Przejście

Akcja i Przygoda Dramat Science fiction/fantasy USA 2019

Przejście

Akcja i Przygoda Dramat Science fiction/fantasy USA 2019

  • 7,0 /10

Akcja i Przygoda Dramat Science fiction/fantasy USA 2019

1 sezon, 10 odcinków

Akcja serialu „Przejście” toczy się w tajnym ośrodku medycznym, znanym jako Projekt Noe, gdzie naukowcy prowadzą eksperymenty z groźnym wirusem – może on stać się uniwersalnym panaceum na wszystkie choroby albo położyć kres ludzkiej rasie. Kolejnym obiektem testów ma być dziewczynka Amy Bellafonte. Agent federalny Brad Wolgast otrzymuje rozkaz, żeby przywieźć ją do ośrodka, odmawia jednak wykonania zadania i postanawia zrobić wszystko, by ją chronić.

Gdzie obejrzeć:

FOX

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Przejście - sezon 1, odcinek 1
1. Pilot

Akcja skupia się wokół Projektu NOAH, tajnej placówki medycznej, gdzie naukowcy prowadzą wyjątkowy eksperyment. Szukają remedium na wszystkie choroby świata, ale niepowodzenie może doprowadzić nawet do końca ludzkości. Agent Wolgast sprowadza dziesięciolatkę, która ma być poddana testom.

14 stycznia 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 2
2. Wisisz Mi przysługę

Amy i ranny Brad szukają schronienia u znajomego Brada, a Lila usiłuje pomóc im na odległość. Tymczasem, doktor Lear rozmyśla o tym, jak zaangażował Fanninga w swój projekt. Rozpoczynają się badania na Anthonym Carterze. W Chinach szaleje epidemia, a wyścig po cudowne lekarstwo nabiera tempa.

21 stycznia 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 3
3. To nie powinno się zdarzyć

Sykes przystaje na propozycję Brada, żeby wspierał Amy podczas trwania badań. Brad poznaje smutną prawdę o sytuacji zatrzymanych pacjentów. Próbuje zdobyć więcej informacji. Babcock ujawnia tajemnice swojej przeszłości.

28 stycznia 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 4
4. Czyja to krew?

Chcąc chronić Amy, Wolgast namawia Sykes i Leara, żeby pozwolili pacjentom spędzać czas poza jednostką. Fanning zyskuje coraz większą kontrolę nad zatrzymanymi. Poznaje prawdę o trudnej przeszłości Cartera. Richard i Wolgast łączą siły, żeby pozbyć się nieuczciwego strażnika.

4 lutego 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 5
5. Jak unikniesz końca świata?

Jednostkę niespodziewanie odwiedza Horace Guilder, wysoko postawiony urzędnik. Brad i Amy obmyślają plan ucieczki, licząc na pomoc wątpliwego sprzymierzeńca. Sykes i Richards wątpią w swoje zamiary.

11 lutego 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 6
6. Chcę poznać twój smak

Zainfekowany pacjent ucieka z placówki. Rozpoczynają się nerwowe poszukiwania. Amy postanawia pomóc, co prowadzi do kłótni z Bradem. Lear opowiada Elizabeth o swoich trudnych decyzjach.

18 lutego 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 7
7. Jesteś jak słońce

Brad i Lila wracają do swojej wspólnej przeszłości, próbując ratować Amy. Sekretarz Obrony przyznaje Horacemu Guilderowi pełną władzę nad Projektem NOAH. Ten krok wywołuje u Sykes i Richardsa obawy w kontekście szykowanego przez niego ataku. Tymczasem Amy zbliża się do Cartera, który zaznajamia ją z planami Fanninga. Lear stara się pomóc Elizabeth, zanim będzie za późno.

25 lutego 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 8
8. Nie jesteś już tamtą dziewczyną

Kiedy u Amy pojawiają się niepokojące objawy działania wirusa, Lila i Sykes próbują szybko opracować lek, żeby uratować dziewczynę przed Fanningiem. Tymczasem Richards stara się utrzymać Projekt NOAH w tajemnicy. Guilder podejmuje zagadkową decyzję. Zamierza zwolnić większość kadry, a jednocześnie nie poddać się wpływom Babcock.

4 marca 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 9
9. Trzymaj się światła

11 marca 2019

Przejście - sezon 1, odcinek 10
10. Ostatnia nauczka

Kiedy zakażeni wirusem zaczynają się pojawiać w całym kraju, Brad i Lila próbują ochronić Amy. Lear szuka lekarstwa, a Richardsowi i Babcock udaje się osiągnąć kruche porozumienie. Niestety, działania Fanninga narażają wszystkich na niebezpieczeństwo i wydarzenia mogą wkrótce wymknąć się spod kontroli.

11 marca 2019

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: The Passage
  • Tytuł angielski: The Passage
  • Data pierwszej emisji: 14 stycznia 2019
  • Produkcja: USA
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: FOX
  • Studio: Scott Free Productions, 6th & Idaho, 20th Century Fox Television
  • Słowa kluczowe: based on novel or book, vampire, post-apocalyptic future, dystopia
  • Oficjalna strona www: https://www.fox.com/the-passage/