Skandal

Dramat USA 2012

Skandal

Dramat USA 2012

 • 6,8 /10

Dramat USA 2012

7 sezonów, 124 odcinków

Olivia Pope (Kerry Washington) poświęciła swoje życie chroniąc wizerunku państwowej elity i pilnując, żeby ich sekrety nie wyszły na światło dzienne. Olivia była doradcą prezydenta USA ds. mediów, ale odeszła, ponieważ zdecydowała się otworzyć własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Pragnie zacząć nowy rozdział w życiu, ale okazuje się, że nie może zupełnie odciąć się od przeszłości. Zespół Olivii łączy Stephena Fincha (Henry Ian Cusick), kobieciarza rozważającego w końcu się ustatkować, Harrisona Wrighta (Columbus Short), zręcznego prawnika procesowego, Abby Whelan (Darby Stanchfield),panią detektyw, Hucka (Guillermo Diaz), hakera z przeszłością w CIA i Quinn Perkins (Katie Lowes).

 • #polityka

 • #washington d.c.

 • #fixer

 • #the white house

Gdzie obejrzeć:

Téva

RTLTVI

RTS Un

M6

Séries+

Canal+

Netflix

City

ABC

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

1. Odcinek 1

2. Odcinek 2

3. Odcinek 3

4. Odcinek 4

3 października 2013

Skandal - sezon 1, odcinek 1
1. Maleńka

Olivia Pope prowadzi firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Jej zespół robi wszystko, by tuszować skandale i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch, bystry i wygadany Harrison Wright, haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan oraz młoda prawniczka Quinn Perkins. Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu.

5 kwietnia 2012

Skandal - sezon 1, odcinek 2
2. Brudne sekreciki

Kiedy najnowsza klientka Pope & Associates, Madam Sharon Marquette, zostaje poddana śledztwu, zespół musi zrobić wszystko, żeby nie ujawniono listy jej klientów. Ta lista to dosłownie przewodnik po najbardziej wpływowych ludziach w Waszyngtonie. Podczas gdy zadaniem Olivii jest ochrona klientki, okazuje się, że chroni o wiele więcej niż tylko samą madam. Tymczasem Quinn ma kłopoty w związku z byłą stażystką Prezydenta, Amandą Tanner.

12 kwietnia 2012

Skandal - sezon 1, odcinek 3
3. Furia

Zespół z niechęcią podejmuje się udzielić pomocy synowi milionera oskarżonego o gwałt. Bez względu na fakty, trudno jest zmienić nastawienie społeczne i w tym przypadku konsultanci muszą liczyć się z przegraną. Tymczasem Olivia nadal naciska, by przyjąć Amandę Tanner jako klientkę, ale nie jest w stanie odłożyć na bok swojej przeszłości z Prezydentem, gdy pierwszym życzeniem Amandy jest spotkanie z Prezydentem.

19 kwietnia 2012

Skandal - sezon 1, odcinek 4
4. Wróg publiczny

Po tym, jak w sprawie Amandy Tanner następuje szokujący zwrot, kiedyś będący przyjaciółmi Olivia i Cyrus przyjmują ostre i opozycyjne punkty widzenia, a Cyrus stara się pomóc w prześledzeniu prywatnego życia Olivii i jej pracowników. W międzyczasie Olivia i jej zespół starają się pomóc dyktatorowi w zlokalizowaniu jego żony i dzieci, którzy najwidoczniej zostali porwani, a Quinn idzie na randkę z reporterem w poszukiwaniu informacji.

26 kwietnia 2012

Skandal - sezon 1, odcinek 5
5. Fatalne zderzenie

Po tym jak rozbija się samolot pasażerski i giną wszyscy na pokładzie, Olivia Pope i jej „gladiatorzy w garniturach” muszą bronić pilota przed oskarżeniami mediów i linii lotniczych. Tymczasem, gdy nie można znaleźć Amandy Tanner, Huck uruchamia kontakty ze swojej ciemnej przeszłości, aby dowiedzieć się gdzie znajduje się dziewczyna. Pomimo lodowatych stosunków, Fitz szuka pomocy wiceprezydenta w celu zatwierdzenia kluczowej ustawy.

3 maja 2012

Skandal - sezon 1, odcinek 6
6. Smuga

W miarę jak Gideon bada historię Amandy, sceny z przeszłości ujawniają kontrowersyjny wyścig pomiędzy Fitzem a jego obecnym wiceprezydentem, pokazują jak Olivia i Fitz się poznali podczas kampanii i w jaki sposób każdy z członków jej zespołu zaczął z nią pracować.

10 maja 2012

Skandal - sezon 1, odcinek 7
7. Dla ludzi

Kiedy Quinn znajduje się w tragicznej i kompromitującej sytuacji, Olivia i jej zespół ruszają na pomoc. W międzyczasie, niechętny Cyrus musi zwrócić się do Olivii, gdy Billy Chambers wydaje oświadczenie, które wstrząśnie do głębi prezydenturą Fitza.

17 maja 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 1
1. Nieoczekiwane zagranie

Zostaje w końcu ujawniona tożsamość Quinn, a im więcej zespół firmy Pope & Associates dowiaduje się na temat jej przeszłości, tym bardziej zdaje sobie sprawę, że kobieta może być największym skandalem w ich karierze. Tymczasem pewien senator zwraca się o pomoc do Olivii, gdy jego osobiste życie może wkrótce stać się obiektem publicznej hańby, a prezydent Fitz znajduje się między młotem a kowadłem, kiedy Mellie i Cyrus stawiają go w kompromitującej sytuacji podczas wywiadu telewizyjnego na żywo.

27 września 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 2
2. Ta druga

Gdy osoba publiczna zostaje złapana w kompromitującej sytuacji, Olivia i jej zespół muszą dosłownie podnosić ciężary, żeby posprzątać bałagan. Olivia nadal musi radzić sobie z konsekwencjami zaskakującego werdyktu sędziego, a Abby nadal szuka odpowiedzi. W Białym Domu, Cyrus i Fitz zmuszeni są do podjęcia pilnych działań w związku z poważną sprawą dotyczącą polityki zagranicznej.

4 października 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 3
3. Sezon łowiecki

Ogarnięty paranoją przedstawiciel rządu zasuwa bombę Pope & Associates i nawet Olivia zaskoczona jest faktem, jak wysokich szczebli sięga ten skandal. W biurze natomiast nierozwiązane kwestie dotyczące Quinn powodują napięcie wśród współpracowników. Tymczasem, pomimo najlepszych wysiłków Cyrusa, żeby utrzymać pod kontrolą beznadziejnie zakochanego Prezydenta, ponownie robi się gorąco pomiędzy Olivią i Fitzem.

18 października 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 4
4. Obwodnica

Znika studentka waszyngtońskiego college’u, a jej zrozpaczeni rodzice zwracają się o pomoc do Pope & Associates. W międzyczasie David nadal prowadzi dochodzenie w sprawie Cytronu i dostaje pomoc z bardzo zaskakującego źródła. W Białym Domu, Fitz odczuwa napięcie, gdy po raz kolejny Mellie dowodzi, że jest politycznym czołgiem.

25 października 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 5
5. Wszystkie drogi prowadzą do Fitza

Kiedy zostaje zgwałcona żona gubernatora, on bierze prawo w swoje ręce i następnie prosi Olivię i jej zespół, żeby wkroczyli i posprzątali jego bałagan. Tymczasem zarówno Cyrus, jak i Prezydent zostają zaskoczeni, gdy mąż Cyrusa, James, postanawia powrócić do swojej kariery dziennikarza zajmującego się sprawami Białego Domu.

8 listopada 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 6
6. Szpiedzy tacy jak my

Olivia dostaje anonimowy list, zawierający zakodowane ostrzeżenie, które może odsłonić ciemną przeszłość Hucka. Tymczasem inny sekret Pope & Associates został już ujawniony, a Olivia prosi Harrisona, by wkroczył do akcji i zajął się sprawą. W Białym Domu, Cyrus i Fitz muszą poradzić sobie z konsekwencjami pierwszego artykułu na tytułowej stronie, napisanego przez męża Cyrusa.

15 listopada 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 7
7. Opór

Harrison zarządza zespołem, zajmującym się przypadkiem biznesmena miliardera, który sprawia wrażenie jakby stracił rozum. Olivia i Biały Dom przygotowują się do obchodów 50. urodzin Prezydenta. James nadal prowadzi śledztwo w sprawie Cytronu i odkrywa coś, co może zmienić losy kraju.

29 listopada 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 8
8. Wszystkiego najlepszego, Panie Prezydencie

Narodowa tragedia zmusza Olivię do powrotu do Białego Domu. Tymczasem, dowiadujemy się więcej na temat pierwszych dni prezydentury Fitza.

6 grudnia 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 9
9. Wiadomość, która zwala z nóg

Pracując w Białym Domu, Olivia pomaga Wiceprezydent Sally Langston. Cyrus natyka się na prawdę dotyczącą sekretnego śledztwa Jamesa. Jeden ze współpracowników Olivii stara się pogodzić z szokującą zdradą.

13 grudnia 2012

Skandal - sezon 2, odcinek 10
10. Oszustwo w dobrej wierze

Huck zostaje zatrzymany na mocy ustawy Patriot Act. Olivia i jej zespół otrzymują niespodziewaną pomoc od starego przyjaciela. Tymczasem Olivia pomaga Mellie w wyjściu z bardzo kompromitującej sytuacji, która mogłaby wpłynąć na przyszłość Fitza, a jej związek z Edisonem sięga punktu wrzenia.

10 stycznia 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 11
11. Przestępca, dziwka, idiota i kłamca

Zmiany nadal wstrząsają Białym Domem. Retrospektywnie, dowiadujemy się również więcej na temat sfałszowanych wyborów. Tymczasem, pomiędzy Olivią i Edisonem dochodzi do starcia po tym, jak ten rzuca szokujące oskarżenie.

17 stycznia 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 12
12. Prawda i konsekwencje

Po odkryciu prawdy na temat sfałszowanych wyborów do Białego Domu, „gladiatorzy w garniturach” zdają sobie sprawę, że szybko rozwiązująca sprawy Olivia nie zawsze czysto pogrywa. Tymczasem Mellie zmuszona jest do podjęcia ekstremalnych działań, próbując przyciągnąć Fitza.

31 stycznia 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 13
13. W obronie własnej

W miarę jak David odkrywa prawdę na temat sprawy Cytronu, sytuacja staje się coraz bardziej poważna dla Olivii, Cyrusa, Mellie, Hollisa i Verny. Zapędzona w kozi róg piątka konspiratorów wychodzi z siebie, w pewnych przypadkach działając bez skrupułów, by chronić siebie i swoich bliskich.

7 lutego 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 14
14. Szok

Po odkryciu prawdy kryjącej się za sprzeciwem, Fitz nadal zmaga się z ustaleniem komu może w rzeczywistości ufać. Tymczasem Olivia stara się ułożyć sobie życie i poznaje przystojnego nieznajomego, Jake’a Westona, który wzbudza w niej iskrę zainteresowania. Jednakże gdy Fitz i Olivia zmuszeni są ponownie do przebywania w tym samym pokoju, zaczynają latać prawdziwe iskry i robi się gorąco. W firmie Pope & Associates zespół zajmuje się nową sprawą, przy której po raz pierwszy współpracują z Davidem Rosenem, zamiast z nim walczyć.

14 lutego 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 15
15. Wybuch

Olivia i jej zespół zostają wynajęci przez rozpoczynającego karierę polityka, Petera Caldwella, tym razem jednak zamiast uciszyć skandal, odgrywają rolę dużego kalibru swatki. Tymczasem David stara się pozostawić przeszłość za sobą, ale gdy czuje, że jest śledzony, w końcu zwraca się do zespołu Olivii z prośbą o pomoc. Natomiast w Białym Domu, Fitz nadal zmaga się z tym, komu może zaufać i w jaki sposób poradzić sobie z delikatną sprawą porwania, a Jake nie przyjmuje odmowy w kwestii umawiania się na randki z Olivią.

21 lutego 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 16
16. Pełna godzina

Olivia znajduje się w samym środku medialnej burzy, ale tym razem jako strona przeciwna "gabinetu owalnego", gdy kandydat Fitza do Sądu Najwyższego zostaje przyłapany na namiętnym romansie z nową klientką Liv, wpływową dyrektorką korporacji, Sarah Stanner. Tymczasem Olivia i Jake kontynuują swój zalotny związek, podczas gdy Huck bierze Quinn pod swoje skrzydła, a Harrison i Abby starają się ustalić na jakim etapie znajduje się ich przyjaźń. W Białym Domu, Cyrus i Mellie nadal walczą o uwagę Fitza, ale może zdobył już ją ktoś inny.

21 marca 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 17
17. Wąż w ogrodzie

Zespołowi Olivii wydaje się, że pracują dla samego diabła, gdy córka Hollisa Doyle’a zostaje porwana i przetrzymywana dla okupu. Tymczasem David nadal znajduje się w niebezpieczeństwie i zmuszony jest do szukania schronienia w biurze Pope & Associates. Olivia i Jake przenoszą swoją zalotną znajomość na kolejny poziom, pomimo faktu, iż Prezydent nadal polega na Jake’u w kwestiach wywiadowczych. W Białym Domu, Cyrus robi wszystko, co w jego mocy, aby powrócić do łask Prezydenta, a Mellie pokazuje pazury, mówiąc Fitzowi, że musi dokonać pewnych zmian.

28 marca 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 18
18. Niebezpieczna gra

Kiedy szczegóły z dawnej sprawy się nie trzymają się kupy, zespół Olivii musi ponownie wszystko prześledzić, żeby sprawdzić czy nie popełniono błędu. Co gorsza, ten błąd potencjalnie naraża ich wszystkich na poważne niebezpieczeństwo. Tymczasem związek Olivii i Jake’a zaczyna się rozgrzewać, podczas gdy w Białym Domu relacje pomiędzy Fitzem i Mellie ulegają pogorszeniu.

4 kwietnia 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 19
19. Obsesja

Zostają ujawnione tajemnice z życia Hucka, z czasów zanim zaczął pracować dla Pope & Associates. Olivia i Fitz angażują się w przepełnioną emocjami rozmowę, nieświadomi tego, że ktoś może ich obserwować. Zespół Olivii łączy siły, żeby pomóc jednemu ze swoich. Tymczasem Cyrus robi się coraz bardziej sceptyczny w stosunku do Jake’a, a Mellie podejmuje decyzję, która może doprowadzić do upadku Białego Domu.

25 kwietnia 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 20
20. Wzgardzona kobieta

Zespół doradców Pope & Associates kontynuuje śledztwo w sprawie kreta i w trakcie jego trwania dokonuje szokującego odkrycia. Tymczasem Fitz nakazuje Jake’owi nadal ochraniać Olivię, która wciąż znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Natomiast w Białym Domu, ultimatum Mellie zmusza Cyrusa do wcielenia się w rolę "naprawiacza szkód".

2 maja 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 21
21. Jakieś pytania?

Biały Dom znajduje się w obliczu największego dotychczas skandalu, a Cyrus siedzi w samym środku całej burzy. Tymczasem ktoś z bliskiego grona Olivii zdradza ją i jej zespół.

9 maja 2013

Skandal - sezon 2, odcinek 22
22. Wracamy do gry

Będąc bliżej niż kiedykolwiek tożsamości kreta, Olivia i jej zespół znajdują się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Tymczasem ostatni skandal w Białym Domu zmusza Cyrusa do ogromnego wysiłku.

