Riverdale

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

Riverdale

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

 • 8,3 /10

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

6 sezonów, 99 odcinków

W spokojnym miasteczku Riverdale ginie nastolatek z wpływowej rodziny. Grupa przyjaciół próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa.

Gdzie obejrzeć:

The CW

Odcinki

Wybierz sezon:

Sezon 1 (26 stycznia 2017)

Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Riverdale - sezon 1, odcinek 1
1. Rozdział pierwszy: Brzeg rzeki

W liceum w Riverdale Betty, Archie, Jughead i nowa uczennica, Veronica, zmagają się z przeciwstawnymi pragnieniami i próbują poradzić sobie z tragiczną śmiercią kolegi.

26 stycznia 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 2
2. Rozdział drugi: Dotyk zła

Podczas gdy policja rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci Jasona, rosną podejrzenia Jugheada i poczucie winy Archiego. Betty walczy z uczuciem wobec Archiego.

2 lutego 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 3
3. Rozdział trzeci: Dubler

Po tym, jak Archie i Cheryl wyznają szeryfowi pewne fakty, Betty prosi Jugheada, aby nie ujawniał tego szkolnej gazecie. Veronica wchodzi w konflikt z Chuckiem.

9 lutego 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 4
4. Rozdział czwarty: Ostatni seans

Betty bada przeszłość Geraldine, a Jughead stara się ocalić kino samochodowe. Veronica żąda od mamy wyjaśnień po tym, jak Cheryl jest świadkiem jej kłótni z motocyklistą.

16 lutego 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 5
5. Rozdział piąty: Jądro ciemności

Zbliża się pogrzeb Jasona. Betty próbuje dowiedzieć się więcej o przeszłości chłopaka. Veronica spotyka się z Cheryl. Archie musi wybierać między muzyką a szkołą.

23 lutego 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 6
6. Rozdział szósty: Kobieta w oknie

Jughead i Betty koncentrują się na odnalezieniu Polly, Valerie pomaga Archiemu, który nie wierzy we własne siły, a Veronica jest zszokowana podwójną zdradą.

2 marca 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 7
7. Rozdział siódmy: Samotność

Na temat Polly krążą paskudne plotki. Alice ujawnia tajemnice rodzinne, czyniąc z Betty i Cheryl niewygodne sojuszniczki. Jughead pomaga ojcu stanąć na nogi.

9 marca 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 8
8. Rozdział ósmy: Outsiderzy

Veronica organizuje baby shower dla Polly, aby w ten sposób zbliżyć się do rodziny Cooperów. Archie rusza z pomocą ojcu, którego opuściła ekipa budowlana.

30 marca 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 9
9. Rozdział dziewiąty: Wielkie złudzenie

Cheryl przekonuje Archiego, by towarzyszył jej na imprezie rodzinnej Blossomów. Veronica spotyka się z Ethel i namawia Hermione, aby ta wyznała prawdę Fredowi.

6 kwietnia 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 10
10. Rozdział dziesiąty: Utracony weekend

Podczas nieobecności Freda Betty postanawia urządzić przyjęcie urodzinowe dla Jugheada. Veronica odkrywa niepokojące informacje o swoim ojcu i Cliffordzie.

13 kwietnia 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 11
11. Rozdział jedenasty: Powrót do przyszłości

Betty i Archie szykują się do ważnego szkolnego wydarzenia. Jughead odnawia kontakt z trzeźwiejącym ojcem. Veronica i Alice wspólnie rozpoczynają tajne dochodzenie.

27 kwietnia 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 12
12. Rozdział dwunasty: Anatomia morderstwa

Po aresztowaniu FP Archie, Veronica i Betty starają się za wszelką cenę udowodnić, że ktoś go wrabia, a Jughead, przekonany o winie taty, planuje opuścić miasto.

4 maja 2017

Riverdale - sezon 1, odcinek 13
13. Rozdział trzynasty: Słodkie życie po śmierci

Riverdale przygotowuje się do świętowania 75-lecia, a młodzież próbuje wrócić do normalności. Tymczasem szeryf próbuje uzyskać ważne informacje od FP.

11 maja 2017

Sezon 2 (11 października 2017)

Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście.

Riverdale - sezon 2, odcinek 1
1. Rozdział czternasty: Pocałunek przed śmiercią

Ekipa wspólnie wspiera wstrząśniętego Archiego. Fred walczy o życie. Jughead i Betty postanawiają bliżej przyjrzeć się motywom strzelca.

