Gwiezdne Wrota: Początek

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2018

Gwiezdne Wrota: Początek

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2018

 • 4,7 /10

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2018

1 sezon, 10 odcinków

Podążaj za Catherine Langford, młodą kobietą, która była świadkiem, jak jej ojciec odkrywa Gwiezdne Wrota w Gizie w 1928 roku, rozpoczynając nieoczekiwaną przygodę, aby odkryć tajemnicę tego, co leży poza Stargate, aby ocalić Ziemię przed niewyobrażalną ciemnością.

 • #space travel

Gdzie obejrzeć:

Stargate Command

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

1. Odcinek 1

13 sierpnia 2017

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 1
1. Odcinek 1

Przez ponad dziesięć lat Catherine Langford obserwowała, jak jej ojciec pracuje nad tajemniczym aparatem pierścieniowym, odkrytym na egipskiej pustyni w 1928 roku. Dzięki odpowiedziom, które wymykały im się z rąk, a fundusze się kończyły, sytuacja Langforda stała się desperacka. Ponieważ profesor planuje przenieść pierścień za granicę, Catherine stara się utrzymać swoje życie w Kairze w Egipcie. Ale kiedy tajemnicze postacie pojawiają się w ich zakładzie późno w nocy, nowe światło rzuca się na urządzenie w najgorszy sposób.

15 lutego 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 2
2. Odcinek 2

Intencje doktora Brücke stają się coraz bardziej wyraźne, kiedy testuje swoje teorie dotyczące odkrycia Langforda. Gdy potencjał pierścienia zostaje ujawniony, Brücke postanawia porwać profesora Langforda, ponieważ Catherine jest przetrzymywana jako zakładnik przez jednego ze swoich lojalnych żołnierzy.

15 lutego 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 3
3. Odcinek 3

Sprytnie unikając porywaczy, Catherine rekrutuje pomoc dwóch żołnierzy na misję ratunkową w nieznane. Tymczasem profesor Langford i Brücke stają twarzą w twarz z potężną nową siłą.

15 lutego 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 4
4. Odcinek 4

Podróże zespołu przenoszą ich na niebezpieczne tereny, a Catherine odkrywa, że powrót do domu nie będzie tak łatwy, jak myślała. Sprawy są skomplikowane, gdy pojawiają się dwie nowe twarze, ale czy można być potencjalnym sprzymierzeńcem?

22 lutego 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 5
5. Odcinek 5

Gdy Aset dowiaduje się o nowych intruzach na swoim terytorium, plany Brücke zyskują jej przychylność. Catherine i zespół podążają tropem ich tajemniczego przewodnika, ale jego intencje pozostają niejasne, gdy poruszają się po nowym otoczeniu.

22 lutego 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 6
6. Odcinek 6

Profesor Langford jest zmuszony pomóc Brücke i Aset w negocjowaniu niełatwego sojuszu, który grozi wyzwoleniem z niewypowiedzianego przerażenia. W międzyczasie Catherine i zespół otrzymują bardzo potrzebny cios fortuny, gdy cudowne uzdrowienie Wasifa następuje po dramatycznej zmianie serca przez ich capto

1 marca 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 7
7. Odcinek 7

Aset wreszcie ujawnia swój koniec targu, dając Brücke szansę wymyślenia nowego i strasznego planu powrotu na Ziemię. W międzyczasie, gdy Catherine łączy się z nowymi przyjaciółmi zespołu, dostrzega straszliwe konsekwencje tego, co może się stać, jeśli Brücke znajdzie drogę z dala od tej planety.

1 marca 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 8
8. Odcinek 8

Catherine, Beal i Wasif są niefortunnymi świadkami, gdy Aset i Brücke przynoszą śmiertelną grę w pozę do plemienia Nosdevli. Próbując potwierdzić swój autorytet, Brücke pokonuje swoją rękę pozostawiając mu niewielu sojuszników.

8 marca 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 9
9. Odcinek 9

Zjednoczenie we wspólnym celu, Catherine, jej zespół i Abydonians, wprowadzili plan powstrzymania Brücke'a. Ale, jak profesor Langford próbuje stworzyć podział między Aset i nazistami, pojawia się nowa komplikacja.

8 marca 2018

Gwiezdne Wrota: Początek - sezon 1, odcinek 10
10. Odcinek 10

Nowa obecność stanowi zagrożenie dla wszystkich na Abydos, w tym Aset. W miarę chaosu, Catherine i Beal podejmują ostatnie wysiłki, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Finał sezonu.

8 marca 2018

Rankingi

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny:: Stargate Origins
 • Tytuł angielski: Stargate Origins
 • Data pierwszej emisji: 15 lutego 2018
 • Produkcja: USA
 • Języki: English
 • Gdzie obejrzeć: Stargate Command
 • Studio: New Form Digital, MGM Digital Group
 • Słowa kluczowe: space travel
 • Oficjalna strona www: https://www.stargatecommand.co/watch/series/stargate-origins