Wojna światów

Dramat Science fiction/fantasy France 2019

Wojna światów

Dramat Science fiction/fantasy France 2019

  • 6,9 /10

Dramat Science fiction/fantasy France 2019

1 sezon, 8 odcinków

Kiedy astrofizycy odbierają transmisję z innej galaktyki, wreszcie dostają dowód na istnienie pozaziemskiej cywilizacji. Czekająca z zapartym tchem na kolejny kontakt, ludzkość pada ofiarą niemal całkowitej zagłady ze strony obcych. Nieliczni ocaleni muszą się odnaleźć w upiornie opustoszałym świecie.

Gdzie obejrzeć:

Canal+

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Wojna światów - sezon 1, odcinek 1
1. Odcinek 1

Astrofizycy odbierają transmisję z innej galaktyki. Wkrótce ludzie padają ofiarą niemal całkowitej zagłady ze strony obcych. Nieliczni ocaleni muszą się odnaleźć w opustoszałym świecie.

28 października 2019

Wojna światów - sezon 1, odcinek 2
2. Odcinek 2

Po ataku pojedyncze grupki ocalonych próbują znaleźć sobie miejsce wśród ruin dawnego świata. Dochodzą do wniosku, że jeśli chcą mieć szanse na przetrwanie, muszą odłożyć na bok różnice.

4 listopada 2019

Wojna światów - sezon 1, odcinek 3
3. Odcinek 3

W nowym, wspaniałym świecie opada bitewny kurz. Ocaleni muszą pogodzić się z niełatwymi prawdami. Catherine odkrywa, jaką rolę miała w sprowadzeniu ataku obcych. Emily chwilowo odzyskuje wzrok.

11 listopada 2019

Wojna światów - sezon 1, odcinek 4
4. Odcinek 4

Ocaleni odkrywają prawdę na temat obcych. Mokrani rusza z ofensywą, wyprzedzając atak kosmitów, a Ash jest zmuszony do podjęcia najtrudniejszej decyzji w życiu. Chloe dopada przeszłość.

18 listopada 2019

Wojna światów - sezon 1, odcinek 5
5. Odcinek 5

Między ocalonymi dochodzi do pierwszych pęknięć. Jonathan jest coraz bardziej zaniepokojony dziwnym zachowaniem Sachy. Bill traktuje Emily jak ekscytującą zagadkę. Mokrani jest przerażony - jego ludzie cieszą się, że mogą dokonać zemsty.

25 listopada 2019

Wojna światów - sezon 1, odcinek 6
6. Odcinek 6

Powiązania niektórych ocalonych z obcymi wzbudzają trudne pytania. Bill dokonuje szokującego odkrycia. Zachowanie Sachy jest coraz bardziej nieprzewidywalne. Urodziny Toma stają się okazją do świętowania, choć cena może się okazać wysoka.

2 grudnia 2019

Wojna światów - sezon 1, odcinek 7
7. Odcinek 7

Dochodzi do tragedii, która zmieni przyszłość. Gdy pojawia się Sophia, Catherine dokonuje zmiany swoich priorytetów. Sprawy między Jonathanem a Sachą stają na ostrzu noża. Emily jest tak zadowolona z odzyskania wzroku, że przestaje się zastanawiać nad przyczyną tego zdarzenia, w przeciwieństwie do innych.

9 grudnia 2019

Wojna światów - sezon 1, odcinek 8
8. Odcinek 8

Ocaleni wreszcie mają możliwość odegrania się na agresorach. Mokrani i Catherine szykują się do walki o życie. Emily próbuje za wszelką cenę znaleźć odpowiedzi. Sacha nadal ma wizje, w których przyszłość rysuje się zastanawiająco.

16 grudnia 2019

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: War of the Worlds
  • Tytuł angielski: War of the Worlds
  • Data pierwszej emisji: 28 października 2019
  • Produkcja: France
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: Canal+
  • Studio: StudioCanal, Fox Networks Group, Urban Myth Films, de wereldvrede, AGC Television
  • Słowa kluczowe: based on novel or book, post-apocalyptic future, survival, scientist, alien invasion
  • Oficjalna strona www: