Ostre przedmioty

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2018

Ostre przedmioty

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2018

  • 7,6 /10

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2018

1 sezon, 8 odcinków

Do rodzinnego miasteczka Wind Gap zostaje wysłana dziennikarka St. Louis Chronicle, Camille Preaker. Ma zebrać materiał dotyczący dwóch zaginionych dziewczynek. Camille wraca do wspomnień i zdaje się identyfikować z ofiarami, co jak sądzi pomoże rozwiązać zagadkę. Ponowny kontakt z matką Adorą, ojczymem Alanem Crellinem i przyrodnią siostrą Ammą, dodatkowo przywołuje traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, w tym także śmierć młodszej siostry Camille.

Gdzie obejrzeć:

HBO

Odcinki

Wybierz sezon:

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 1
1. Nieobecność

Do rodzinnego miasteczka Wind Gap została wysłana dziennikarka Camille Preaker, by zebrać materiał dotyczący dwóch zaginionych dziewczynek. Musi zmierzyć się z własną przeszłością.

8 lipca 2018

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 2
2. Brud

Camille podczas pogrzebu ostatniej z ofiar w Wind Gap szuka kolejnych wskazówek. Odbywa także nieprzyjemną rozmowę z matką, która całkowicie nie rozumie, dlaczego córka wróciła do miasteczka. Richard zaczyna stawiać pierwsze wnioski dotyczące zabójcy, gdy Camille odwiedza chłopca, który jest pewny, że widział moment porwania. Dziennikarka wraz z Vickerym - szefem policji stara się ustalić, dlaczego zeznania dziecka zostały zignorowane.

15 lipca 2018

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 3
3. Remedium

Detektyw Richard coraz bardziej daje do zrozumienia, że nie jest zadowolony z typowanych przez Vickeryego potencjalnych podejrzanych. Matka Camille krytykuję kobietę, że coraz bardziej angażuje się w prywatne śledztwo i zadaje pogrążonym w żałobie mieszkańcom kłopotliwe pytania.

22 lipca 2018

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 4
4. Fetor

Camille pokazuje Richardowi miejsca w Wind Gap, w których doszło do tragedii. John zostaje zwolniony z farmy Preakerów i postanawia podzielić się z Camille ważnymi informacjami, które wzbudzają w dziennikarce wątpliwości.

29 lipca 2018

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 5
5. Bliżej

W miasteczku nadal grasuje potencjalny seryjny morderca, ale mimo to mieszkańcy spotykają się na dorocznym festynie nazywanym Dniem Calhouna. Adora zwierza się Richardowi. Jej wyznania mogą popsuć jego relacje z Camille.

5 sierpnia 2018

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 6
6. Czereśnie

Adora przekazuje szeryfowi istotne dowody w sprawie morderstwa Ann Nash. Richard coraz bardziej interesuje się mroczną przeszłością Camille. Po imprezie Amma i Camille szczerze ze sobą rozmawiają.

12 sierpnia 2018

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 7
7. Upadek

Camille wciąż prowadzi własne śledztwo przekraczając kolejne granice. Richardowi udaje się przekonać Jackie, by opowiedziała mu o śmierci Marian Preaker. Tymczasem Adora opiekuje się w domu chorą Ammą.

19 sierpnia 2018

Ostre przedmioty - sezon 1, odcinek 8
8. Mleko

Camille obawia się o Ammę. Ryzykuje własne życie, by odkryć szokującą prawdę o morderstwach, które miały miejsce w Wind Gap.

26 sierpnia 2018

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: Sharp Objects
  • Tytuł angielski: Sharp Objects
  • Data pierwszej emisji: 8 lipca 2018
  • Produkcja: USA
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: HBO
  • Studio: Tiny Pyro, Fourth Born, Crazyrose, Blumhouse Television, Entertainment One
  • Słowa kluczowe: based on novel or book, murder investigation, dysfunctional family, hometown, self-destruction
  • Oficjalna strona www: https://www.hbo.com/sharp-objects