11 października 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 2
2. Rozdział piętnasty: Nocne marki

Przyszłość Popa maluje się w czarnych barwach, a pozbawiony snu Archie jest na skraju wyczerpania i coraz bardziej martwi się tym, że ktoś chce skrzywdzić jego bliskich.

18 października 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 3
3. Rozdział szesnasty: Kto czyha w lesie?

Archie bierze sprawy w swoje ręce, gdy w Riverdale dochodzi do kolejnego brutalnego przestępstwa. Jughead zaczyna zajęcia w Southside High.

25 października 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 4
4. Rozdział siedemnasty: Miasto, które boi się zachodu słońca

Nagranie Archiego odbija się szerokim echem w całym miasteczku. Jughead i Betty głowią się nad rozwiązaniem zagadki przysłanej przez Czarną Maskę.

1 listopada 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 5
5. Rozdział osiemnasty: Gdy dzwoni nieznajomy

Jughead próbuje utrzymać pokój, a Serpents dyszą żądzą odwetu. Czarna Maska ma zaskakujące informacje dla Betty. Veronica ma gościa z przeszłości.

8 listopada 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 6
6. Rozdział dziewiętnasty: Dowody

Nick ma zapłacić za to, co zrobił, ale wina spada na Southside. Pewne jest tylko to, że burmistrz McCoy łatwo nie odpuści. Betty i Veronica szukają „Sugarmana”.

15 listopada 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 7
7. Rozdział dwudziesty: Opowieści z mroku

Czarna Maska wysyła przerażający list — jeśli mieszkańcy Riverdale nie powstrzymają się od grzechu na 48 godzin, zostaną ukarani.

29 listopada 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 8
8. Rozdział dwudziesty pierwszy: Dom szatana

Śledztwo w sprawie Czarnej Maski doprowadza Archiego i Veronicę do „domu szatana”. Pojawiają się nowe podejrzenia. Jughead i Betty łączą siły, aby uhonorować FP.

6 grudnia 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 9
9. Rozdział dwudziesty drugi: „Cicha noc, krwawa noc”

Zbliżają się Święta. Wścibska Veronica odkrywa niespodziankę w gabinecie Hirama. Betty otwiera przerażający prezent. Jughead rewanżuje się Penny.

13 grudnia 2017

Riverdale - sezon 2, odcinek 10
10. Rozdział dwudziesty trzeci: Szkolna dżungla

Kiedy uczniowie ze szkoły Southside zostają przeniesieni do Riverdale High, wybucha konflikt kulturowy. FBI rozmawia z Archiem. Betty poszukuje dawno zaginionego brata.

17 stycznia 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 11
11. Rozdział dwudziesty czwarty: Zapaśnik

Archie próbuje zbliżyć się do Hirama. Jughead poznaje szokujące fakty na temat przeszłości Riverdale. Betty odkrywa mroczne sekrety swojego brata.

24 stycznia 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 12
12. Rozdział dwudziesty piąty: Źli i święci

Dochodzi do aktu wandalizmu, który wydaje się bardzo podejrzany. Veronica martwi się, że praca u Hirama pozwoli Archiemu poznać tajemnice rodziny Lodge’ów.

31 stycznia 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 13
13. Rozdział dwudziesty szósty: Serce prawdę ci powie

Betty ciężko odreagowuje noc pełną nieoczekiwanej przemocy. Agent Adams wywiera nacisk na Archiego, a rodzina Lodge’ów szykuje się do wojny.

7 lutego 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 14
14. Rozdział dwudziesty siódmy: Wzgórza mają oczy

Wyjazdowy weekend w położonym nad jeziorem domu Lodge’ów ujawnia mroczne sekrety i pragnienia. Josie postanawia zdradzić Kevinowi bolesną prawdę.

7 marca 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 15
15. Rozdział dwudziesty ósmy: Aż poleje się krew

Fred rozważa zaskakującą zmianę kariery, a Jughead stara się rozpracować wielki plan Hirama. Betty nie może pozbyć się wrażenia, że Chic jest niebezpieczny.

14 marca 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 16
16. Rozdział dwudziesty dziewiąty: Barwy kampanii

Hermione korzysta z poparcia gwiazdy, aby zwiększyć swoje szanse w wyborach. Jughead postanawia rozpocząć protest. Impreza Cheryl przybiera mroczny obrót.

21 marca 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 17
17. Rozdział trzydziesty: Pętla się zaciska

Polityczne gry w Riverdale robią się coraz brudniejsze. Cooperowie mają nieproszonych gości. Toni, Veronica i Josie szukają odpowiedzi na pytania dotyczące Cheryl.

28 marca 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 18
18. Rozdział trzydziesty pierwszy: Noc, której nigdy nie zapomnimy

Trwają przygotowania do wystawienia musicalu „Carrie”. Uczniowie mocno wchodzą w swoje role, a życie wkrótce zaczyna imitować sztukę.

18 kwietnia 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 19
19. Rozdział trzydziesty drugi: Więźniowie

Krwawa tragedia wzbudza podejrzenia, że Czarna Maska wciąż pozostaje na wolności. Betty zdradza pewną tajemnicę, a Veronica konfrontuje się z przeszłością.

25 kwietnia 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 20
20. Rozdział trzydziesty trzeci: Wątpliwości

Między Buldogami a Wężami dochodzi do kolejnych spięć, a ognista debata zwiększa temperaturę wyścigu na stanowisko burmistrza. Betty dzieli się podejrzeniami z Cheryl.

2 maja 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 21
21. Rozdział trzydziesty czwarty: Noc sądu

Zamieszki przed posterunkiem szeryfa przeradzają się w regularną bitwę. Veronica poznaje straszną tajemnicę, a Betty staje oko w oko z Czarną Maską.

9 maja 2018

Riverdale - sezon 2, odcinek 22
22. Rozdział trzydziesty piąty: Nowy wspaniały świat

Po opanowaniu zamieszek i aresztowaniu ojca Betty mieszkańcy oczekują na wyniki obu wyborów. Tymczasem gang chce doprowadzić do ujawnienia, kim jest druga Czarna Maska.

16 maja 2018

Sezon 3 (10 października 2018)

Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

Riverdale - sezon 3, odcinek 1
1. Rozdział trzydziesty szósty: Święto Pracy

Zbliża się koniec lata, a Archie postanawia nacieszyć się wolnością. Polly ujawnia mroczny sekret Betty. Jughead prowadzi swoich ludzi do decydującego starcia.

10 października 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 2
2. Rozdział trzydziesty siódmy: Los i ludzie

Betty i Jughead odkrywają nową tajemniczą sprawę. Veronica próbuje uzyskać sprawiedliwość alternatywnym sposobem. Archie stara się odnaleźć w trudnym otoczeniu.

17 października 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 3
3. Rozdział trzydziesty ósmy: Jako w piekle, tak i na Ziemi

Veronica próbuje uratować melinę. Archie zgadza się na niebezpieczny układ. Betty i Jughead odkrywają kolejne sekrety tajnych społeczności Riverdale.

24 października 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 4
4. Rozdział trzydziesty dziewiąty: Północny klub

Alice desperacko szuka odpowiedzi. Razem z Betty i paroma innymi znajomymi przygląda się więc temu, co łączy ją z „Gryfonami i gargulcami”.

7 listopada 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 5
5. Rozdział czterdziesty: Wielka ucieczka

Jughead daje szansę nowej teorii psychologicznej, Archie opracowuje plan ucieczki, a Veronica rekrutuje drużynę do ryzykownej misji.

14 listopada 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 6
6. Rozdział czterdziesty pierwszy: Poszukiwania

Betty przygotowuje sekretne spotkanie. Tymczasem Veronica odnajduje kluczowy dowód. Z kolei Archie musi podjąć dramatyczną decyzję.

28 listopada 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 7
7. Rozdział czterdziesty drugi: Człowiek w czerni

Jughead i Archie eksplorują tajemnicze miasteczko. Veronica wpada w tarapaty finansowe. Betty walczy o życie, po czym czeka ją kolejne mało przyjemne spotkanie.

5 grudnia 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 8
8. Rozdział czterdziesty trzeci: Nowy porządek

Przerażające zdarzenie wstrząsa drużyną Vixens. Veronica doprowadza do konfrontacji. Betty zyskuje nieoczekiwaną pomoc. Jughead spotyka ludzi z przeszłości.

12 grudnia 2018

Riverdale - sezon 3, odcinek 9
9. Rozdział czterdziesty czwarty: Bez wyjścia

Veronica chroni La Bonne Nuit przed Hiramem. U Betty zjawia się grupa zdesperowanych gości. Archie stawia czoła swoim demonom.

