Log Horizon

Akcja i Przygoda Animacja Komedia Science fiction/fantasy Japan 2013

Log Horizon

Akcja i Przygoda Animacja Komedia Science fiction/fantasy Japan 2013

  • 7,7 /10

Akcja i Przygoda Animacja Komedia Science fiction/fantasy Japan 2013

2 sezony, 50 odcinków

Historia zaczyna się, gdy 30 tysięcy graczy na całym świecie zostaje uwięzionych w fantastycznej grze online, Elder Tale. To, co kiedyś było nierealnym światem magii i miecza, od teraz staje się rzeczywistością. Akcja anime rozpoczyna się, kiedy główny bohater, weteran gry Shiroe, stara się jakoś przetrwać na japońskim serwerze Elder Tale. W wędrówce towarzyszą mu jego przyjaciel Naotsugu oraz piękna zabójczyni Akatsuki.

Gdzie obejrzeć:

NHK BS1

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

1. Odcinek 1

11 listopada 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 1
1. Apokalipsa

In Medias Res Shiroe , Naotsugu i Akatsuki znaleźć się napadnięty przez bandę potworów dzika łasica. Po aktualizacji gry jakiś czas wcześniej, zmieszany Shiroe znajdzie się w dzielnicy Akihabara wewnątrz Elder Tales gry wideo . Zakładanie również jego w grze postać , spotyka innych graczy w panikę i wszystkie znajdują się w stanie log-out. Dostęp do swojego menu gry , Shiroe szybko nawiązuje kontakt ze swoim przyjacielem Naotsugu a później, zabójca-Akatsuki. Następnego dnia spotykają trio z Maryelle cechu Crescent Moon Alliance dowiedzieć się, że bramy teleportacji we wszystkich japońskich dzielnic gier podjęto nieaktywny oprócz początku powszechnej kampanii gildii rekrutacji do czynienia ze zmianami niedawne " Novasphere Pionierzy”Update. Następnie Shiroe i co. omówienia możliwych wyników o śmierci w grze i głowy do archiwum wieżowe Lasów gdzie są zaatakowani przez stado łasic dzikiej róży. Po początkowych trudności, są one w stanie pokonać zasadzki przez fizyczne przeniesienie ich ciała do ataku zamiast polegać na ich zaprogramowanych poleceń ataku. Gdzie indziej, tajemnicza postać patrzy, jak dziewczyna nazywa Serara sprawia paniczny wezwanie do Maryelle będąc ścigany przez dwóch graczy.

5 października 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 2
2. Walka w Roka

Gdy gracz odradza się w katedrze, Shiroe dedukuje, że gra nie kończy się wraz ze śmiercią. Po kolejnym spotkaniu z Crescent Moon Alliance, Shiroe i co. uczyć się od niedawnego wzrostu zabójstw graczy w Akihabara. Po całym dniu treningu, Shiroe i Naotsugu przewidzieć zasadzki z pobliskich graczy i zmusza ich do bezpośredniej konfrontacji. Zbytnia szybko staje się zgubą zasadzki partii jako Shiroe and Naotsugu za zespołowej dowodzi zbyt dużo i szybko obezwładniony przez nią w kombinacji wysokiego szczebla. W desperacji, zasadzka lider próbuje wzywając wzmocnień tylko odkryć, że zostały już podjęte przez Akatsuki. Udając się do porażki, lider stara się atakować Shiroe aż Akatsuki zabija go. W następstwie, Shiroe dedukuje, że skoro ludzie mogą przetrwać w grze bez faktycznie robi nic, ciąg morderstw były wyłącznie dla celów rozrywkowych. Następnie Shiroe odbiera telefon od Maryelle i dowiaduje się, że zamierza podjąć imprezę ratunkowy odzyskać Serara w dzielnicy Susukino i pyta Shiroe dbać o cechu w jej nieobecności. Jednak Shiroe i jego przyjaciele decydują się zamiast Maryelle użytkownika.

12 października 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 3
3. Głęboko w dłoni

Podczas gdy na ich drodze do Susukino, Shiroe i co. niespodzianka Maryelle w ogromnym postępem one wykonane po osiągnięciu loch zwany głąb Palm. Tymczasem Serara zdaje się robić grzywnę w opiece nad kotem odtwarzaczem zwanego Nyanta po uratował ją od jej prześladowców. Podczas gdy oni zastanawiać ludzi Maryelle wysłanych gildia Brigandia kontynuować grabieży i plądrowania dzielnicę. Tymczasem Maryelle zaczyna się spotkanie z mniejszych cechów Akihabara, podczas gdy inny tajemniczy mistrz gildii dowiaduje się o ostatnich wydarzeniach. Gdzie indziej, Shiroe i co. próbować przejechać starożytny most w lochu, który nagle zaczyna kruszy i wysyła Shiroe spadając do poniżej jeziora. Po przypominając swój czas z grupą poszukiwaczy przygód, Debauchery Tea Party, Shiroe odzyskuje przytomność, aby dowiedzieć się które zostały uratowane przez swoich towarzyszy. Ostatecznie Shiroe i co. znaleźć się twarzą w twarz z szefem lochów, nowy Novasphere Pioneers stworzeniu. Po pojawiających się zwycięski, przylatują na wyjściu i są nagradzani z przepięknym widokiem na zachód słońca nad kanałem. Gdzie indziej, mistrz cechu Brigandia-Demiquas-wystawia obławę na Serara i Nyanta.

19 października 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 4
4. Ucieczka

Wreszcie przyjeżdża w Susukino, Shiroe i co. wpisać dzielnicę ostrożny zasadzkę przez Brigandia. Shiroe spotyka się z Serara i Nyanta w tajnym miejscu, i odkrywa, że jego stary przyjaciel Nyanta był jeden chroniąc Serara. Shiroe następnie obmyśla plan i przygotowuje się do opuszczenia dzielnicy. Po czekał cierpliwie im opuścić dzielnicę Shiroe, Nyanta i Serara otoczone są gildią Brigandia i Shiroe drwi Demiquas do pojedynku z Nyanta. Nyanta za swashbuckler podklasa zadaje poważne dolegliwości stanu na Demiquas, którzy brutalnie połączeń w swoich członków gildii na pomoc ale Naotsugu szybko je przechwytuje . Zarówno Naotsugu i Nyanta za zdrowie wkrótce spaść do niebezpiecznych poziomów i Shiroe został Serara leczyć je. Z ran mający pozornie niewielki wpływ, Naotsugu zmusza członków Brigandia skupić się na niego i kupuje tyle czasu opóźnienia dla Shiroe usidlić Demiquas i pozwalają Nyanta go pokonać. Podczas stosowania leku w dół Brigandia za pozostały uzdrowicieli Akatsuki cuda na ich niesamowitą pracę zespołową, z Serara dostarczaniu cios mety do Demiquas chronić Shiroe. Z ich misji sukces, Shiroe, Naotsugu i Nyanta przywołać trzy gryfy i uczynić ich drogę powrotną do Akihabara.

26 października 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 5
5. Powrót do Akiby

Po udanej ucieczce z Susukino, Shiroe i co. zrobić sobie przerwę, aby rozbić obóz. Nyanta wykorzystuje możliwość gotowania wymachują jego dzielność, tłumacząc, że tylko ci z kucharzem podklasy są w stanie ręcznie przygotować jedzenie ze smakiem. Następnie Nyanta, Shiroe i Naotsugu wyjaśnić ich historię jako część grupowej rozpusty Tea Party legendarny poszukiwaczy przygód, co powoduje Akatsuki lamentować własne zdolności. Ponieważ ich podróż z powrotem do Akihabara kontynuuje Shiroe wspomina swego czasu spędzonego mentoring dwa beginners- Tohya i Minori , i przypomina, że dostrzegł ich dołączenie do gildii z powrotem w Akihabara. Następnego dnia, nagła burza zmusza partię do szukania schronienia w pobliskiej wiosce rolniczej, gdzie spotkać Lander nazwie Fedora. Po interakcji z Fedorem i jego wnuków, Shiroe zauważa, że rdzennych mieszkańców świata Elder Tales mają więcej cech ludzkich niż dla danego kredytu i że awanturnicy są w rzeczywistości, anomalie świata. Gdzie indziej, Tohya i Minori wraz z innymi początkujących znajdują się wykorzystywane przez gildią który namówił ich do łączenia. Wreszcie, jak Tohya i reszta jego gildii określone na następny dzień, on szczęśliwie zauważa Shiroe i co. bezpiecznie z powrotem w Akihabara, ale waha się z nim spotkać.

2 listopada 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 6
6. Decyzja

The Crescent Księżyc Sojusz rzuca imprezę dla uczczenia powrotu Serara i podjąć decyzję o zatrzymaniu metod gotowania Nyanta to w tajemnicy przed resztą miasta. Następnie Maryelle wyjaśnia, że nienaturalny niepokój spotkał obywateli podczas nieobecności Shiroe jest przy czym podział społeczny został ustanowiony między silnymi i słabymi gildiach. Maryelle określa również, że ponieważ poziom limitu gracz został podniesiony do 100 następującej aktualizacji Novasphere Pioneers, gildie zostały wyrównanie za pomocą przedmiotów uzyskanych z gildią Hamelin, który został rekrutujące zawodników niskopoziomowe wyłącznie w celu stworzenia monopolu na ich wyłącznych elementów. Po tej wiadomości, Shiroe później zastanawia się na wszystkich swoich ograniczeń narzuconego ale Nyanta pomaga mu uświadomić sobie, że został używając ich jako pretekstu do celowo ślepy się od rzeczywistości Akihabara To prawda state-mimo swoich przyjaciół pozostałych jego boku. Następnie Shiroe wzywa Minori i dowiaduje się, co może ich sytuacji przed obiecując, aby je zapisać. Wypełniona nową rozwiąże Nazajutrz Shiroe prosi Crescent Moon Alliance, aby pomóc w zakończeniu fabuły Hamelin i przywrócenie poczucia Akihabara wartości firmy z jego nowo utworzonej gildii-Log Horizon.

