Oszuści

Komedia Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

Oszuści

Komedia Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

  • 7,4 /10

Komedia Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

2 sezony, 20 odcinków

Pełna humoru opowieść o czarującej uwodzicielce Maddie, która pod zmienioną tożsamością wykorzystuje mężczyzn. Piękna kusicielka udaje partnerkę idealną, by okraść swoje ofiary. Na cel obrała sobie, m.in. biznesmena Ezrę Blomma, którego zostawiła z niczym zaraz po ślubie. Zrozpaczony mężczyzna wkrótce dowiaduje się, że jego ukochana Ava, bo pod takim imieniem ją poznał, wcale nie była tą osobą, za którą się podawała. Niebawem zjawia się poprzedni mąż oszustki, niejaki Richard.

Gdzie obejrzeć:

Bravo

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Oszuści - sezon 1, odcinek 1
1. My So-Called Wife

Ezra Bloom jest szczęśliwym mężem pięknej Avy. Sądzi, że jego ukochana jest kobietą idealną. Wkrótce okazuje się, że urocza żona to w rzeczywistości utalentowana oszustka, a on natomiast jest jej ostatnią ofiarą. Gdy Ava ucieka z miasta, Ezra zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.

7 lutego 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 2
2. My Balls, Dickhead

Maddie obiera sobie na cel kolejną ofiarę. Wydaje się być zaintrygowana tajemniczym Patrickiem. Tymczasem jej małżonkowie, Ezra i Richard, szybko przekonują się, że działanie w biznesie oszustów jest znacznie trudniejsze niż im się dotąd wydawało. Dokonują przy tym zaskakującego odkrycia.

14 lutego 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 3
3. We Wanted Every Lie

Ezra, Richard i Jules znajdują kluczową wskazówkę, która ma im ułatwić poszukiwania Maddie. Tymczasem oszustka coraz bardziej jest zainteresowana tajemniczym Patrickiem. Wkrótce trafia na przyjęcie zorganizowane w domu mężczyzny. Na miejscu spotyka się z niechęcią ze strony ciotki Patricka. Jej zachowanie wzbudza niepokój także Maxa, Sally i Doktora.

21 lutego 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 4
4. Cohen, Lenny Cohen.

Ezra, Richard i Jules odwiedzają rodziców Maddie. Tymczasem Sally dokonuje ważnego odkrycia, które może wywołać szereg niebezpiecznych konsekwencji. Gdy Maddie próbuje osaczyć kolejną ofiarę, Patricka, niespodziewanie pojawia się Lenny Cohen, jej rywalka.

28 lutego 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 5
5. Is a Shark Good or Bad?

Ezra, Richard i Jules są coraz bliżej Maddie. Wspólnie odkrywają uroki nowego życia. Tymczasem Lenny Cohen pojawia się na miejscu zbrodni. Zabiera ciało zamordowanego przez Sally Gary'ego Hellera. Maddie nie kryje swojego przerażenia, gdy otrzymuje od Doktora nowe zadanie.

7 marca 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 6
6. The Maddie Code

Byli partnerzy Maddie, Ezra, Richard i Jules, domagają się od intrygantki zwrotu pieniędzy. Kobieta bez skrupułów oświadcza, że nic nie jest im dłużna. Wkrótce na przyjęciu urodzinowym Patrick zostawia Maddie w towarzystwie dość osobliwych gości. Max przychodzi kobiecie na ratunek. Tymczasem Richard dokonuje szokującego odkrycia.

14 marca 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 7
7. Frog-Bikini-Eiffel Tower

Podróż do domu powoduje, że Ezra musi podjąć kolejne trudne decyzje. Z kolei ucieczka Maddie i Patricka jest zarówno romantyczną wyprawą w nieznane, jak i oszustwem. Jules próbuje zmierzyć się z bolesną przeszłością.

21 marca 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 8
8. In The Game

Ezra, Richard i Jules informują Maddie, że Patrick pracuje w FBI. W drodze na lotnisko atrakcyjna intrygantka zastanawia się nad swoim związkiem z nowym partnerem. Prosi go, by został jej mężem. Tymczasem Max podejmuje śmiałe kroki, by uchronić się przed śmiercią. Gdy Maddie, Patrick i Gina wybierają się na obiad do restauracji, Max i Richard przeszukują sejf agenta FBI. Niestety, niczego nie znajdują w domu mężczyzny. Wkrótce Ezra zostaje aresztowany przez policję. W pokoju przesłuchań Patrick przedstawia mu dowody świadczące o jego ostatnich oszustwach.

