Mroczne zagadki Los Angeles

Dramat USA 2012

Mroczne zagadki Los Angeles

Dramat USA 2012

  • 6,9 /10

Dramat USA 2012

6 sezonów, 105 odcinków

Funkcję dowódcy Wydziału Poważnych Przestępstw policji w Los Angeles obejmuje kapitan Sharon Raydor, której styl kierowania nie spotyka się z akceptacją ze strony podkomendnych.

Gdzie obejrzeć:

TNT

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 1
1. Reloaded

Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie serii napadów rabunkowych na sklepy spożywcze. Pomaga im tajna agentka Amy Sykes. Tymczasem Raydor stara się pomóc pewnemu nastolatkowi.

13 sierpnia 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 2
2. Before and After

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, w której mnożą się niejasności. Zmiany w wydziale mogą okazać się zbyt wielkie, by Provenza mógł je zaakceptować.

20 sierpnia 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 3
3. Medical Causes

Detektywi zajmują się sprawą śmiertelnego wypadku samochodowego, w której pojawiają się pewne niejasności. Rusty cieszy się z powrotu matki.

27 sierpnia 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 4
4. The Ecstasy and the Agony

Sprawa zabójstwa obejmująca izraelską mafię i samozwańczego "intuicyjnego stratega życiowego" skłania pracowników wydziału do nawiązania współpracy z FBI.

3 września 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 5
5. Citizen's Arrest

Pewne porwanie kończy się zabójstwem. Zespół musi szybko znaleźć sprawcę, nim ucierpi kolejna osoba. Zastępca prokuratora okręgowego, Andrea Hobbs, staje się ważnym elementem śledztwa.

10 września 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 6
6. Out of Bounds

Na terytorium działania gangów dochodzi do strzelaniny, ostatecznie zakończonej śmiercią jednego z uczestników. Raydor wykonuje ruch, który może narazić na szwank jej karierę.

17 września 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 7
7. The Shame Game

Wydział do walki z przestępczością ma problemy z powstrzymywaniem ujawniania poufnych informacji. Wydział ds. dzieci i usług rodzinnych dokonuje szokującego odkrycia na temat Rusty'ego.

24 września 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 8
8. Dismissed with Prejudice

Po ośmiu latach morderca zostaje oczyszczony z zarzutów. W związku z tym Tao zaczyna wątpić w słuszność podejmowanych przez niego działań w przeszłości. Rusty udaje się na spotkanie z ojcem.

1 października 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 9
9. Cheaters Never Prosper

Mężczyzna z Las Vegas zostaje znaleziony martwy. Wydaje się, że przyczyną było przedawkowanie narkotyków, ale w miarę ujawniania kolejnych szczegółów sytuacja staje się coraz bardziej niejasna.

8 października 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 1, odcinek 10
10. Long Shot

Wydział przestępstw i FBI łączą siły, by wytropić snajpera. Kapitan Raydor próbuje wynegocjować porozumienie, które Provenza może poprzeć.

15 października 2012

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 1
1. Final Cut

Zespół bada sprawę zamordowania ciężarnej żony znanego reżysera. Nowy zastępca prokuratora okręgowego Emma Rios kwestionuje intencje Raydor jako opiekunki Rusty'ego.

10 czerwca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 2
2. False Pretenses

Skomplikowana sprawa kryminalna nie daje detektywom chwili wytchnienia. Gdy Rusty otrzymuje tajemniczy list z pogróżkami, Emma domaga się jego przeniesienia.

17 czerwca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 3
3. Under the Influence

Wścibski scenarzysta towarzyszy Sanchezowi i Tao podczas patrolu, by zobaczyć, jak działa policja Los Angeles. Z pozoru rutynowe zadanie szybko wymyka się spod kontroli.

24 czerwca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 4
4. I, Witness

Policjanci sprowadzają do Los Angeles świadka, który ma złożyć zeznania. Niespodziewanie staje się on głównym podejrzanym w sprawie pewnego morderstwa.

1 lipca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 5
5. D.O.A.

Policjanci badają sprawę zbrodni, która wydaje się nieudaną transakcją narkotykową. Po dwudziestu pięciu latach nieobecności mąż Sharon wraca do Los Angeles. Kobieta jest wobec niego nieufna.

8 lipca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 6
6. Boys Will Be Boys

Policjanci zajmują się sprawą zniknięcia dziecka. Mając kilku świadków i sprzeczne dowody, zespół musi ostrożnie łączyć elementy układanki. Jack próbuje nadrobić lata nieobecności w domu.

15 lipca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 7
7. Rules of Engagement

Policjanci zajmują się sprawą, w której na pierwszy plan wysuwają się przemoc gangów i segregacja rasowa. Okazuje się, że pozory mogą mylić. Rusty denerwuje się przed spotkaniem z rodzicami Kris.

22 lipca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 8
8. The Deep End

W domu utytułowanego trenera pływania zostaje znalezione ciało. Flynn zmaga się z dylematem emocjonalnym w przededniu ślubu swojej córki. Matka Kris odwiedza Raydor, by omówić pewne niepokojące kwestie.

29 lipca 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 9
9. There's No Place Like Home

Zastępca prokuratora okręgowego angażuje się w sprawę dotyczącą tajemniczej śmierci celnika. W międzyczasie Provenza unika omówienia z Raydor pewnej delikatnej kwestii.

5 sierpnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 10
10. Backfire

Dziewiętnastoletnia prostytutka zostaje zamordowana. Zespół chce zawrzeć układ z zabójcą, który ich zdaniem należy do większej grupy przestępczej. Jednak te starania nie podobają się sędziemu.

12 sierpnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 11
11. Poster Boy

Zespół stara się pojmać seryjnego zabójcę. Chcąc szybko rozwiązać sprawę, Raydor jest rozdarta pomiędzy dwiema z pozoru słusznymi decyzjami, z których każda może mieć poważne konsekwencje.

19 sierpnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 12
12. Pick Your Poison

Dwaj bracia umierają w wyniku przedawkowania narkotyków. Policjanci ścigają się z czasem, by zapobiec śmierci kolejnych licealistów. Rusty czuje się zmęczony całodobową ochroną.

25 listopada 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 13
13. Jailbait

Gdy więzień opuszcza dwa spotkania z kuratorem, zespół rusza na poszukiwania. Dzieje się tak również przez wzgląd na decyzję terapeuty, który wyraża zaniepokojenie stanem zdrowia psychicznego swego podopiecznego. Tymczasem Raydor zaprasza terapeutę, doktora Bill Brochtrup, do biura, aby ten ocenił Rusty'ego przy partii szachów.

2 grudnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 14
14. All In

Ginie mężczyzna. Wszelkie dowody wskazują na to, że motywem zabójstwa mogła być nieudana inwestycja. Detektywi podejrzewają kilka osób. Rios ponownie kłóci się z Rustym i Sharon.

9 grudnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 15
15. Curve Ball

Podczas przerwy świątecznej śledczy z Wydziału Poważnych Przestępstw zajmują się sprawą zabójstwa baseballisty. Rusty wybiera się na terapię. W trakcie wizyty psycholog zadaje mu kilka niewygodnych pytań dotyczących matki.

16 grudnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 16
16. Risk Assessment

Syn prominentnego polityka zostaje zamordowany w okolicy, w której rządzą dwa gangi. Wszystko wskazuje na to, że jego śmierć ma związek ze śledztwem z przeszłości. Rusty'ego interesuje, co skłoniło detektywów do dołączenia do jego zespołu.

23 grudnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 17
17. Year-End Blowout

Na parkingu dochodzi do eksplozji samochodu. Ginie jeden ze współwłaścicieli rodzinnej firmy zajmującej się sprzedażą używanych aut. Rusty stara się dostać zadanie wymagające działania pod przykrywką.

30 grudnia 2013

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 18
18. Return to Sender

Okazuje się, że Rusty otrzymywał wiadomości od seryjnego mordercy, który podszył się pod Phillipa Stroha. Detektyw jest w większym niebezpieczeństwie, niż podejrzewają jego koledzy.

6 stycznia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 2, odcinek 19
19. Return to Sender, Part 2

Wszyscy pracownicy Wydziału Poważnych Przestępstw angażują się w schwytanie niedoszłego zabójcy Rusty'ego. Ten z kolei uczestniczy w przesłuchaniu seryjnego gwałciciela, Phillipa Stroha.

13 stycznia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 1
1. Flight Risk

Policja rozpoczyna poszukiwania zaginionego ojca i dwójki dzieci. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą rodzinne sekrety. Rusty coraz częściej wybiera się potajemnie na samotne wyprawy.

9 czerwca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 2
2. Personal Day

Były więzień zostaje zamordowany tuż po wyjściu na wolność. Podczas odsiadki zapewniał wszystkich o swojej niewinności. Sprawa sprzed siedemnastu lat zostaje ponownie otwarta.

16 czerwca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 3
3. Frozen Assets

Zespół podejmuje wyzwanie, by rozwikłać zagadkę zabicia psa, któremu pozostawiono w spadku pokaźny majątek. Dzięki pomocy aspirującego detektywa policjanci trafiają na nowy ślad w sprawie, a podejrzenia padają na majętną spadkobierczynię fortuny.

23 czerwca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 4
4. Letting It Go

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania gwałciciela. Rusty przyłapuje matkę na kłamstwie i zaczyna kwestionować motywy jej postępowania.

30 czerwca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 5
5. Do Not Disturb

Pewien obcokrajowiec zostaje znaleziony martwy w pokoju hotelowym. Gdy w sprawę zostaje zamieszany amerykański dyplomata, policjanci starają się uniknąć międzynarodowego rozgłosu.

7 lipca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 6
6. Jane Doe #38

W kontenerze na śmieci zostają znalezione zwłoki dziewczyny. Policjanci muszą ustalić tożsamość ofiary i złapać mordercę. Raydor kontaktuje się z byłym mężem, by skonsultować z nim propozycję, którą ma dla Rusty'ego.

14 lipca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 7
7. Two Options

Starsze małżeństwo zostaje zastrzelone we własnym domu. Zespół rozpoczyna współpracę ze specjalnym oddziałem policji w Los Angeles, gdy okazuje się, że to nie jedyne ofiary mordercy.

21 lipca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 8
8. Cutting Loose

Gwiazda serialu kryminalnego zostaje głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. Okazuje się, że konsultantem na planie jest porucznik Mike Tao, a ofiarą wierna fanka aktora.

28 lipca 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 9
9. Sweet Revenge

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania przedsiębiorcy o wątpliwej moralności. Rusty próbuje zyskać akceptację syna Raydor.

4 sierpnia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 10
10. Odcinek 10

11 sierpnia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 11
11. Down the Drain

Sharon stara się, by Rusty poczuł się częścią rodziny. On zastanawia się, jak poinformować biologiczną matkę o zbliżającej się adopcji.

24 listopada 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 12
12. Party Foul

Zespół napotyka trudności w identyfikacji podejrzanego po tym, jak dwie osoby zostają zaatakowane nożyczkami na imprezie.

1 grudnia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 13
13. Acting Out

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci aktora, którego ciało znaleziono w ubogiej dzielnicy miasta. Reżyser oraz agent zostają głównym podejrzanymi.

8 grudnia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 14
14. Trial by Fire

Luis Navarro, członek gangu, zostaje uniewinniony za morderstwo młodego Curtisa Wyatta. Następnego dnia Luis zostaje znaleziony martwy w bagażniku spalonego samochodu. Anonimowy telefon od naocznego świadka prowadzi detektywów na trop zabójcy.

15 grudnia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 15
15. Chain Reaction

Detektywi poszukują złodzieja, który w stroju Świętego Mikołaja napadł na bank. Dzieci Sharon przyjeżdżają do domu na święta, a Buzz rozpoczyna szkolenie policyjne.

22 grudnia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 16
16. Leap of Faith

Flynn próbuje powstrzymać na moście samobójcę. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna jest kryminalistą ukrywającym w samochodzie zwłoki.

29 grudnia 2014

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 17
17. Internal Affairs

Sanchez wdaje się w walkę z Tino, opiekunem matki, ponieważ myśli, że ją obrabował. Niedługo potem Tino zostaje znaleziony martwy w swoim mieszkaniu, a Sanchez staje się głównym podejrzanym.

5 stycznia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 18
18. Special Master Part One

Phillip Stroh chce negocjować z prokuratorem warunki jego tymczasowego aresztowania, w zamian zapewnia szczegółowe informacje na temat trzech przyszłych morderstw.

12 stycznia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 3, odcinek 19
19. Special Master Part Two

Zwęglone ciało młodej kobiety zostaje znalezione. Detektywi odkrywają, że ofiara została zgwałcona, a następnie zabita - zgodnie z metodami już zaobserwowanymi w ciągu ostatnich kilku lat. Śledczy opierają się na pomocy astrologa, aby odszukać mordercę przed zrealizowaniem ostatniej przepowiedni.

12 stycznia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 1
1. Odcinek 1

8 czerwca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 2
2. Odcinek 2

15 czerwca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 3
3. Odcinek 3

22 czerwca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 4
4. Odcinek 4

29 czerwca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 5
5. Odcinek 5

6 lipca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 6
6. Odcinek 6

13 lipca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 7
7. Odcinek 7

20 lipca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 8
8. Odcinek 8

27 lipca 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 9
9. Odcinek 9

3 sierpnia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 10
10. Odcinek 10

10 sierpnia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 11
11. Odcinek 11

2 listopada 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 12
12. Odcinek 12

9 listopada 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 13
13. Odcinek 13

16 listopada 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 14
14. Odcinek 14

23 listopada 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 15
15. Odcinek 15

30 listopada 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 16
16. Odcinek 16

7 grudnia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 17
17. Odcinek 17

14 grudnia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 18
18. Odcinek 18

21 grudnia 2015

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 19
19. Odcinek 19

15 lutego 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 20
20. Odcinek 20

22 lutego 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 21
21. Odcinek 21

29 lutego 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 22
22. Odcinek 22

9 marca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 4, odcinek 23
23. Odcinek 23

14 marca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 1
1. Odcinek 1

13 czerwca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 2
2. Odcinek 2

20 czerwca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 3
3. Odcinek 3

27 czerwca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 4
4. Odcinek 4

11 lipca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 5
5. Odcinek 5

18 lipca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 6
6. Odcinek 6

25 lipca 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 7
7. Odcinek 7

1 sierpnia 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 8
8. Odcinek 8

15 sierpnia 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 9
9. Odcinek 9

22 sierpnia 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 10
10. Odcinek 10

29 sierpnia 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 11
11. Odcinek 11

5 września 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 12
12. Odcinek 12

12 września 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 13
13. Odcinek 13

19 września 2016

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 14
14. Odcinek 14

22 lutego 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 15
15. Odcinek 15

1 marca 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 16
16. Odcinek 16

8 marca 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 17
17. Odcinek 17

15 marca 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 18
18. Odcinek 18

22 marca 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 19
19. Odcinek 19

29 marca 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 20
20. Odcinek 20

5 kwietnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 5, odcinek 21
21. Odcinek 21

12 kwietnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 1
1. Odcinek 1

31 października 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 2
2. Odcinek 2

7 listopada 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 3
3. Odcinek 3

14 listopada 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 4
4. Odcinek 4

21 listopada 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 5
5. Odcinek 5

28 listopada 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 6
6. Odcinek 6

5 grudnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 7
7. Odcinek 7

12 grudnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 8
8. Odcinek 8

19 grudnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 9
9. Odcinek 9

19 grudnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 10
10. Odcinek 10

26 grudnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 11
11. Odcinek 11

26 grudnia 2017

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 12
12. Odcinek 12

2 stycznia 2018

Mroczne zagadki Los Angeles - sezon 6, odcinek 13
13. Odcinek 13

9 stycznia 2018

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: Major Crimes
  • Tytuł angielski: Major Crimes
  • Data pierwszej emisji: 13 sierpnia 2012
  • Produkcja: USA
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: TNT
  • Studio: Warner Bros. Television
  • Słowa kluczowe: police, los angeles, california, lapd, police investigation, major crime unit
  • Oficjalna strona www: http://www.tntdrama.com/shows/major-crimes.html