do Karola. Jest pewien, że to on podpalił Wege-nację. Niefortunnie w drodze dochodzi do wypadku. Sokół zostaje ranny, a jego ukochana porwana. Tymczasem Zosia dowiaduje się, że jej matka ostatnią noc spędziła w izbie wytrzeźwień.

6 maja 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 10
10. Odcinek 10

Ewa i Szczepan coraz bardziej zbliżają się do siebie. Kobieta decyduje, by nic nie mówili Zosi. W kancelarii Wolańskiego trwają prace nad sprawą spierających się Wandy Anielak i doktor Marty Górskiej.

13 maja 2019

Za marzenia - sezon 2, odcinek 11
11. Odcinek 11

Blogerka, która prowadziła na planie filmowym wywiad, oskarża Szymona o molestowanie. Sprawa wzbudza zainteresowanie mediów. Zosia musi ukrywać się przed paparazzi. Korczowi grozi utrata angażu.

20 maja 2019

12. Odcinek 12

Ewa dowiaduje się, że jest w ciąży. Kobieta załamuje się, gdyż nie wie, kto jest ojcem dziecka. Anka, która jest zazdrosna o Gabi, postanawia zerwać z Bartkiem i przeprowadzić się do Adama.

27 maja 2019

Rankingi

Obsada: Za marzenia

 • Anna Karczmarczyk Anka Wolańska
 • Maja Bohosiewicz Zosia Morawiec
 • Piotr Nerlewski Bartek Sokół
 • Marcin Perchuć Szczepan Bielski

Twórcy: Za marzenia

 • Olga Chajdas Director

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny: Za marzenia
 • Tytuł angielski: Za marzenia
 • Data pierwszej emisji: 2018-02-26
 • Produkcja: Poland
 • Języki: Polish
 • Gdzie obejrzeć Za marzenia: TVP2
 • Studio: TVP
 • Słowa kluczowe:
 • Oficjalna strona www: