Star Trek: Picard

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2020

Star Trek: Picard

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2020

 • 7,4 /10

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2020

1 sezon, 10 odcinków

Akcja serialu rozgrywać się będzie ok. 20 lat po ostatnich znanych wydarzeniach z udziałem Picarda. Mocno posunięty w latach oficer jest emerytowanym admirałem Gwiezdnej Floty, spędzającym jesień życia w rodzinnej winnicy we Francji na Ziemi. Wydarza się jednak coś, co skłania go do powrotu w kosmos.

 • #android

 • #spaceship

Gdzie obejrzeć:

CBS All Access

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 1
1. Wspomnienie

Pod koniec 24 wieku i 14 lat po przejściu na emeryturę z Gwiezdnej Floty Jean-Luc Picard prowadzi spokojne życie w swojej winnicy Chateau Picard. Kiedy szuka go tajemnicza młoda kobieta, która potrzebuje jego pomocy, wkrótce zdaje sobie sprawę, że może mieć osobiste powiązania z własną przeszłością.

23 stycznia 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 2
2. Mapy i legendy

Picard zaczyna badać tajemnicę Dahj, a także znaczenie jej istnienia dla Federacji. Bez wsparcia Gwiezdnej Floty Picard pozostaje polegający na innych, w tym na pomocy dr Agnes Jurati i wyobcowanym byłym kolegą, Raffi Musiker. Tymczasem ukryci wrogowie są również zainteresowani tym, dokąd doprowadzi Picard do poszukiwania prawdy o Dahj.

30 stycznia 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 3
3. Koniec jest początkiem

Zupełnie nieświadoma swojej szczególnej natury, Soji kontynuuje swoją pracę i zwraca uwagę dyrektora wykonawczego projektu badawczego kostki Borg. Po powtórzeniu wydarzeń z niechętnym Raffim Picard szuka innych chętnych do przyłączenia się do poszukiwań Bruce'a Maddoxa, w tym pilota i byłego oficera Gwiezdnej Floty Cristóbala Riosa.

6 lutego 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 4
4. Absolutna szczerość

Podróż załogi do Freecloud odbywa się objazdem, gdy Picard nakazuje postój na planecie Waszti, gdzie Picard i Raffi przenieśli romulańskich uchodźców czternaście lat wcześniej. Po przybyciu Picard ponownie spotyka Elnora, młodego Romulana, z którym zaprzyjaźnił się podczas przeprowadzki. Tymczasem Narek kontynuuje próby dowiedzenia się więcej o Soji, podczas gdy Narissa niecierpliwie odczuwa brak postępów.

13 lutego 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 5
5. Szmata Stardust City

Załoga La Sirena rozpoczyna nieprzewidywalną i ożywioną wyprawę na Freecloud w poszukiwaniu Bruce'a Maddoxa. Kiedy dowiadują się, że Maddox znalazł się w niepewnej sytuacji, znajoma twarz oferuje jej pomoc.

20 lutego 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 6
6. Kostka Nie Do Otwarcia

Picard i załoga śledzą Soji do sześcianu Borg w przestrzeni romulańskiej, wracając do nawiedzających wspomnień dla Picarda. Tymczasem Narek wierzy, że w końcu znalazł sposób na bezpieczne wykorzystanie Soji dla informacji.

27 lutego 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 7
7. Nepenthe

Picard i Soji przenoszą się na planetę Nepenthe, dom starych i zaufanych przyjaciół. Gdy reszta ekipy La Sirena próbuje do nich dołączyć, Picard pomaga Soji zrozumieć jej niedawno odblokowane wspomnienia. Tymczasem Hugh i Elnor zostają na kostce Borga i muszą stawić czoła rozgniewanej Narissie.

5 marca 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 8
8. Połamane kawałki

Kiedy ujawniają się niszczycielskie prawdy związane z atakiem Marsa, Picard zdaje sobie sprawę, jak daleko posunie się wielu, aby zachować tajemnice sięgające pokoleń wstecz, podczas gdy załoga La Sirena zmaga się z własnymi tajemnicami i objawieniami. Narissa nakazuje swoim strażnikom schwytać Elnor, rozpoczynając nieoczekiwany ciąg wydarzeń na kostce Borga.

12 marca 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 9
9. I ja jestem w Arkadii, część 1

Po niekonwencjonalnym i niebezpiecznym transporcie Picard i załoga w końcu przybywają do rodzinnego świata Soji, Coppeliusa. Jednak z romulańskimi ptakami bojowymi na ogonie, ich przybycie stanowi tylko większe niebezpieczeństwo, ponieważ załoga odkrywa więcej niż oczekiwano o mieszkańcach planety.

19 marca 2020

Star Trek: Picard - sezon 1, odcinek 10
10. I ja jestem w Arkadii, część 2

Podczas ostatecznej konfrontacji na planecie androidów, Coppeliusie, Picard i jego zespół stają przeciwko Romulanom oraz androidom, które za wszelką cenę chcą przetrwać.

26 marca 2020

Rankingi

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny:: Star Trek: Picard
 • Tytuł angielski: Star Trek: Picard
 • Data pierwszej emisji: 23 stycznia 2020
 • Produkcja: USA
 • Języki: English
 • Gdzie obejrzeć: CBS All Access
 • Studio: CBS Television Studios
 • Słowa kluczowe: android, spaceship
 • Oficjalna strona www: https://www.cbs.com/shows/star-trek-picard/