16 maja 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 1
1. Załatwione

Ujawnienie informacji na temat kochanki Fitza sprawia, że zostaje zawiązany zaskakujący sojusz. Zdeterminowany Rowan zamierza za wszelką cenę sprawić, by jego rozkazy zostały wypełnione.

3 października 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 2
2. Zgadnij kto przyjdzie na obiad

10 października 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 3
3. Odcinek 3

17 października 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 4
4. Odcinek 4

24 października 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 5
5. Odcinek 5

31 października 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 6
6. Odcinek 6

7 listopada 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 7
7. Wszystko na głowie Mellie

Mellie próbując naprawić szkody związane z zeszłorocznym skandalem, udziela bezkompromisowego wywiadu telewizyjnego. Cyrus wciąż knuje przeciwko Sally Langston. Wyjaśnione zostaje również, jak nawiązała się współpraca pomiędzy Fitzem, Mellie i Cyrusem. Tymczasem Huck wciąż odpycha od siebie Quinn, której żądza krwi ładuje ją w poważne tarapaty.

14 listopada 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 8
8. Vermont jest także dla kochanków

Zespół Olivii pracuje nad odkryciem sekretów Operacji Remington, jednocześnie próbując okiełznać kiełkujący kryzys w kampanii prezydenckiej Josie Marcus. Quinn wpada coraz głębiej w pułapkę zastawioną przez Charliego, a Cyrus planuje pozbycie się Sally. Nie wie jednak, że w rezultacie może zaszkodzić również sobie.

21 listopada 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 9
9. Odcinek 9

5 grudnia 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 10
10. Odcinek 10

12 grudnia 2013

Skandal - sezon 3, odcinek 11
11. Rusz się Sally

Biały dom próbuje sprostać zaskakującemu oświadczeniu, które wygłosiła Sally Langston. Tymczasem Olivia zyskała nową rolę, stawiającą przed nią kolejne wyzwania. Teraz stara się w niej odnaleźć.

27 lutego 2014

Skandal - sezon 3, odcinek 12
12. Odcinek 12

6 marca 2014

Skandal - sezon 3, odcinek 13
13. Odcinek 13

13 marca 2014

Skandal - sezon 3, odcinek 14
14. Odcinek 14

20 marca 2014

Skandal - sezon 3, odcinek 15
15. Nokaut

W Białym Domu dzieci Grantów przygotowują się do wywiadu telewizyjnego, którego mają udzielić razem z Fitzem i Mellie. Tymczasem Adnan zwraca się do Harrisona o pomoc. Rowan ostrzega Olivię przed prowadzeniem śledztwa w sprawie B613.

27 marca 2014

Skandal - sezon 3, odcinek 16
16. Odcinek 16

3 kwietnia 2014

Skandal - sezon 3, odcinek 17
17. Odcinek 17

10 kwietnia 2014

Skandal - sezon 3, odcinek 18
18. Cena wolnych i uczciwych wyborów

Nadchodzi dzień wyborów prezydenckich. Wszystkie chwyty stają się dozwolone, gdy kandydaci rozpoczynają starania o przejęcie głosów wyborców. Tymczasem Olivia usiłuje zrozumieć motywy Mai. Charlie wykonuje bardzo zaskakujący ruch.

17 kwietnia 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 1
1. Odcinek 1

17 września 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 2
2. Odcinek 2

24 września 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 3
3. Odcinek 3

1 października 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 4
4. Odcinek 4

8 października 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 5
5. Odcinek 5

15 października 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 6
6. Odcinek 6

22 października 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 7
7. Odcinek 7

29 października 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 8
8. Odcinek 8

5 listopada 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 9
9. Odcinek 9

10 listopada 2014

Skandal - sezon 4, odcinek 10
10. Odcinek 10

21 stycznia 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 11
11. Odcinek 11

28 stycznia 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 12
12. Odcinek 12

4 lutego 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 13
13. Odcinek 13

11 lutego 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 14
14. Odcinek 14