16 stycznia 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 10
10. Rozdział czterdziesty piąty: Obcy

Archie wraca do Riverdale. Ekipa przygotowuje się do nowego testu. Betty bada sprawę tajemniczych odwiedzin. Jughead próbuje ratować krytyczną sytuację.

23 stycznia 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 11
11. Rozdział czterdziesty szósty: Czerwona Dalia

Betty przygląda się serii samobójstw. Jughead staje twarzą w twarz z jednym z tajemniczych sojuszników Hirama. Archie traci nad sobą kontrolę.

30 stycznia 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 12
12. Rozdział czterdziesty siódmy: Bizarrodale

Veronica i Reggie decydują się na desperacki ruch, Moose staje przed trudnym osobistym dylematem, a dorośli z Riverdale otrzymują mroczne ostrzeżenie.

6 lutego 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 13
13. Rozdział czterdziesty ósmy: Requiem dla boksera

Między Wężami a Pięknymi Trucicielkami dochodzi do kolejnych spięć. Tymczasem Betty poszukuje prawdy, a Archie przygląda się podejrzanej sprawie i pewnemu romansowi.

27 lutego 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 14
14. Rozdział czterdziesty dziewiąty: Ogniu krocz za mną

Archie zaprzyjaźnia się z pewnym zbiegiem i poznaje skrawek prawdy o jego przeszłości. Veronica wykonuje ryzykowny krok w La Bonne Nuit. Jughead chce zjednoczyć Wężów.

6 marca 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 15
15. Rozdział pięćdziesiąty: Amerykańskie sny

Rodziny Jonesów i Cooperów próbują się odnaleźć w nietypowej sytuacji. Archie potrzebuje miejsca, w którym zakończy swoją misję. Veronica jest zaskoczona prośbą Reggiego.

13 marca 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 16
16. Rozdział pięćdziesiąty pierwszy: W muzycznym nastroju

Ekipa z Riverdale High przygotowuje kolejny musical — nie zabraknie śpiewu, tańca i prawdziwych dramatów. Tymczasem Jughead próbuje poradzić sobie z bolesnym odkryciem.

20 marca 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 17
17. Rozdział pięćdziesiąty drugi: Nalot

Betty prosi Cheryl o pomoc w tajnej wyprawie, Jughead wyrusza z Wężami na prywatną misję, a Archie odnawia dawne znajomości.

27 marca 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 18
18. Rozdział pięćdziesiąty trzeci: Ząb

Betty próbuje rozgryźć tajemniczą moc Edgara. Archie i Veronica przygotowują się do ważnej walki, a Jughead prowadzi śledztwo w sprawie straszliwego morderstwa.

17 kwietnia 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 19
19. Rozdział pięćdziesiąty czwarty: Strzeżcie się Żniwiarza

Rodzina Jonesów wyrusza w ekscytującą podróż, Archie może mieć problemy z prawem, a Betty dowiaduje się wielu szokujących rzeczy o Evelyn.

24 kwietnia 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 20
20. Rozdział pięćdziesiąty piąty: Bal

W Riverdale trwa sezon balowy. Tymczasem Betty próbuje poznać prawdę o swoim ojcu, a Archie robi wszystko, by wspiąć się po szczeblach kariery.

1 maja 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 21
21. Rozdział pięćdziesiąty szósty: Mroczny sekret Pana Żniw

Po tragicznym balu przebierańców Jughead szuka odpowiedzi, Veronica opracowuje plan, a Betty dokonuje szokującego odkrycia.

8 maja 2019

Riverdale - sezon 3, odcinek 22
22. Rozdział pięćdziesiąty siódmy: Przetrwać noc

15 maja 2019

Sezon 4 (9 października 2019)

Śmiałe przygody spotykają przeszywający mrok, podczas gdy Riverdale przeżywa nowy rodzaj żałoby, a bohaterowie przygotowują się na kluczowy test: ostatnią klasę liceum.

Riverdale - sezon 4, odcinek 1
1. Rozdział pięćdziesiąty ósmy: In memoriam

Riverdale przygotowuje się do hucznej parady. Archie otrzymuje druzgocące wieści. W trudnych chwilach wspierają go przyjaciele — Veronica, Betty i Jughead.