9 listopada 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 7
7. Crescent Moon

Naotsugu, Shoryu i Hien rozpocząć polowanie na potwory składnik natomiast reszta Crescent Moon Alliance i Nyanta rozpocząć przygotowania do planu Shiroe użytkownika. Jednocześnie Henrietta i zadanie Shiroe Maryelle z zatwierdzeniem wygórowaną kwotę budżetu dla programu Shiroe, który wymaga pięciu milionów złoto żądań finansowania, wykorzystując fakt, że Elder Tales nie ma ścisłego orzeczenie o tym, jak waluta powinna być uzyskane. Następnego dnia, Półksiężyc Alliance otwiera stoisko żywności i pomimo początkowej niechęci ze strony obywateli, staje się hitem ze słowem ich aromatyczne jedzenie szybko rozprzestrzenia się po całym mieście. Następnie stoisko udaje się przerobić czterdzieści tysięcy złotych zysku pomimo ich sprzedaż jest ograniczona przez całkowitą ilość obywateli mieszkających w Akihabara i ogólnej liczbie mogą służyć codziennie. Shiroe następnie pozostawia do następnego etapu swojego planu Henrietta zanim informuje Minori ich postępów i wzywa ją, by poczekać trochę dłużej. Tej nocy, Shiroe i Nyanta poprosić o pomoc byłego członka Debauchery Tea Party i mistrza Brygady West Wind cechowy Sojiro Theta, który szczęśliwie oferuje pomoc do swoich starych przyjaciół. Następnego dnia Shiroe zaczyna się drugi etap jego planu.

16 listopada 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 8
8. Podstępny okularnik

Maryelle i Henrietta spotkać się z Karashin-mistrza ulicy handlowej 8 gildii, aby omówić umowę handlową dotyczącą drugiego etapu planu Shiroe użytkownika. Karashin próbuje być nieśmiałym w jego próba ustanowienia wyłączny kontrakt z sektora spożywczego w półksiężyc Sojuszu. Mając już przewidział, Shiroe ma Maryelle i Henrietta przedstawić swój zamiar wprowadzenia w mistrzów inny biznes wyruszą gildii-Michitaka i Roderic Agencji Morskiej i Roderic sprzedawcy Guild odpowiednio. To zmusza do pośpiechu Karashin przyjąć propozycję Sojuszu na poważnie obniżonej cenie. Tymczasem Minori lamentuje wszystkich walk ona i Tohya napotykają, kiedy stał uwięziony w Elder Tales i że nie zważali porady Shiroe zanim było za późno, co czyni je niegodny jego ratunek. Powrót na spotkaniu, Shiroe jest Henrietta przynęty trzy gildia panom do inwestowania pozostałą ilość złota pod ich pozorem niezwykle zyskowny dążeniu prowadzonej przez nie inny niż „Villain w okularach” sam-Shiroe. Następnie Tohya odnosi podobne poczucie niezasłużonej ratunek do Minori przed Crescent Moon Alliance i Log Horizon wydaniu zaproszenia do największych gildiach Akihabara dotyczący konferencji w celu omówienia przyszłości miasta.

23 listopada 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 9
9. Konferencja przy okrągłym stole

Okrągły Stół konferencja zaczyna się i Shiroe otwiera zamiarze poprawy stanu dzienną miasta. Ten szybko skłania brak zainteresowania i odejście od Srebrny Miecz Guild Master-William Massachusetts. Niewzruszony, Shiroe kontynuuje swoje wyjaśnienia powstawania na konferencji. Gdzie indziej, jak jeńcy Hameln przygotować się do ucieczki, Shiroe wspomina kampanię wymuszenia artykuł i stan dire Susukino'S, z gildii master-Isaac czarny miecz rycerski argumentując brak przepisów na świecie. Ddd Guild master-Crusty prosi cechu losu powinni odmówić prawa, do których Shiroe proponuje ostrą karania. Jednak uczciwość Guild master-Eins wraz z Izaakiem i chrupiący argumentować nad konferencją za wadę powinni oni odmawiają współpracy, Isaac nawet grożącej wojnie. Shiroe następnie odtwarza jego atut i ujawnia jego nabycia budynku Guild pomocą pięciu milionów złotych, a licznik szantażuje cechów nad jego absolutnej kontroli nad ich sprawami. Tymczasem, jak jeńcy udaje się uciec z Hamelin Hall, Minori i Tohya niestety są przechwytywane przez Schreider. Jednak kontrola Shiroe z budynku Guild wraz z pomocą swoich przyjaciół, z powodzeniem oczernia wszystkich członków Hameln za. Wreszcie, jak Shiroe czyni ostatni skok do konferencji, Isaac domaga się jego plan.

30 listopada 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 10
10. Chwyć we własne ręce

Jak konferencji kontynuuje Maryelle ujawnia sekret przygotowania żywności o smaku następnie nowości Michitaka pod tym wspólnego wynalezieniem maszyny parowej . Z tych przykładów, Shiroe wyjaśnia, że po prostu za pomocą własnych rąk zamiast menu polecenia, nowe rzeczy mogą być wymyślone, co z kolei stworzy popyt na produkty i stąd jechać Akihabara za gospodarkę . Shiroe następnie proponuje ustanowienie przepisów , które zabraniają zabijania, porwanie i uwięzienie graczy, a także umożliwić im swobodę dołączenia i opuszczenia gildii zechcą-dalej sugerując, że przepisy te obejmują również lądowników znacznie Konferencji zaskoczeniu. Jednak z pomocą Maryelle, w Shiroe przekonuje konferencję znaczenie Ludowej i dramatyczną potrzebę pokojowo współistnieć z nimi. Przedstawiane z niezaprzeczalną przypadku mistrzów gildii jednomyślnie zadecydować o tworzeniu Okrągłego Stołu i przenieść się do poinformowania miasto i z tej okazji uroczystość. Tydzień później Shiroe zabezpiecza siedzibę dla Log Horizon i wita Tohya i Minori jako nowych członków. Jednocześnie, szpiedzy zaczynają przenikać Akihabara i zgłoś się do Sergiatte Cowen Ligi wolności Miast Estal.

7 grudnia 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 11
11. Zaproszenie z Eastal

Dwie osoby ogłoszeniu Ziemi dziwne zjawisko w lesie podczas polowania. Tymczasem Naotsugu i Akatsuki wziąć Tohya i Minori pod swoje skrzydła na szkolenia. Jak Shiroe zaczyna eksperymentować ze swoim pisarza podklasy, Maryelle zaczyna ochotę odwiedzić plażę. Daje Shiroe pomysł zorganizowania letniego obozu szkoleniowego dla nowych graczy. Następnie emisariusze Sergiatte przybyć w Akihabara i zaprosić okrągłego stołu na spotkanie i bili. Mając już przewidział, Shiroe informuje chrupiący z okazji, aby dowiedzieć się więcej o Landers i wyruszyli następnego miesiąca z Michitaka, Henrietta, Akatsuki i Misa Takayama. Zgrupowanie również wyruszył do Choshi gdzie skończyć zabawę na plaży. Maryelle i Minori również wchodzić w interakcje z kilku osób Ziemi jak za sugestią Shiroe użytkownika. Gdzie indziej, przedstawicieli Okrągłego Stołu przybyć w Pałacu Wiecznego Lodu i spotkać się z Sergiatte podczas piłki. Jak Crusty i Sergiatte rozpocząć dyskusję, Shiroe zauważa, że ​​zarówno przygód i Landers są ostrożni z drugiej. Wreszcie, jak księżniczka Lenessia El-Arte Cowen łask taniec z jej obecności, Naotsugu informuje uczestnikom, że będą one głowę w lesie Laglanda lochu dla grupy szkoleniowej następnego dnia.

14 grudnia 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 12
12. Las Lagranda

Sergiatte zaprasza przedstawicieli Okrągłego Stołu do udziału w tańcu, co skłoniło chrupiący nominować Shiroe oraz z pomocą bard podklasy Henrietty, szybko zaimponować całą piłkę. Następnie Minori informuje Shiroe ich szkolenia lochu i przypomina jej o swoich lekcji. Następnego dnia, Shiroe wyjaśnia, że Landers będzie konkurować ze sobą o kontaktach z awanturników, w celu uzyskania ich walki i siłę technologiczną. Następnie proponuje, by stworzyć im zasady ochrony okrągłego stołu, gdy ludzie zaczynają nieuchronnie zbliża ich Gildii indywidualnie i stąd ma Akatsuki rozpocząć rekonesans jako preparat. Gdzie indziej, obóz treningowy sprawia, że ich droga do Lasu Laglanda i podzielone na grupy, jednak Minori ma problemy z mówieniem jej umysł w grupie z Tohya, Kodeksu Rundelhaus , Isuzu i Serara. Ostatecznie grupa napotyka jakieś potwory i zapoznać się z ich umiejętności. Pomimo swoich najlepszych prób Są one jednak szybko obezwładniony przez następną falę potworów i dokonać taktycznego odwrotu. Powrót w Pałacu wiecznego lodu, Crusty wprowadza się do Lenessia.

21 grudnia 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 13
13. Tarcza i wolność

Przedstawiciele Okrągłego Stołu wkrótce znaleźć się zaproszony do różnych spotkaniach. Jednocześnie, Elissa ostrzega Lenessia być ostrożny z awanturników, a drugi wspomina swoje spotkanie z chrupiący gdzie używa jej jako wygodny tarczą przed kontrolą z folku pałacowej. Następnego dnia, Lenessia dzieje na sesji sparing z rycerzy pałacowych i Crusty przebiegle manipuluje nią do towarzyszących mu na imprezę wieczorem. Akatsuki podsłuchuje również na dwóch pałacowego folku i dowiaduje się o grupę o nazwie Izumo Knights. Następnie Crusty wyjaśnia Lenessia o wolności przygód cieszyć ze względu na ich determinacji w przeciwieństwie do jej osłoniętym życia. Gdzie indziej, grupa szkolenie nie szukać czego brakuje, a tym samym uczynić niewielki postęp zwiedzania podziemi. Tymczasem Maryelle i Shoryu zauważyć dziwne zjawisko na horyzoncie oceanu. Jednocześnie, Pan DARTE pyta Michitaka dzielić morze przoduje technologii z nim. Po Crusty i Lenessia uczestniczyć w wieczornej imprezy, byłego tłumaczy jego zainteresowanie Lenessia przez porównując ją do swojego świata rzeczywistego siostrą. Gdzie indziej, Shiroe spotyka się z Akatsuki po spotkaniu i uczy informacji Zebrała. Właśnie wtedy są one zbliżył przez magika od znanego jako Mirror Lake Regan.

28 grudnia 2013

Log Horizon - sezon 1, odcinek 14
14. World Fraction

Będąc pracownikiem naukowym w badaniach światowej klasy magii, Regan oferuje Shiroe i Akatsuki wyjaśnienie światowej Fraction zaklęcie i jego zastosowanie trzykroć w historii Elder Opowieści z Shiroe poprawnie wyciągania po raz trzeci będący Apokalipsę. Regan wyjaśnia, że dawno temu Human, Elf i karłowate rasy zniszczone królestwo ALV z zazdrości technologicznego. Szukając zemsty, pozostała Alves rzucać pierwszej frakcji świata, które doprowadziły do powstania w nieskończoność respawning pół-ludzi, które następnie pchane planetę do wojny światowej. Spowodowało to ludzkość do tworzenia potężnych ras hybrydowych do pomocy w wojnie, aż zostali zmuszeni do oddania drugiej frakcji świata, który wezwał przygód ich pomocy. Regan wskazuje również, gdy nazwa Shiroe pojawiła się w historii świata, który potwierdza wydarzenia za pomocą szybkości w grze czasu jak to koreluje z innego świata, biorąc pod uwagę na początku gry open beta i kiedy zaczął grać Elder Tales. Regan następnie przenosi się do wyjaśnienia jego duchowego Theory której wspomnienia w postaci punktów doświadczenia zostaną utracone podczas procesu odrodzenia-teorii, która Shiroe postanawia wstrzymać się od okrągłego stołu na razie. Tymczasem Minori wreszcie zdecyduje się mówić jej umysł do grupy treningowej.

4 stycznia 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 15
15. Atak

Minori sugeruje, że ich grupa odłożyć wejściem do lochu, dopóki nie dowiedzieć się więcej o swoich umiejętnościach. W ten sposób okazuje się, że ich praca zespołowa brakowało spójności. Po Minori wyjaśnia podstawy partyjnej walce, grupa wejdzie do lochu następnego dnia. Uzbrojony w ich nowej wiedzy, każda osoba zakłada jasno określoną rolę w partii i wreszcie przezwyciężyć bitwy zostali zmuszeni do wycofania się z wcześniej. Powrót w Pałacu wiecznego lodu, Shiroe zaczyna dokumentowanie wszystkich informacji nauczył się od Regan. Natomiast zastanawiać, co robić dalej, on odbiera telefon od Minori gdzie ona daje mu postęp ich szkolenia i emocji go z faktem, że jej grupa w końcu zrozumiał znaczenie pracy zespołowej i przyjaźni. Następnego dnia, Crusty nadal spotkać się z Lenessia podczas Minori, Serara i Isuzu omówić jego kompatybilności z Rundelhaus. Jednak tej nocy, jak Rundelhaus i Isuzu mieć kolejną wymianę, Isuzu odkrywa, że ​​system dziwnie uniemożliwia jej dodanie go do listy jej przyjacielem. Następnego dnia, obóz treningowy na plaży się pod nagłym atakiem masywną armię potworów desantowych.

11 stycznia 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 16
16. Powrót Króla Goblinów

Obóz zaczyna napotykają inne potwory goblinów śródlądowych podczas Nyanta odkrywa ogromną armię goblinów zbliża się od północy. Naotsugu informuje Shiroe kto organizuje konferencję przekaźnik alarmowy z Okrągłego Stołu. Shiroe postuluje, że ostatnie ataki są częścią poszukiwania znanego jako „Goblin King Return”. Awanturników wtedy sprawę, że w ich zaniedbania questów od ludzi, aby pokonać gobliny na rzecz ich rozwoju Akihabara, pozwolili Goblin Król zjednoczyć wielką armię. W tym samym czasie ojciec Lenessia pozostawia bronić miasto Maihama z inwazją goblinów. Następnie grupa szkolenia odkrywa goblin najazdy siły maszerujących w kierunku pobliskiej miejscowości Choshi. Tymczasem wezwanie Shiroe Sojiro i jego gildii Pałacu wiecznego lodu do pomocy w jego obronie powinien przyjść atakowany. Następnie Shiroe informuje okrągłe przedstawicieli Spis jego hipotezy, że w grze śmierć wywołuje utratę pamięci , co chrupiący weryfikuje i odkrywa, że stracił już pewne wspomnienia z innego świata. Gdzie indziej, grupa trening czyni drogę do Choshi ale w końcu przybyciu zbyt późno. Jednak Minori zdaje sobie sprawę, że podróżnicy nie muszą czekać na ludzi, aby poprosić o pomoc, a zamiast tego powinni podjąć walkę z samymi goblinami.

18 stycznia 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 17
17. Leniwa, tchórzliwa księżniczka

Minori udaje się przekonać Naotsugu i Nyanta pozwolić jej grupa rozpocząć zaatakowania sił goblinów. Tymczasem Estal Lords posiadać własną prywatną konferencję w celu omówienia Yamato Bieżący położeniu i możliwe strategie walki. Lenessia ostatecznie podsłuchuje tę informację, a także chęć do korzystania z przygód. W międzyczasie Shiroe przygotowuje konkretne role z chrupiący i Michitaka dla swoich rozmowach z Estal Lordów, aż w końcu wezwany. Przewiduje się, że po Lordowie starali się zebrać więcej informacji od nich, Shiroe wykorzystuje tę samą taktykę, co skłoniło wybuch od Pana Kiliva stwierdzające, że podróżnicy mają obowiązek działać. Jednak Michitaka gwałtownie ripostuje, że zasługują na więcej szacunku niż to, co im pokazano League. W tym czasie, Lenessia niechętnie sprawia, że ​​nagłe pojawienie się i zauważa błąd Ligi w negocjacje z awanturników i zamiast tego proponuje, że pójdzie do Akihabara szacunkiem do rekrutacji wolontariuszy do pomocy ludziom. Później, jako partia Minori za kontynuowanie walki, Shiroe, Akatsuki, Crusty i Lenessia udają się do Akihabara i Shiroe zauważa, że ​​Lenessia może być jedno, aby zmienić miast Estal.

25 stycznia 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 18
18. Korpus ekspedycyjny

Po przybyciu w Akihabara, Lenessia nie może pomóc, ale podziwiać innej kultury miasta. Shiroe i Crusty szybko zorganizować spotkanie, które przyciąga setki śmiałków. Nie tracąc czasu, Shiroe porusza tłumy z zagrożeniem goblinów armia stawia na Estal. Po przedstawieniu opcję, że podróżnicy nie muszą działać, Shiroe wprowadza Lenessia który sprawia, że zarzut serdeczny dla poszukiwaczy przygód, aby pomóc jej w obronie Estal. Słowa zważając Lenessia, The awanturnicy zebrać za nią z Crusty i Shiroe wystawienia wyprawę w pokonaniu gobliny jako wyprawę z Okrągłego Stołu. Chrupiący następnie zajmuje prawie połowę przygód, wraz z Lenessia do Narashino porcie podczas Shiroe kieruje do Midraunt Equestrian Park założyć siedzibę bitwy. W międzyczasie Sergiatte spotyka się z Michitaka i Henrietta wyjaśnić rozwijającego się rozłam między Ligą a Cowen rodziny dzięki działań Lenessia i różnicy energii pomiędzy ludźmi i awanturników. Jednak decydują się czekać na rozwiązanie z Shiroe. Gdzie indziej, jak Lenessia zastanawia się nad konsekwencjami swoich działań, grupa trening czyni stoiska przed goblinami w Choshi. W końcu, po chrupiący i Misa podzielić przygód na najazdy stron , Crusty kwestii nich pojedynczego rozkazu: zniszczyć wszystkie gobliny.

1 lutego 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 19
19. Ponownie w pogoni

Po przybyciu na polu bitwy, grupa chrupiący zatrudni armię goblinów na Kasumi Lake. Tymczasem w siedzibie Midraunt, Shiroe wyjaśnia kluczową rolę odgrywa w Choshi jego plan powstrzymania zaawansowanie goblin. Jednocześnie, duża armia potworów zaczynają kierunku Choshi i praktykanci przekonać Maryelle niech bronić miasta. Podczas oglądania uczestnicy walczyć Naotsugu i Nyanta komentarz na ich stylów walki i stanowi próbę Minori do naśladowania taktyki bojowe Shiroe użytkownika. Jak walka z Choshi nosi na, grupa Minori za startuje bronić innych części miasta podczas Shiroe informuje Maryelle przybycia posiłków w innym godzinę. Z bitwy biorąc ogromne piętno na nich grupa Minori wkrótce znajdzie się powoli obezwładniony przed małą grupą potworów i zaczyna tracić kontrolę nad bitwy. Jednak Rundelhaus nagle pobiera w ciągu ostatnich dwóch straszliwych potworów wilk swoich magicznych rękawic w ataku samobójczym . W następstwie partia bezskutecznie starają się go ożywić. Już wiedząc, choć nieuniknione, Isuzu płaczliwie wyjaśnia naturę Rundelhaus' jako Lander, który umiera na stałe . Odmowę wyrzeczenia się, Minori szybko nawiązuje kontakt z Shiroe.

8 lutego 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 20
20. Kontrakt

Shiroe natychmiast wyjeżdża do Choshi i korzystania teorie Regana ożywienia, ma Minori, Serara i Isuzu zastępcę między przywracanie zdrowia i Rundelhaus' magii , aby zapobiec jego ciało przed zniszczeniem. Tymczasem Misa i Lenessia aktualizować chrupiący o stanie walki i przygotować do przechwytywania sił goblinów generalnego w Zantleaf. Jednocześnie, Shiroe przybywa Minori i co. Położenie i wykorzystuje swoje zdolności czarownik i element odrodzenie przywrócić magię Roundelhaus' i tymczasowo ożywić go przez kilka minut. Rundelhaus budzi się i akceptuje swój los, ale Shiroe gwałtownie odrzuca jego determinację. Stosując teorię naginać prawa świata, dokonując rzeczy siebie, Shiroe prezentuje Rundelhaus z umową do przyłączenia Log Horizon jako awanturnika. Skłonny wykorzystać swoje zdolności dla dobra innych, Rundelhaus podpisuje umowę i umrze jako jeden z lądowników. Gdzie indziej, Crusty i innych awanturników niemiłosiernie uboju goblina generalnego i jego siły na Zantleaf natomiast grupa Maryelle i wzmocnień odpychać potwory atakujące Choshi. Następnie Shiroe wyjaśnia jego definicję awanturnika do Minori. Wreszcie Rundelhaus budzi w katedrze do swojego nowego statusu jako awanturnika i dostaje poważną burę od Isuzu za jego lekkomyślność.

15 lutego 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 21
21. Walc dla dwojga

Miesiąc po bitwie pod Zantleaf, Estal posiada wielki bal dla poszukiwaczy przygód w ich zwycięstwo generała goblina, który Shiroe zawiera w swoim planie ostatecznie pokonać Goblin King. Jednocześnie, Shiroe dowiaduje zdarzenia o nazwie Demon Festiwal Suzaku Brama które wystąpiły w zachodniej części Yamato. Podczas spaceru Pałac wiecznego lodu, Shiroe słucha ze zdziwieniem do tajemniczej kobiety tajemniczo mówienie grupa dzieci historię jak uratował Rundelhaus. Następnie Shiroe odwiedza Regan i dowiaduje się, że kolejny przygód w dzielnicy Minami miał również światowej klasy magii i że Izumo Rycerze brali udział w Festiwalu Demonów. Powrót na balu, podczas Crusty i Lenessia tańca, ta ostatnia przypomina rozmowę z Sergiatte gdzie przypisuje ją jako ambassadress Estal Akihabara w celu spłaty awanturników. Gdzie indziej, Shiroe dzięki Akatsuki za pomoc w ich poprzednich badaniach z tańcem. Jakiś czas później, Lenessia przenosi się do Akihabara, aby rozpocząć swoje obowiązki ambasadorów i Shiroe rozprzestrzenia informacje o konsekwencjach śmierci jako plotka, aby stłumić panikę. Jak rzeczy wraca do normy w Akihabara, Maryelle proponuje, by trzymać ich święto z okazji jesieni którą wywołuje Festival skalę.

22 lutego 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 22
22. Jaskółka i szpak

Miasto Akihabara staje się o wiele bardziej żywe, jak unosi się Festiwal Skala nad horyzontem. Podczas jednej z działalności miasta, Shiroe kontynuuje swoje badania aż Henrietta sugeruje, że trochę czasu z dala, aby cieszyć się festiwal ze wszystkich. Następnie obie Minori i Akatsuki próba zaprosić Shiroe do pary konkursie ciasto jedzenia. Minori wyjaśnia Isuzu, że zamierza wykorzystać nagrodę konkursu, aby poprawić zaufanie publiczne z Shiroe które zostały chwiejny jak późno. Następnego dnia, Shiroe uczestniczy zarówno z Akatsuki i Minori i byłego otrzymuje dużą ilość zazdrości od innych uczestników do wniesienia dwie dziewczynki, które tylko eskalującym gdy Akatsuki i Minori rozpocząć konkurujących ze sobą o jego uwagę. Jednak kończy się trio braku konkursu i podczas rozmyślałem nad wydarzeń dnia szczycie siedzibie Log Horizon, w Shiroe postanawia lepiej wykorzystać swój czas z jego guildmates. Akatsuki następnie dołącza do niego i mają niezgrabnie krótką rozmowę, gdzie pokazuje jej uczucia do niego mimo nieświadomości Shiroe użytkownika. Jednocześnie, Minori łapie je i ucieka ze złamanym sercem po przyznaniu jej uczucia do Shiroe do siebie. Jednak z zachęty ze Tohya, Minori zdaje sobie sprawę, że nie ma powodów do smutku.

1 marca 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 23
23. Uczeń czarodzieja

Drugi dzień Festiwalu Scale dostaje trwają i członkowie Log Horizon iść na własną rękę dla danego dnia. Minori zatrzymuje się również w biurze Karashin by zdobyć bilety na Lenessia Zmierzch Banquet i oferuje swoje usługi. Jednocześnie mieszkańcy miasta zaczynają się w kłótnie z Lander kupców podczas Minori zaczyna używać jej uczniem podklasę pomóc konto Karashin za finanse festiwalu. Gdzie indziej Nyanta spokojnie rozpoczyna awanturnicka Lander z restauracji i zgłasza sprawę do Shiroe. Choć czarny miecz Rycerze i DDD gildie pracować na utrzymanie porządku w trakcie festiwalu, oni rozwiązać kolejne spory dotyczące lądowników. Isaac i Crusty następnie omówić cechy Shiroe i zgadzają się, że pracuje on w jego mocy, gdy robi tak dla dobra innych. Po powstrzymania kolejny hałaśliwy Lander, Shiroe wreszcie zauważy dziwność zachowania Ludowej i po doniesieniach Minori nieścisłości w dokumentacji festiwalu wszystkie wynikające z błędów przez ludzi, Shiroe potwierdza, że ​​miasto może być atakowany i sprawia, że ​​pośpiech dla Gildia budynku podczas niezadowolony z własnej nieostrożności. Tymczasem statek prowadzony przez złowrogie spojrzenie Pana Malves przygotowuje się do nawiązania kontaktu z Akihabara.

8 marca 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 24
24. Chaos

Shiroe postuluje, że Landers prowadzone przez nowo przybyłych Lord Malves być odpowiedzialny za atak na miasto, z zamiarem zniszczenia reputacji okrągłego stołu i traktat z Estal. W ramach przygotowań do kontrę Shiroe ma jego towarzysze zapewnić mu więcej informacji podczas Minori robi jej najlepiej trzymać urząd Karashin za płynący z wykorzystaniem umiejętności nauczanych na nią przez Shiroe. Następnie Shiroe zaczyna kreślenia wszystkich punktów zakłóceń powodowanych przez Landers, ale ma trudności z wymagających wzór z ich przypadkowej kolejności, aż wreszcie go olśni, że ludzie są improwizować na miejscu. Natomiast podkreślić rozwiązania Shiroe dostaje iskrę geniuszu po spotkaniu Sojiro którzy niewinnie pobity konkursu ciasto z pomocą swojej gildii. W międzyczasie Pan Malves wywala Twilight konferencyjne i narożniki Lenessia nad jego rzekomo niewłaściwego dokumentów towarowych. Gdzie indziej, w świetnym zaradczy, Shiroe używa Brygady zauroczenie Wiatr Zachodni jest z Sojiro jako zachęta dla nich patrolować miasto i obsługiwać niedogodności. Shiroe i co. następnie dowiedzieć się o zakłócenia bankietowej i podjąć decyzję festiwal przyjemne, jak ich prawdziwej kontrataku. Wreszcie Shiroe sprawia, że ​​występ na bankiecie Lenessia użytkownika.

15 marca 2014

Log Horizon - sezon 1, odcinek 25
25. Festiwal Wagi

Shiroe, Crusty i Michitaka przybyć na bankiecie i łatwo przeciwdziałać podstęp Pan Malves' z jednego z nich, zmuszając ten ostatni, aby szybko się wycofać. Minori wyraża swoje zaniepokojenie działaniami Shiroe, ale on uspokaja ją, że przyjmuje pojawiający się jako czarny charakter, jak długo może wykonać swoje zadania, coś, co Akatsuki berates siebie za to, że ślepy. Jakiś czas później, Shiroe idzie spotkać się z Oshima-kontaktu wysłał do Minami. Jednak dziwne gawędziarz z Pałacu Wiecznego Lodu nazywając siebie Dariella konfrontuje go zamiast. Widząc przez jej przebranie choć Shiroe zmusza lider Minami za samotnego cechowy Nureha Roślin Hwyaden do ujawnienia się. Następnie każdy ujawnia informacje, jakie posiadają na nawzajem dokonań, z Nureha wyrażając również jej zamiar zatrudnić Shiroe. Następnie stwierdza jej wiedzy o badaniach Shiroe jest do znalezienia drogi powrotnej do innego świata i przekupuje go z zasobów podczas szturchając w jego ambiwalencji wobec Akihabara. Jednak Shiroe odrzuca propozycję Nureha użytkownika. Później, Festiwal Skala wchodzi jego ostatnie etapy i Log Horizon usiąść do kolacji i uspokaja Shiroe o swoim zamiarze, aby pomóc mu jednak mogą. W obliczu nowych wyzwań, Shiroe wystawia Log Horizon ich następny cel zmienia świat Elder Tales.

22 marca 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 1
1. Shiroe z dalekiej północy

Miasto Akihabara posiada festiwal sportowy podczas Okrągły Stół omawiać ich dramatyczną kondycję finansową, ponieważ wysokie koszty utrzymania miasto ma wszystko, ale wyczerpaniu swoich funduszy. Tymczasem Krusty, Izaak, Karashin i Ichimonjinosuke rozpocząć ofensywę przeciwko obozie goblinów na siódmym upadku. Ze względu na Minami Spies Po infiltracji Akihabara, Shiroe później częściowo informuje Log Horizon i Crescent Moon Alliance o zamiarze opuszczenia miasta. Dziesięć dni później, Shiroe, Naotsugu i Regan spotkać się z Kinjou na Kunie klanu w celu omówienia warunków umowy finansowej. Jednak jak Kinjou odmawia pomagać Okrągły stół, Shiroe potwierdza nieistnienie w lichwiarz klasy, co skłoniło go do ujawnienia swojego zamiaru prosto do źródła na świecie złota zamknięte z dala głęboko w głębi Palm. Jednak przed wyjazdem Kinjou prezentuje Shiroe z problemem usuwania masywny najazd blokowania źródła złota udowodnić swoją wartość do Kunie klanu. Zdając sobie sprawę, że nie może ryzykować prośbą wsparcie bojową z powodu okrągłego stołu szpiedzy monitorowanie ich ruchy, Shiroe postanawia zaciągnąć innych znajomych o pomoc. Jakiś czas w przyszłości, Shiroe i Akatsuki spotkać na Księżycu po obu zabito podczas ich misji.

4 października 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 2
2. Mithrilowe Oczy i banita

Shiroe, Naotsugu i Regan przyjeżdża w Susukino gdzie Shiroe zamierza zatrudnić William Massachusetts i gildii Srebrny miecz nalotu. William marnuje czasu w oferowaniu pomocy Shiroe ale odnotowuje brak roboczogodziny władzy w jego gildii, ponieważ wielu jego członków gildii wycofał się z nalotów na dużą skalę ze względu na zjawisko, które występuje po gracz umiera. Tymczasem Naotsugu i Regan szukać wokół Susukino innych rekrutów i natknąć się na dość egocentryczny odtwarzacza o nazwie Tetra . Jednocześnie, Demiquas barki do Gildii Srebrny mieczem szuka zemsty Shiroe ale po zagrożeń Williama i wędrowny Tetra, Demiquas stoi w dół i William uzupełnia niezbędne dwudziestu czterech graczy imprezę najazd z nich obu. Tego wieczoru w połączeniu partia Log Horizon, Srebrny Miecz i członków Brigandia wyruszył do nalotu, z Shiroe korzystając z okazji, aby dowiedzieć się więcej o swoich członków partii. Następnego dnia Akatsuki kontynuuje swoją misję poprzez Shiroe strzec Lenessia i ma szansę spotkanie z nieznajomym w Akihabara. Tymczasem partia najazdy wreszcie przybywa u bram do najniższego poziomu z głębi Palm i Demiquas obiecuje wykorzystać okazję, by zniszczyć plany Shiroe jako część swojej zemsty.

11 października 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 3
3. Droga do otchłani

Partia najazd przechodzi przez bramę do najniższego poziomu z głębi Palm i znaleźć się w strefie raid o nazwie „Abyssal Shaft”. Dzieląc się na cztery zespoły z sześciu, walce partia sobie drogę przez hordy potworów do pierwszego szefa raid zwanego Vendémiarie Pierwszego więzienia i znaleźć się znacznie obezwładniony przez jej zabija jeden hit i osłabień , zmuszając je do odwrotu kilka razy, aż w końcu pokonując go metodą prób i błędów. Po spędzeniu trzech tygodni w lochu raid, a pokonanie dwóch bossów, partia uderza główną przeszkodę gdy nie uda im się spotkać innych bossów w uzupełnieniu do brakować dostaw. Podczas krótkiego okresu odpoczynku, William przypomina wydarzenia, które doprowadziły go i jego gildii, aby osiedlić się w Susukino i ostatecznie lamentuje powłócząc członków gildii na dużych nalotów. Jednocześnie, gniew Demiquas' ku Shiroe dalszych wzrostów. Jak Shiroe traci trochę czasu planuje kolejny ruch w partii, Naotsugu wyjaśnia Tetra o długości Shiroe byłby skłonny pójść, aby chronić swój dom w Akihabara. Powrót w Akihabara, jak Boże Narodzenie zwraca bliżej, członkowie Log Horizon omówienia nowego „nauk” umiejętności , które pojawiły się po Apokalipsie. Tymczasem złowrogą postać groźnie czuwa nad miastem Akihabara.

18 października 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 4
4. Strzaskane skrzydła

Maryelle, Hienretta, Serara, Riese i Mikakage dołączyć do Akatsuki w szczegółach, aby chronić Lenessia. Następnie Akatsuki zastanawia się nad jej brakiem siły podczas Henrietta i Riese zauważyć jej dyskomfort. Następnego dnia, Akatsuki przestrzega innych Gildii podczas swoich sesji treningowych w celu poznania sekretów umiejętności nauk w próbie wzmocnienia siebie. Pozostali członkowie Log Horizon zauważyć również jej dyskomfort, ale trzyma się do siebie i zamiast pogrąża siebie litości ze względu na jej niedoskonałości. Tymczasem Lenessia wyjaśnia Elissa o persona ona używała udawać spokój z innymi dziewczynami. Gdzie indziej, Nyanta spotyka się z Roderic o specjalną prośbę Shiroe. Następnego dnia, Akatsuki zauważa sesję sparing przez Brygady zachodnim wiatrem przed bycia zauważonym przez Sojiro. Tego wieczoru, gdy dziewczęta podejmują Lenessia się, ten ostatni zaś uświadamia sobie, że ona nie może być w stanie zrozumieć, kim są przygód, że nie traktują je jako wyjątkowe. Następnie Akatsuki opuszcza grupę, aby zastanowić się nad jej nieprzydatności do Shiroe. Tymczasem złowrogą postać nazywa Enheart Nelreth zbliża Kyouko z Brygady zachodnim wiatrem w tylnej alei i morderstw Niej .

25 października 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 5
5. Wigilia

Enheart Nelreth nadal siać spustoszenie w Akihabara i rzuca miasto w stan niepokoju. To skłania pozostałych członków okrągłe Tabela nałożyć ewakuację dolnym wyrównanych graczy Zantleaf dla ich ochrony. Akatsuki później przeszukuje miasto dla Nelreth podczas Sojiro mobilizuje swoją gildię w wyszukiwaniu. Tymczasem Kinjou spotyka się z Lenessia i bierze odpowiedzialność za seryjnymi zabójstwami, sporządzonej przez nieuczciwych Kunie członka klanu przy użyciu skradzionych pancerz Royal Guard z możliwościami przekraczających awanturnika. Akatsuki podsłuchuje rozmowę i postanawia podjąć działania po inspirowane przez siły Lenessia użytkownika. Brygada z zachodnim wiatrem później napotka Nelreth i Sojiro wpada na scenę, aby chronić swoich członków gildii. Sojiro stawia zaciekły pojedynek z Nelreth wraz z Akatsuki, gdy robi nagły wygląd. Jednak po uwzględnieniu jego członkowie gildii uciekać, Sojiro aktywuje jego nauki umiejętności i stara się przekazać pewną wiedzę o nim do Akatsuki połowie walki, zanim Nelreth odcina go. Jednocześnie partia najazdy napotyka szczególnie niebezpiecznego szefa, który zabija Shiroe i Naotsugu. Wreszcie Akatsuki spada w walce Nelreth i ze łzami w oczach strzela Shiroe przed jej ciało znika.

1 listopada 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 6
6. Zagubione dziecko świtu

Czekając na Akatsuki ożywić z Riese na Boże Narodzenie, Lenessia zdaje sobie sprawę, że nie była naprawdę starał się zrozumieć awanturników wokół niej i postanawia zrobić. Tymczasem Akatsuki ma wizję innego świata i zdaje sobie sprawę, że ona po prostu został naprzód ze swoim życiem bez żadnego konkretnego celu w umyśle. Potem ona budzi się w spokojnej plaży krajobraz i napotyka Shiroe podczas wędrówki. Obaj mają te okoliczności, które prowadzą do ich śmierci oraz obu fragmentów handlowymi ich wspomnienia o szansę ożywienia. Następnie Akatsuki odżywa w katedrze i błaga Nazuna i Riese dzielić ich nauk z nią zatrzymać mordercę. Tymczasem akcja Roderic nowe informacje ze swoją gildią około grając inną płeć, geologicznego ekspansji Yamato oraz skutków opisy pozycji mają w Elder Tale, stwierdzając, że Apokalipsa nie jest skończona. Po powrocie do domu Watermaple, Riese i inne dziewczyny decydują się na pomoc Akatsuki po pomagając jej uświadomić sobie, że będzie to sam był zły połączenia. Gdzie indziej, a Krusty i Misa śledzić gobliny na broń Zantleaf Misa nagle zaczyna się dziwnie zachowywać i zatrzymuje ją w rodzaju bariery. Jednak Krusty wyrzuca ją z drogi tylko znaleźć się na jej miejscu odparowana.

8 listopada 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 7
7. Panny wody klonowej

Riese dowiaduje się o zniknięciu Krusty jest w rękach broń Misa i ze mu obecnie brakuje w akcji, Henrietta radzi jej, aby zachować w tajemnicy informacje, na razie. Następnie Mikakage nazywa je wyjaśnić doczesne skutki opisy elementów i Riese postuluje umiejętności mordercy z tekstu jego Byakumaru miecza. Następnego dnia, Nazuna stawia razem grupę graczy, aby rozpocząć szkolenie w ramach programu Riese, aby pokonać mordercę, i ma je dzielić ich nauki z Akatsuki. Tymczasem Henrietta i Riese spotkać się z okrągłego stołu, aby zaprezentować wszystkie posiadane informacje o mordercy i Riese proponuje plan obejmujący pełną nalot wewnątrz Akihabara przeciwdziałać zagrożeniu na Sylwestra. Jednak, aby do planu pracy, Riese i inni zapytać Lenessia dezaktywować miasta magiczny krąg , który nie tylko wyłączyć Royal Guard zbroję Nelreth, ale także wyłączyć miasta obronne, pozostawiając ją rozdarty. Z Sylwester zbliża, Akatsuki kontynuuje trening ale nie dostaje bliżej zrozumienia nauk. Jednocześnie, Lenessia postanawia pomóc dziewczynom w nadchodzącym nalotu. Sylwester w końcu przybywa i kiedy pełny nalot zaczyna wieczorem, Maryelle i Akatsuki spotkać obłąkanego Nelreth przed Akatsuki zatrzaśnięcia.

15 listopada 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 8
8. Rajd w Akibie

Akihabara Raid zaczyna i Akatsuki używa jej nowego sprzętu dostarczonego przez wszystkich w walce z Nelreth przed uciekających z Maryelle do innej części miasta. W następstwie planu Riese, w prowadzą Nelreth przez miasto, gdzie spotyka dwóch grup członkowskich najazdy zespołów strategicznie rozmieszczone, aby zniweczyć jego specjalne zdolności. Tymczasem Lenessia i Kinjou dojść do porozumienia, aby wyłączyć magiczny krąg miasta. Jednocześnie, Akatsuki pcha się do jej granic, co powoduje jej aktywować swój własny umiejętności nauczania: Shadow czają. To daje jej lekką przewagę aż Nelreth decommissions jej katana. Jednak Tatara Amenoma daje jej nową specjalnie odbudowanej katanę z mocą do podważenia Nelreth za Byakumaru. Akatsuki następnie udaje się zwabić Nelreth do pozycji Riese, gdzie Lenessia i Kinjou jednocześnie wyłączyć magiczny krąg miasta i pozostawia go podatne na atak lodem Riese, który zatrzymuje go od teleportowanie. Wreszcie przy wsparciu swoich towarzyszy, Akatsuki niszczy Byakumaru, pokonując Nelreth. W następstwie The Akihabara najazdy imprezę świętuje swoje zwycięstwo i Shiroe wzywa Akatsuki jej pogratulować, a jego partia przygotowuje najazd po raz kolejny zmierzyć się z szefem, który twierdził swoje życie w Wigilię.

22 listopada 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 9
9. Zmieniając pole bitwy

W Wigilię Bożego Narodzenia, partia najazdy angażuje szefa nazwie Luseat siódmego Garden w Otchłani wału. Podczas bitwy Luseat radykalnie zmienia swoje wzorce ataków i wyzwala niszczycielskie ataki pól na imprezie. Shiroe szybko dostarcza najbardziej optymalnego sposobu działania i partia udaje się zredukować zdrowia Luseat poprzez pięćdziesiąt procent. Jednak oni nie zauważyć, bramy otwarte za nimi i są pozostawione w stanie szoku, gdy dwa kolejne szefowie-Taltaulgar czwartej Garden i Ibrahabra Trzeciego Garden wprowadzić strefę Luseat i rozpocząć układania odpadów na polu bitwy. W obliczu pokonania sprzeczności, partia najazdy traci swoją determinację i są wymazane. Następnie Shiroe ma wizję swojego młodszego siebie, co skłania do refleksji nad jego zaniedbania tworząc więzi społecznych w innym świecie. Później przynosi to nieadekwatność do swojej nowej rzeczywistości, która objawia się w jego niezdolność do pełni zaufać swoim towarzyszom. Spowodowało to wstrzymanie mu jego prawdziwy cel od ludzi wokół niego. Akceptując swoje wady, on budzi się na Księżycu w XIV serwerze Starszego Tale nazwie Mare Tranquillitatis . W końcu spotyka Akatsuki wędrówki i dwa dzielić okoliczności, które prowadzą do ich śmierci. Wreszcie, handel fragmenty ich wspomnień o szansę ożywienia jeszcze raz.

29 listopada 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 10
10. Mistrz gildii

Partia najazdy odżywa po ich zdecydowaną porażkę w Wigilię i po wysłuchaniu zniechęcony słowami swoich towarzyszy, William stara się podnieść ich morale. Powoduje go, aby rzucić światło na jego nieudolności społecznej w innym świecie i ukazuje rolę Elder Tale miał pomagając mu połączyć i empatii z ludźmi o podobnych poglądach. Rozpaczliwie odwołując się do swoich towarzyszy, William wspomina jak naprawdę szczęśliwy, że były po przebudzeniu w samym rzeczywistości oni poświęcili swoje życie i używa tego jako afirmację na nie rzucić nalot. Jednak gdy Demiquas sprzeciwia się jego logiki, William eksponuje swoje głębokie ubolewanie z powodu odwrócenia się od Okrągłego Stołu jednak przeceniać Shiroe za jego wytrwałość w realizowaniu pozornie niemożliwego nalot co spowodowało przywrócenie samego Akihabara. Wreszcie, William udaje się inspirować wszystkich, kiedy wyjaśnia, że ​​przyjął wniosek najazdy Shiroe, bo w sercu jest graczem, to było naprawdę zabawne. serdeczne słowa Williama również rezonować z Shiroe tak bardzo, że zastanawia się, czy może on być również rodzaj mistrza gildii, która inspiruje jego członków gildii, i postanawia powiedzieć wszystkim jego prawdziwy cel. Wreszcie po tygodniu przygotowań, partia najazdy porusza się zmierzyć trio schwytanych jeszcze raz.

6 grudnia 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 11
11. Dogrywka

Partia najazdy ładuje do strefy szefa i zaczyna swój atak na Luseat. Dzięki ich pracy zespołowej wzmocnione przez przyjmowanie, kim są , partia zdoła przebić trybie początkowym Luseat użytkownika. To chwilowo unieruchamia szefa i podczas gdy mała grupa sprząta jego cień Vanguard, reszta biec przez bramę wobec innych strefach bossami. Za nową strategią Shiroe za partia dzieli się na grupy, aby utrzymać go z dala od siebie, aby zapobiec ich ataki z nakładających się pól. To pozwala im lepiej atakować na Ibrahabra i Taltaulgar i zyskać znaczącą przewagę. Jednak kiedy Vanguard dokonać nagłe pojawienie się na polu bitwy, Demiquas lekkomyślnie czerpie całą awangardę wobec siebie, chwyta Shiroe i wabi je z dala od głównej partii dalszej lochu. Po przejściem na chwilę, Demiquas zatrzymuje i żąda Shiroe aby prawidłowo go potwierdzić. Z każdym znalezienie nowych rzeczy znalezionych szacunku dla innych, Shiroe przyznaje Demiquas zanim ten ostatni rzuca go w kierunku bramki Abyssal wał i ucieka z Vanguard na piętach. Wreszcie Shiroe przechodzi przez drzwi do źródła złota na świecie i staje twarzą w twarz z Kinjou i nalotu na bossa-Uru Dziewiątego Garden.

13 grudnia 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 12
12. Złoto Klanu Kunie

Przerażony Kinjou twarze Shiroe natomiast partia najazd niszczy Ibrahabra i zamienia ich pełną uwagę w stronę Taltaulgar. Tymczasem Kinjou wyjaśnia ściśle strzeżoną tajemnicą, w jaki sposób system ten dystrybuuje złoto potworów. Shiroe następnie ujawnia jego prawdziwy cel wymagający fundusze nabyć cały kupienia ziemi w Yamato, następnie realokacja poświadczeń nad do samego serwera Yamato próbując zrównoważyć rynku nieruchomości na świecie, a w miarę dobrej wierze fantów wszystko aktywów lądowych okrągłego stołu za. Następnie partia najazdy obchodzi ich realizację po stając się pierwszym wyczyścić otchłaniczną wale i Shiroe informuje Akatsuki powodzenia jego misji. W następstwie, strona powraca do Susukino i Shiroe przynosi Srebrny Miecz do prędkości na wszystkich swoich doświadczeń do tej pory i jednocześnie czuje głęboki żal za jego maltretować z Demiquas. Później, ze Srebrny Miecz decydując się na pozostanie i chronić Susukino, Shiroe i jego przyjaciele udają się z powrotem do Akihabara. Gdzie indziej, członkowie Roślin Hwyaden dyskutować inteligencję uzyskane z ich nadzorem Akihabara i zwrotu Shiroe do miasta. Wreszcie Shiroe, Naotsugu i nowo przyjęty członek Log Horizon Tetra są z zadowoleniem domu przez swoich przyjaciół.

20 grudnia 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 13
13. 14.02, Słodka pułapka

Walentynki przybywa i miasto Akihabara po raz kolejny przygotowuje się do okazji uroczystości. Tymczasem Shiroe ma zaskakującą reakcję kiedy Tetra dokucza mu o jego relacji z byłego lidera Debauchery Tea Party-Kanami. Następnie Minori podsłuchuje Tetra jak ona daje Akatsuki przydatnych informacji o owocach coconia i jego ciekawy wpływ na bliskiej osoby, jeśli podane na Walentynki. Gdzie indziej, Shiroe i Isaac omówienia aktualnego stanu Akihabara a druga zgłasza swój pokojowy charakter, z cechów bojowych zachodzących zmian w celu utrzymania porządku pomimo braku Royal Guard ze względu na wyłączonym magicznego kręgu miasta. Jednocześnie, Roderic i Ichimonjinosuke obecny Misa z nowym ramienia protetycznego, aby zastąpić jeden straciła w siódmym upadek i oni hipotezę, że może być w tym samym miejscu, w którym została podjęta zbyt Krusty. Jak dzień wydarzeń kontynuować, Akatsuki i Minori upiec ciasto coconia dla Shiroe. Jednak kiedy zjada ciastko i jest pod wpływem owocu, dziewczyny znajdują się w stanie zadać mu kto woli. Gdzie indziej, indicus wzmacnia jej kontrolę nad Nureha z przemocy psychicznej i przypomina jej o ich umowy, aby uzyskać kontrolę nad serwerem Yamato.

27 grudnia 2014

Log Horizon - sezon 2, odcinek 14
14. Kanami, ruszaj na wschód!

Roślina Hwyaden nadzorcy premierę swojego pociągu żelaza i stali byłych członków-KR Debauchery Tea Party i Kazuhiko-omówienia podróże ich byłego lidera, Kanami. KR wyjaśnia, że użył zaklęcia posiadanie na koniu do odkrywania świata w nadziei na zbieranie informacji po Apokalipsie, i natknęliśmy się na Kanami i jej partii na serwerze chińskiej. Gdy szli w kierunku wschodnim do Japonii, Kanami postanawia przejąć hordy potworów zmierzających w kierunku wsi wiele do niechęci zabójcy Leonardo. Jednak w końcu decyduje się na pomoc innym i inspiruje KR zamienić miejscami z koniem oraz oferowania wsparcia. Jak Kanami i jej pozostałych członków-Erius partyjnych Hackblade i Copellia zaangażować potwory, Leonardo i KR pokazać się i rozdzielenia dwóch czujących Genius potworami ze swojego smoka. Podczas gdy Leonardo wykorzystuje swoją szybkość przerastają potwora Lasphere, piersi, potwór udaje się ogłuszyć Erius z prawdą swej natury , jednak Kanami kroki i fałszuje swoje roszczenia. Już w chwili obecnej, KR wyjaśnia, że nie wie o wyniku bitwy, ponieważ zmarł w obliczu smoka i reaktywowana w Minami. Wreszcie, Plant Hwyaden uruchamia swój pociąg do nieznanego miejsca przeznaczenia.

10 stycznia 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 15
15. W drogę!

Tohya , Kod Rundelhaus , Serara i Nyanta powrócić do dziennika Horizon Guild Hall jedną noc po obejrzeniu występ Isuzu w lokalnej restauracji i dają jej wysokie uznanie pomimo swojej skromności. Tymczasem Shiroe i Maryelle omówić wysyłania młodszych członków ich pierwszego niezależnego podróży , aby uzyskać materiały do specjalnego worka magicznego olejku do awanturnika. Później tej nocy, Tohya i Isuzu omówić znaczenie ma talent lub sport dla siebie. Isuzu wyjaśnia również, że gdy odkryła instrumentu lutni w Crescent Moon Alliance, że odnowiona jej pasję do muzyki i pomógł jej uporać się z ich nowej rzeczywistości po uratowany z Hameln. Następnego dnia, młodszy partia podnieceniu przygotowują się do poszukiwań, podczas gdy ich starsi członkowie gildii naturalnie oferować swoje porady i zmartwienia. Po zaopatrzenia się w broń i elementów zasadniczych, cała Log Horizon gildii kolację tego wieczoru i młodsi członkowie decydują się wykonać w miejscowościach przechodzą po drodze podczas podróży. Shiroe sugeruje również, że nie wchodzą w kontakt ze starszych członków o pomoc, ponieważ byłoby to dobre dla nich okazja, aby stać się niezależnym. Po przykryciu wszystkie swoje bazy i licytować ich przyjaciół pożegnanie, młodszy partia wyrusza w podróż na następny dzień.

17 stycznia 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 16
16. Dzienny wampir

Kontynuując swoją podróż, młodszy partia bierze East Sea Road za sugestią Shiroe jako najszybszy sposób, aby dostać się do Gór Redstone. Ponieważ zbliżają się do następnego miasta, partia zdecyduje się dodatkowo wcisnąć swoje przyzwań konia aż do ich wyczerpania limitu czasu i są w końcu w lewo linka na poboczu drogi, zmuszając ich do obozu. Tymczasem Rieze opisuje swoją walkę o utrzymanie DDD w braku Krusty i Log Horizon i Crescent Moon Alliance zastaw ich pomocy powinna ona wymaga. Następnego dnia, młodszy partia dotrze do miasta Sazan i Rundelhaus zapewnia im bezpłatną wydajność w miejscowej karczmie w zamian za nocleg. Następnego dnia, Shiroe i Isaac dyskutować pomagając rycerze Maihama się silniejszy, a także za destabilizacją DDD. Jednocześnie, Uczciwość dostaje napływ nowych członków pasożytniczych, który powoduje Eins kontemplować drastyczne środki w celu zapewnienia jego Gildii miejsce w Okrągłego Stołu. Tymczasem młodszy strona przechwytująca niektóre Landers atakowany przez potwory i wkroczyć do pomocy. Choć początkowo sukces, są zaatakowani przez rój potężnych potworów spirytusowych i wampirzej odtwarzacza dzwoni się Roe 2 zapisuje je za jednym zamachem, przed zawaleniem z nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

24 stycznia 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 17
17. Odysejscy rycerze

Nureha wymyka się z pociągiem roślin Hwyaden i idzie na spacer, jak jej Dariella persona. Tymczasem młodszy partia eskortować lądowników do następnego miasta i dowiedzieć się grupy o nazwie Odyssey Rycerzy, które chronią Landers w Górach Boxurt z częstymi atakami potworów. W następnym mieście, strona dowiaduje się również, że Roe 2 wyruszył w podróż, aby zmienić jej wampir sub-klasy, a ona oferuje, aby pomóc im z własnych przyzwań. Gdzie indziej, Maryelle stara się wymyślić temat na razie wiosennym natomiast Shiroe ma Nyanta i Akatsuki przeprowadzić jakiś nadzór nad Maihama. Tymczasem, Okrągły Stół rozpoczyna omawianie pojawiających się rozbieżności gospodarcze między obywatelami. Eins próbuje przypisać winę i zaproponować kontrowersyjne środki zaradcze, które nie zgadza się z tabeli i Shiroe przypomina im o niebezpieczeństwie do miasta powinni podejmować decyzje bez udziału obywateli. Jednocześnie, młodszy partia robi sobie drogę przez góry Boxurt i kończy się pomagając trochę osierocone Landers gdy napotkają Dariella. Potem oni oglądać jako złowieszcze Odyssey Knights przejść przez góry z ich telefonu katedry który Dariella wyjaśnia pomaga ożywić przygód wszędzie, kosztem utraty kawałek siebie w procesie.

31 stycznia 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 18
18. Gdy publiczność szaleje

W ślad za zniknięcie Nureha z pociągu, Loreil rozpoczyna gorączkowe poszukiwania dla niej. Tymczasem Izuzu i inni wyjaśnić Roe 2 i Dariella ich cel poszukiwań. Jak sama podróż trwa partia robi przystanek w Mieście Safil i przytrzymaj udany koncert. Po koncercie, Isuzu ma wymiany z Rundelhaus i opowiada o swoim ojcu i muzyk one również rzucić światło na błędy w tłumaczeniu, że system rzuca się między różnymi językami lądowników i awanturników. Rundelhaus wyjaśnia również, że Landers tylko czterdzieści dwa utwory nadane im przez Boga i byli naprawdę szczęśliwy, aby usłyszeć muzykę Isuzu, ponieważ są one w stanie tworzyć własne. Idzie na wypracowanie po niekończących się przygód możliwości tworzenia dla nich w Akihabara i powoduje Isuzu rozbić z nie zważając rady jej teksty. Następnego dnia, Tohya wzywa Dariella na jej dziwnej osobowości i Shiroe odnotowuje utratę kontaktu z Nyanta. Jednocześnie, Minori i Serara podejrzewam mobile katedra Odysei Kawalerski być zakłócanie sieci telepatycznej. Zanim będą mogli potwierdzić swoje podejrzenia jednak zauważyć, że niesamowitą rój wyvern potworów torują sobie drogę w kierunku miasta.

7 lutego 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 19
19. Szkarłatna noc

Z groźbą wyverny zbliżającą się Safil, Nyanta zdecyduje się wyjść z cienia i podjąć odpowiednie działania. Minori, Tohya i Serara zdecydujesz się podjąć walkę z dala od miasta, jednak zanim mieli szansę zrobić coś, Odysei Knights szybko angażują się potwory. Trio to nie patrzeć z przerażeniem jak rycerze battle-oszalałe manically ładować na wyverny w stanie nieładzie z ich jedynym celem zostać zabity w walce, po czym są one na nowo ożywił ich mobilnego katedry i powtórzyć proces. Tymczasem Zakład Hywaden aktywuje swoje urządzenie psiankowatych i wysyła potworów psiankowatych w chaos otaczającej Safil. To skłania dowódcą polowym Odyssey aby przenieść walkę do miasta i gdy Tohya kwestionuje jego działania, wyjaśnia swoją teorię, że umiera tyle razy mogą zezwolić przygód uciec do innego świata i karze go za nie robi to samo. Słuchając ich wymiany, Minori dochodzi do wniosku, że jak Tohya, ona musi przeć naprzód pyta Roe 2, aby wspomóc ich jednak długo, że może być, a oni wprowadzić do walki. Tymczasem Nyanta zaczyna samotny atak na pociąg roślin Hwyaden ku zaskoczeniu Londark użytkownika.

