Watchmen

Akcja i Przygoda Kryminał Dramat Science fiction/fantasy USA 2019

Watchmen

Akcja i Przygoda Kryminał Dramat Science fiction/fantasy USA 2019

 • 7,7 /10

Akcja i Przygoda Kryminał Dramat Science fiction/fantasy USA 2019

1 sezon, 9 odcinków

Serial na podstawie klasycznych już komiksów DC Comics autorstwa Dave’a Gibbonsa i Alana Moore’a. Sama historia rozgrywa się 34 lata po zakończeniu komiksu, w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są wyjęci spod prawa ze względu na ich brutalne metody działania.

 • #dc comics

 • #vigilante

 • #based on graphic novel

Gdzie obejrzeć:

HBO

Odcinki

Wybierz sezon:

Watchmen - sezon 1, odcinek 1
1. Odcinek 1

Alternatywna rzeczywistość w Ameryce, w której policjanci muszą chronić swoją tożsamość. Detektyw Bar z pomocą przyjaciela prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa pewnego funkcjonariusza.

20 października 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 2
2. Odcinek 2

Angela wraca pamięcią do traumatycznych chwil ataku na rodzinę. Detektyw zatrzymuje mężczyznę, który przyznaje się do morderstwa w Tulsie. Tymczasem gdzieś daleko ma miejsce premierowy spektakl.

27 października 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 3
3. Odcinek 3

Po nocnej wizycie senatora, odpowiedzialnego za oklahomskie przepisy dotyczące zamaskowanej policji, Laurie Blake z FBI zmierza do Tulsy. Na miejscu rozpocznie śledztwo w sprawie morderstwa. Lord of the Country Estate dostaje bardzo wrogi list. Decyduje się odpowiedzieć w taki sam sposób.

3 listopada 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 4
4. Odcinek 4

Miliarderka Lady Trieu, zwykle trzymająca się z dala od ludzi, składa zagadkową ofertę. Blake jest coraz bliżej poznania prawdy o swojej drugiej tożsamości. Angela zwraca się do detektywa Looking Glassa o pomoc. Tymczasem Lord of the Country Estate rozpoczyna szkolenie dla dwóch nowych podwładnych.

10 listopada 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 5
5. Odcinek 5

Wychodzi na jaw prawda o detektywie Looking Glassie i największym oszustwie w historii Ameryki. Najmądrzejszy człowiek na świecie obmyśla ucieczkę.

17 listopada 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 6
6. Odcinek 6

Angela, pod dużym wpływem Nostalgii, dowiaduje się więcej o podróży swojego dziadka.

24 listopada 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 7
7. Odcinek 7

Angela nadal znajduje się pod wpływem Nostalgii. Jej pamięć jest w złym stanie - własne wspomnienia zlewają się ze wspomnieniami dziadka. Angela po kuracji spieszy do domu, a po powiedzeniu Calowi, że go kocha i realizuje jego dawny pomysł. Joe ujawnia swój plan schwytania Doktora Manhattanu w celu walki z białą dyskryminacją. Veidt zostaje postawiony przed sądem przez Game Warden.

1 grudnia 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 8
8. Odcinek 8

W Wietnamie 2009 doktor Manhattan przysiada się do Angeli i próbuje ją przekonać, aby zjadła z nim kolację następnego wieczoru, ponieważ później się zakochają. Angela jest bardzo sceptyczna, ale Manhattan, wyjaśniając swoje nieliniowe doświadczenie z czasem, tłumaczy, że ​​tworzy życie w Europie od 1985 r. Angela mimo, że początkowo jest sceptyczna, w końcu przyjmuje propozycję kolacji.

8 grudnia 2019

Watchmen - sezon 1, odcinek 9
9. Odcinek 9

Trieu okazuje się być córką Veidta. Laurie odkrywa, że ​​Looking Glass żyje, przebrany za członka Kavalry. Angela przyjmuje schronienie w teatrze, w którym przebywają Will i jej dzieci. Will wyjaśnia, że ​​Manhattan współpracował z nim, aby osiągnąć ten cel, co jest koniecznym wnioskiem. Laurie i Looking Glass przedstawiają Veidta przed sądem, korzystając z kopii wideo z 1985 roku.

15 grudnia 2019

Rankingi

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny:: Watchmen
 • Tytuł angielski: Watchmen
 • Data pierwszej emisji: 20 października 2019
 • Produkcja: USA
 • Języki: English
 • Gdzie obejrzeć: HBO
 • Studio: Warner Bros. Television, White Rabbit
 • Słowa kluczowe: dc comics, vigilante, based on graphic novel
 • Oficjalna strona www: https://www.hbo.com/watchmen