9 października 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 2
2. Rozdział pięćdziesiąty dziewiąty: Dzieje się w Riverdale High

Po tragicznych wydarzeniach Archie wyciąga rękę do dawnego przyjaciela. Jughead dostaje wyjątkową propozycję. Veronica płaci za błędy rodziców.

16 października 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 3
3. Rozdział sześćdziesiąty: Leniwe popołudnie

W Stonewall Prep Jughead spotyka starego znajomego i nowego wroga. Archie zamierza przysłużyć się społecznie, a Betty przygotowuje się do ważnej akcji.

23 października 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 4
4. Rozdział sześćdziesiąty pierwszy: Halloween

Riverdale przygotowuje się do Halloween. W miasteczku znowu dzieje się coś dziwnego. Jughead zostaje wciągnięty w perfidny plan.

30 października 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 5
5. Rozdział sześćdziesiąty drugi: Świadek oskarżenia

Betty rozmyśla nad swoją przyszłością i skomplikowaną przeszłością. Stonewall świętuje wybór nowego autora do kolejnej z serii książek. Veronica szuka sprawiedliwości.

6 listopada 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 6
6. Rozdział sześćdziesiąty trzeci: Dziedzictwo

Napięcie w Riverdale rośnie. Archie próbuje się pozbyć Dodgera. Betty i Jughead badają historie swoich rodzin. Cheryl ma podejrzenia w związku z pewną lalką.

13 listopada 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 7
7. Rozdział sześćdziesiąty czwarty: Burza śniegowa

Dochodzi do załamania pogody, a mieszkańcy Riverdale rozpoczynają Święto Dziękczynienia od niezbyt przyjemnego pasma konfrontacji i zaskakujących odkryć.

20 listopada 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 8
8. Rozdział sześćdziesiąty piąty: Terapia

Zbliża się termin składania podań na studia. Archie podejmuje odważną decyzję. Cheryl pogrąża się w żałobie. Veronica dostaje ofertę, która mąci jej spokój.

4 grudnia 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 9
9. Rozdział sześćdziesiąty szósty: Mandarynka

Veronica sięga po tajną broń w wojnie, którą wypowiedziała Hiramowi. Poszukujący swojego dziadka Jughead odkrywa więcej pytań niż odpowiedzi.

11 grudnia 2019

Riverdale - sezon 4, odcinek 10
10. Odcinek 10

22 stycznia 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 11
11. Odcinek 11

29 stycznia 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 12
12. Odcinek 12

5 lutego 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 13
13. Odcinek 13

12 lutego 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 14
14. Odcinek 14

26 lutego 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 15
15. Odcinek 15

4 marca 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 16
16. Odcinek 16

11 marca 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 17
17. Odcinek 17

15 kwietnia 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 18
18. Chapter Seventy-Five: Lynchian

Jughead and Charles follow a new lead after the contents of the latest videotape takes a sinister turn. Meanwhile, Kevin, Reggie and Fangs take their latest business venture to the next level, while Cheryl and Veronica's maple rum business faces a new threat. Finally, Archie and Betty contemplate their next steps.

29 kwietnia 2020

Riverdale - sezon 4, odcinek 19
19. Odcinek 19

6 maja 2020

Sezon 5 (20 stycznia 2021)

Ostatni rok szkoły dobiega końca. Archie, Betty, Veronica i Jughead zmagają się z miłością i lojalnością, a także odkrywają kolejne mroczne sekrety miasteczka.

1. Odcinek 1

20 stycznia 2021

2. Odcinek 2

3. Odcinek 3

4. Odcinek 4

5. Rozdział osiemdziesiąty pierwszy: Powrót do domu

Ekipa próbuje pogodzić się z przeszłością i teraźniejszością, a przed Riverdale High rysuje się niepewna przyszłość. Dochodzi też do konfliktu Toni z Hiramem.

17 lutego 2021

6. Rozdział osiemdziesiąty drugi: Powrót do szkoły

Jughead, Veronica, Betty i Archie wracają do szkoły w nowych rolach. Poszukiwania Polly prowadzą do zaskakującego odkrycia.

24 lutego 2021

7. Rozdział osiemdziesiąty trzeci: Światła na niebie

Niepokojący incydent dostarcza Archiemu inspiracji. Cheryl wraca na stare śmieci. Jughead i Tabitha badają bardzo dziwną tajemnicę.