14 lutego 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 20
20. Urodzinowa piosenka

Nyanta natychmiast ściera się z Londark i dowiaduje się, że Zakład Hywaden zamierza wywołać wojnę, która Shiroe kiedyś zaproponowany jako możliwość. Nyanta stara jego najlepszy do rozsądku Londark i rezonuje z jego zrozumiały nienawiści wobec konieczności żadnej kontroli w swojej nowej rzeczywistości. Jednak Mizufa Trudy groteskowo ucisza go i przechodzi do starcia z rozwścieczony Nyanta. Po nauczeniu się nieco dalej od Mizufa innym niż jej wypaczony pogląd na świat , walka ostatecznie zmusza Nyanta iść za ciosem śmierci aż Kazuhiko kroki w. Tymczasem po Tohya widział przez jej elewacji, Nureha postanawia zakończyć atak na Safil w pewnym kapryśnej fantazji że może ona otrzymać zgodę Shiroe użytkownika. Powrót do pociągu, Nyanta dedukuje że Kazuhiko mogły być w jakiś sposób uszkodzona przez Roślin Hwayden mimo bycie podwójnym agentem do Okrągłego Stołu. Nyanta następnie naciska swojego byłego towarzysza Tea Party odpowiedzi i Kazuhiko reaguje rzucając go z pociągu. Jak bitwy Safil płac o, młodszy partia robią co mogą, aby pomóc i Isuzu ma pewne autorefleksji. Ostatecznie, Isuzu i inni ścigać się z powrotem do Tohya, a kiedy świat widok Odysei Rycerska przynosi Isuzu do łez, ona wykonuje piosenkę, aby podświetlić jej nadziei dla świata.

21 lutego 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 21
21. Trzepot skrzydeł skowronków

Nyanta informuje Shiroe jego niedawnym spotkaniu z Kazuhiko i na Wyvern ataku na Safil który opuszcza miasto w gruzach. Dariella i Roe 2 potem rozstać z junior partii i późniejszych powierza Minori z listem do Shiroe. Następnie Tohya i pozostali decydują się pomóc mieszczan z ich napraw jednak Rundelhaus udaje się przekonać ich, że powinni opuścić miasto. Powrót w Akihabara, Naotsugu zaczyna dostrzegać powrót zjawiska apatia który ogarnął przygód na początku Apokalipsy. Shiroe również zaczyna zastanawiać czynniki, które mogą kierować świat do wojny. Tymczasem Brygada zachodnim wiatrem napotykają dziwne Lander z Genius tytule, uwodzi dziewczęta z całym miastem. Powrót w Safil, Isuzu podsłuchuje niektóre Landers wyrazić swoje rozczarowanie w swoim oczekiwaniu Odysei Rycerzy, ale czuje się poczucie spełnienia, że była w stanie dać im pokrótce nową piosenkę. Pozostawiając miasto jednak młodszy partia zauważyć pewne Landers śpiewa piosenkę, która kształtuje Isuzu nowy-found poczucie nadziei w świecie. Następnie Nyanta pokazuje się i wykonuje partię z powrotem do Akihabara i uczcić koniec ich dążeniu do ich starszych. Wreszcie Shiroe otwiera list od Roe 2.

28 lutego 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 22
22. Obcy

Shiroe sifts za pomocą dokumentów wysyłanych przez Roe 2 i uczy się nowych informacji o świecie. Potem z wizytą Brygady Zachodniego Wiatru i prosi o ich spotkaniu z Genius potwora. Okrągły Stół zebrać jakiś czas później i omówić dodatkowe spotkania z trzema więcej Genius potworów wokół miasta. Następnie Karashin przynosi Isaac bieżąco z ostatniego posiedzenia Okrągłego Stołu. Jednocześnie, Nyanta i Shiroe zwrócić uwagę na śmiałków, którzy utracili determinację, aby kontynuować. Jednak dzięki Serara, Nyanta uświadamia sobie, że młodzi podróżnicy mogą nadal być optymistycznie ich przyszłości. Następnej nocy, Shiroe kładzie swą hipotezę o ich obecnej rzeczywistości do starszych członków Log Horizon, i ujawnia informacje wysyłane do niego przez Roe 2. Roe 2 wyjaśnia, że jest to sztuczny tworzone przez obcą rasę, która została wysłana do wyszukiwania inne wszechświaty do zasobu o nazwie „empathions”. Następnie ostrzega ich o Genius potworów, którzy uzyskają empathions za wszelką cenę. Wreszcie Shiroe postanawia zaufać jej słowa, kiedy wyjaśnia, że jej towarzysze na Księżycu może być w stanie pomóc w powrocie do przygód własnej rzeczywistości.

7 marca 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 23
23. Isaac i Iserus

Roderic informuje Shiroe że urządzenie do komunikowania się z Księżycem będzie kosztować astronomiczną kwotę środków do skonstruowania, ale nie jest pewien, czy to rzeczywiście działa, czy nie. Gdzie indziej Tohya i jego partia dyskutować, czy nie chcą, aby powrócić do własnej rzeczywistości. Powrót w Maihama, przywołuje Pan Sergiatte Izaaka i wyjaśnia, że zamierza ogłosić Iselus jako kolejnego dziedzica tronu i Cowen pyta Izaaka nadal czuwa nad nim. Karashin później zauważa na rosnących napięć między Westelande i Eastal. Następnego dnia, Maihama odbywa się bankiet dla księcia Iselus i Sergiatte wyraża żal za uczynienie go znieść ogromną odpowiedzialność linijki. Choć przy wsparciu Izaaka, Sergiatte prezentuje Iselus jako spadkobierca tronu Maihama. Grupa Westelande Landers następnie rozbić wydarzenie i próba zamachu Książę Iselus jednak Isaac chroni go przy wsparciu Karashin i Reserick. Regan później odwiedza Shiroe przekazywać swoje najnowsze odkrycia, a także zauważa, że wykryte on słaby sygnał z budynku transmisji Shibuya badając bramy komunikacyjne. Nagle oni otrzymać słowo ludzi tajemniczo zawalenia całego Maihama i Akihabara podczas tajemniczej czarnej chmurze prysznice Miasta Akihabara z dziwnych zarodników.

14 marca 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 24
24. Sen wiecznej ćmy

W prywatność, miasta Gracz Akihabara, Susukino Minami i jednocześnie są atakowane przez roje Wieczny Moth potworów, których łuski spadają i kołaczę ludzi w stan uśpienia przez odprowadzanie ich magicznych punktów . Brygada z zachodnim wiatrem wkrótce odkrywają gniazdo ćmy w nowej strefy raid o nazwie «Wywoływanie Twierdza» w budynku transmisji Shibuya , a Okrągły Stół postulat, że potwory zostały sporządzone do anteny nadawczej z Księżyca. Przepełniony niepewnością, Shiroe postanawia połączyć imprezę najazdy i sprawia, że trudny wybór niszcząc anteny. Partia najazdy następnie zwalcza się przez Shibuya i udaje się wejść do strefy raid w budynku transmisji. Jednak niepewność Shiroe za utrudnia jego strategiczne wgląd i pozwala Natłoku potworów przerastają partię ze wszystkich stron, zmuszając je do podejmowania pochopnych odwrotu. Shiroe następnie przeprasza za jego partii nietypowym brak ostrości, ale Minori i inni rozwiać jego niepewność o powrocie do domu, kiedy wspólnie decydują się zostać i pomóc w świat Elder Tale. Wreszcie, gdy Ichimonjinosuke odkrywa raid bossa w górnej części budynku, Shiroe za przywrócone resolve pomaga mu sformułować nowy plan ataku.

21 marca 2015

Log Horizon - sezon 2, odcinek 25
25. Pionierzy

Partia najazdy Shibuya zaczyna kolejny szturm na twierdzę wywołującego i udaje się przebić na dach, gdzie spotkać szefa RAID Taliktan geniusz Summoning. Po nieudanej próbie ustanowienia dialogu z potworem, to przywołuje roje ciem, które pochłaniają Shibuya i innych miast zawodnika. Stawia to poważne obciążenie dla anteny i Shiroe ma partia podjąć walkę do sali koncertowej poniżej. Pomimo zadając ogromną ilość uszkodzeń Taliktan, nadal są uderzane przez jego potężnych ataków polowych. Shiroe podnosi stawkę z jego spotkania Full-Control jednak i daje stronie wnoszącej znaczną przewagę w popychanie Taliktan do krawędzi a ostatecznie ich zwycięstwa. W następstwie, Regan konfiguruje sprzęt radiowy i wiele zaskoczeniu wszystkich, Shiroe zetknie się z Kanami na serwerze chińskiej. Potem mu zadania szukając sposobu, aby umożliwić tranzyt między realnym i Elder światów Tale i łagodzi partię Shibuya o miejscu pobytu Krusty za. Tymczasem Nureha i roślin Hwyaden decydują się nawiązać stosunki z Eastal i okrągłego stołu w celu zwalczania wspólnego Genius zagrożenie. Wreszcie, Log Horizon robić plany z okazji ich zwycięstwo i wraz ze świtem nowego dnia, Shiroe i Akatsuki pochwała siebie.

28 marca 2015

1. Odcinek 1

13 stycznia 2021

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: ログ・ホライズン
  • Tytuł angielski: Log Horizon
  • Data pierwszej emisji: 5 października 2013
  • Produkcja: Japan
  • Języki: Japanese
  • Gdzie obejrzeć: NHK BS1
  • Studio: Sentai Filmworks
  • Słowa kluczowe: anime, magic, shounen, based on light novel, virtual reality
  • Oficjalna strona www: http://www9.nhk.or.jp/anime/loghorizon/