25 lutego 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 15
15. Odcinek 15

4 marca 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 16
16. Odcinek 16

11 marca 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 17
17. Odcinek 17

18 marca 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 18
18. Odcinek 18

25 marca 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 19
19. Odcinek 19

8 kwietnia 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 20
20. Odcinek 20

15 kwietnia 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 21
21. Odcinek 21

29 kwietnia 2015

Skandal - sezon 4, odcinek 22
22. Odcinek 22

6 maja 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 1
1. Odcinek 1

24 września 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 2
2. Odcinek 2

1 października 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 3
3. Odcinek 3

8 października 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 4
4. Odcinek 4

15 października 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 5
5. Odcinek 5

22 października 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 6
6. Odcinek 6

29 października 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 7
7. Odcinek 7

5 listopada 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 8
8. Odcinek 8

12 listopada 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 9
9. Odcinek 9

19 listopada 2015

Skandal - sezon 5, odcinek 10
10. Odcinek 10

11 lutego 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 11
11. Odcinek 11

18 lutego 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 12
12. Odcinek 12

25 lutego 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 13
13. Odcinek 13

10 marca 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 14
14. Odcinek 14

17 marca 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 15
15. Odcinek 15

24 marca 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 16
16. Odcinek 16

31 marca 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 17
17. Odcinek 17

7 kwietnia 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 18
18. Odcinek 18

21 kwietnia 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 19
19. Odcinek 19

28 kwietnia 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 20
20. Odcinek 20

5 maja 2016

Skandal - sezon 5, odcinek 21
21. Odcinek 21

12 maja 2016

Skandal - sezon 6, odcinek 1
1. Odcinek 1

26 stycznia 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 2
2. Odcinek 2

2 lutego 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 3
3. Odcinek 3

9 lutego 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 4
4. Odcinek 4

16 lutego 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 5
5. Odcinek 5

9 marca 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 6
6. Odcinek 6

16 marca 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 7
7. Odcinek 7

23 marca 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 8
8. Odcinek 8

30 marca 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 9
9. Odcinek 9

6 kwietnia 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 10
10. Odcinek 10

13 kwietnia 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 11
11. Odcinek 11

20 kwietnia 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 12
12. Odcinek 12

27 kwietnia 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 13
13. Odcinek 13

4 maja 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 14
14. Odcinek 14

11 maja 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 15
15. Odcinek 15

18 maja 2017

Skandal - sezon 6, odcinek 16
16. Odcinek 16

18 maja 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 1
1. Odcinek 1

5 października 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 2
2. Odcinek 2

12 października 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 3
3. Odcinek 3

19 października 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 4
4. Odcinek 4

26 października 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 5
5. Odcinek 5

2 listopada 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 6
6. Odcinek 6

9 listopada 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 7
7. Odcinek 7

16 listopada 2017

Skandal - sezon 7, odcinek 8
8. Odcinek 8

18 stycznia 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 9
9. Odcinek 9

25 stycznia 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 10
10. Odcinek 10

1 lutego 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 11
11. Odcinek 11

8 lutego 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 12
12. Odcinek 12

1 marca 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 13
13. Odcinek 13

8 marca 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 14
14. Odcinek 14

15 marca 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 15
15. Odcinek 15

29 marca 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 16
16. Odcinek 16

5 kwietnia 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 17
17. Odcinek 17

12 kwietnia 2018

Skandal - sezon 7, odcinek 18
18. Odcinek 18

19 kwietnia 2018

Rankingi

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny:: Scandal
 • Tytuł angielski: Scandal
 • Data pierwszej emisji: 5 kwietnia 2012
 • Produkcja: USA
 • Języki: English
 • Gdzie obejrzeć: Téva, RTLTVI, RTS Un, M6, Séries+, Canal+, Netflix, City, ABC
 • Studio: ShondaLand, ABC Studios
 • Słowa kluczowe: politics, washington d.c., fixer, the white house
 • Oficjalna strona www: http://www.abc.go.com/shows/scandal