10 marca 2021

8. Rozdział osiemdziesiąty czwarty: Klucze

Na zmysłowej imprezie Cheryl wychodzą na jaw skrywane uczucia. Kevin i Fangs ogłaszają ważną wiadomość. Jughead nie może dojść do siebie po tajemniczym spotkaniu.

17 marca 2021

9. Rozdział osiemdziesiąty piąty: Niszczący żywioł

Betty odkrywa ponurą prawdę. Jughead martwi się o swojego ucznia. Veronica i Archie próbują wskrzesić drużynę futbolową z Riverdale.

24 marca 2021

10. Rozdział osiemdziesiąty szósty: Człowiek poduszka do igieł

Wybuchowe wydarzenie powoduje chaos w całym Riverdale. Archie otrzymuje wyróżnienie wojskowe. Veronica odwiedza Chada, a Jughead poszukuje psychodelicznych doznań.

31 marca 2021

11. Rozdział osiemdziesiąty siódmy: Nietypowe połączenia

W Riverdale wciąż panuje niebezpieczny chaos. Betty i jej nowe pomocniczki wspólnie szukają Jugheada, a Veronica poszukuje zaginionego opalu.

11 sierpnia 2021

12. Rozdział osiemdziesiąty ósmy: Obywatel Lodge

Atmosfera w domu robi się gorąca. Reggie szuka oparcia w swojej mrocznej, trudnej relacji z Hiramem. Hiram wspomina własną drogę do niesławy.

18 sierpnia 2021

13. Odcinek 13

25 sierpnia 2021

14. Odcinek 14

1 września 2021

15. Odcinek 15

8 września 2021

16. Odcinek 16

15 września 2021

17. Odcinek 17

22 września 2021

18. Odcinek 18

29 września 2021

19. Odcinek 19

6 października 2021

Season 6 (16 listopada 2021)

1. Odcinek 1

16 listopada 2021

2. Odcinek 2

23 listopada 2021

3. Odcinek 3

30 listopada 2021

4. Odcinek 4

7 grudnia 2021

Rankingi

Obsada: Riverdale

 • K.J. Apa Archie Andrews
 • Lili Reinhart Betty Cooper
 • Camila Mendes Veronica Lodge
 • Cole Sprouse Jughead Jones
 • Madelaine Petsch Cheryl Blossom
 • Mark Consuelos Hiram Lodge
 • Casey Cott Kevin Keller
 • Charles Melton Reggie Mantle
 • Drew Tanner Fangs Fogarty
 • Erinn Westbrook Tabitha Tate
 • Vanessa Morgan Toni Topaz
 • Mädchen Amick Alice Cooper

Twórcy: Riverdale

 • Amy Myrold Producer
 • Arabella Anderson Producer
 • Brian E. Paterson Producer
 • Janine Salinas Schoenberg Producer
 • Gabriel Correa Supervising Producer
 • James DeWille Supervising Producer
 • Tessa Leigh Williams Supervising Producer
 • Michael Grassi Executive Producer
 • Dustin Farrell Production Design
 • Rebekka Sorensen Costume Designer
 • David Rapaport Casting
 • Lyndsey Baldasare Casting
 • Sean Cossey Casting
 • J.J. Ogilvy Casting
 • Tila Datta Casting Associate
 • Denise Nadredre Set Decoration
 • Juliana Vit Makeup Department Head
 • Victoria Fernandez Hair Department Head
 • Andras Bagoly Property Master
 • Sheri Mayervich Location Manager
 • Byron Brisco Stunt Coordinator
 • Megan Poss Art Direction
 • Jennifer Lence Producer
 • Scott Graham Producer
 • Ariana Jackson Co-Executive Producer
 • Ted Sullivan Co-Executive Producer
 • Aaron Allen Co-Executive Producer
 • Sherri Chung Original Music Composer
 • Carl Ogawa Co-Producer
 • Greg Berlanti Executive Producer
 • Sarah Schechter Executive Producer
 • Roberto Aguirre-Sacasa Executive Producer
 • Jon Goldwater Executive Producer
 • Blake Neely Original Music Composer

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny: Riverdale
 • Tytuł angielski: Riverdale
 • Data pierwszej emisji: 2017-01-26
 • Produkcja: USA
 • Języki: English
 • Gdzie obejrzeć Riverdale: The CW
 • Studio: Berlanti Productions, Warner Bros. Television
 • Słowa kluczowe: high school, school, based on comic, small town, love triangle
 • Oficjalna strona www: http://www.cwtv.com/shows/riverdale/