28 marca 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 9
9. Ladies and Gentlemen, the Doctor Is In

Max dzwoni do Maddie, by jej przekazać, że Ezra, Richard i Jules nie wywiązują się z umowy. Kobieta uspokaja wspólnika, mówiąc, że wszystkiego sama dopilnuje. Wkrótce kontaktuje się z byłymi partnerami. Tymczasem Patrick wciąż przesłuchuje Ezrę. Gra na uczuciach mężczyzny, nazywając go ofiarą Maddie. Ten uważa jednak, że ukochana zawsze się o niego troszczyła. Po wyjściu z aresztu Ezra włamuje się do mieszkania byłej żony. Przeszukując jej rzeczy, natrafia na bransoletkę, którą otrzymała od niego. Zmusza Maddie do zwierzeń, co rejestrują współpracujący z mężczyzną agenci FBI. Kobieta wątpi w szczere zamiary Ezry. Richard ćwiczy umiejętność włamywania się do samochodów. Jego mentorem zostaje Max. Trwają przygotowania do zaślubin Maddie i Patricka.

4 kwietnia 2017

Oszuści - sezon 1, odcinek 10
10. Always Forward, Never Back

Zbliża się długo wyczekiwany dzień ślubu Patricka i Maddie. Uroczystość weselna kończy skomplikowaną rozgrywkę między oszustami a agentami FBI. Nadal nie wiadomo jednak po czyjej stronie jest atrakcyjna intrygantka.

11 kwietnia 2017

Oszuści - sezon 2, odcinek 1
1. Fillion Bollar King

Bumblerowie za wszelką cenę starają się sprzedać pierścionek, który ukradli. W tym celu udają się do rodzinnego miasta Richarda. Tymczasem do Maddie dociera, że odcięcie się od przeszłości nie będzie wcale takie proste.

5 kwietnia 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 2
2. Trouble Maybe

Po gwałtownej konfrontacji Maddie zmuszona jest ratować się ucieczką. Kobieta znajduje schronienie w dość nieprawdopodobnym miejscu. Tymczasem Bumblerowie ukrywają się w Meksyku.

12 kwietnia 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 3
3. Old Unresolved Shit

Maddie cały czas musi zmagać się z błędami z przeszłości. Boleśnie odczuwa ich skutki. Bumblerowie szukają sposobu, by powrócić do Ameryki. Nieoczekiwanie otrzymują informację, że Doktor jest coraz bliżej rodziny Ezry.

19 kwietnia 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 4
4. Andiamo

Spokój Maddie ponownie zostaje zburzony. Grozi jej niebezpieczeństwo. Ezra i Rosa stają się sobie coraz bliżsi. Bumblerowie muszą się jak najszybciej dostać za granicę.

26 kwietnia 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 5
5. Maybe/Definitely

Richard, Jules i Poppy za wszelką cenę starają się odzyskać pierścionek. Ezra przybywa, by ocalić swoją rodzinę. Tymczasem Maddie ponownie wraca do przeszłości.

3 maja 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 6
6. That's Enough. Off You Go.

Maddie śledzi mężczyznę, który jej zdaniem może jej pomóc. Tymczasem Jules zwierza się powiernikowi, który jednak nie jest zbyt wiarygodny. Doktor podejmuje zaskakującą decyzję dotyczącą dalszych losów Bumblerów.

10 maja 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 7
7. Maid Marian on Her Tip-Toed Feet

Bumblerowie ukrywają się w domu rodzinnym Jules. Ich przyjaciele i wrogowie nieoczekiwanie zawiązują przeciwko nim spisek. Tymczasem Maddie, Sally i Max jednoczą siły przy realizacji kolejnego ryzykownego planu oszustwa.

17 maja 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 8
8. Phase Two Sucks

Kierowani przez Maddie Bumblerowie, chcąc zdobyć pierścionek, przyjmują kolejne nowe tożsamości. Ezra nawiązuje kontakt z kolekcjonerem ceramiki. Tymczasem Max i Sally starają się uzyskać kompromitujące informacje dotyczące przeszłości Doktora.

24 maja 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 9
9. The World Needs Heroes. Over.

Bumblerowie, Maddie, Max i Sally chcą zniszczyć Doktora. Przygotowują niezwykle ryzykowny plan.

31 maja 2018

Oszuści - sezon 2, odcinek 10
10. See You Soon, Macaroon

Bumblerowie, Maddie, Max, Sally i Sofia robią wszystko, by być o krok przed Doktorem. W ten sposób będą mogli zapewnić sobie wolność.

7 czerwca 2018

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: Imposters
  • Tytuł angielski: Imposters
  • Data pierwszej emisji: 7 lutego 2017
  • Produkcja: USA
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: Bravo
  • Studio: UCP
  • Słowa kluczowe: dark comedy, fbi, criminal, married, fake identity
  • Oficjalna strona www: http://www.bravotv.com/imposters