Emily w Paryżu

Komedia Dramat USA 2020

Emily w Paryżu

Komedia Dramat USA 2020

Komedia Dramat USA 2020

1 sezon, 0 odcinków

Emily, ambitna menadżerka z Chicago, dostaje wymarzone stanowisko w Paryżu. Zaczyna nowe życie pełne pracy, nowych znajomości i romansów.

  • #romantic comedy

Gdzie obejrzeć:

Netflix

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

1. Emily w Paryżu

Emily wnosi do paryskiego biura amerykański optymizm i nowe pomysły, ale jej nieznajomość francuskiego okazuje się wielkim faux pas.

2 października 2020

2. Męski rodzaj żeński

Emily próbuje się odnaleźć w zawiłościach francuskiej sztuki amour, a jej entuzjazm na pracowym soirée podoba się flirciarskiemu — i żonatemu — klientowi.

2 października 2020

3. Seksowne czy seksistowskie

Emily widzi risqué związane z nową kampanią reklamową i wyraża swoje obawy. A do tego dochodzą jeszcze problemy z hydrauliką, nauką języka i złośliwymi współpracownikami.

2 października 2020

4. Pocałunek i nic więcej

Urocza nowa znajoma pomaga Emily wyniuchać okazję na zdobycie dużego nowego klienta, ale kłopotliwe biurowe liaison może wszystko zepsuć.

2 października 2020

5. Faux amis

Emily zauważa, że rosnąca liczba fanów w mediach społecznościowych otwiera przed nią wiele paryskich drzwi. Wieczór na mieście prowadzi do tête-à-tête z Gabrielem.

2 października 2020

6. Prostaczka

Spotkanie z ikoną couture house wypada fatalnie przez prosty błąd. Emily próbuje się więc pocieszyć spotkaniem z wydawałoby się sympatycznym profesorem.

2 października 2020

7. Francuskie zakończenie

Emily zgadza się zaopiekować amerykańską aktorką podczas gali. Choć zapowiadało się, że będzie chic, wkrótce wieczór wymyka się spod kontroli.

2 października 2020

8. Sprawa rodzinna

Weekendowy wypad Emily do château przyjaciółki traci powab szybciej niż szampan bąbelki. Tymczasem w Paryżu Mindy spotyka się ze znajomymi i daje popis na scenie.

2 października 2020

9. Amerykańska aukcja w Paryżu

Emily zdobywa na aukcję charytatywną suknię od awangardowych projektantów, a do tego wpada w oko spadkobiercy fortuny Pierre’a Cadault. To może oznaczać kłopoty.

2 października 2020

10. Pokaz odwołany

Udział w Paryskim Tygodniu Mody, a wraz z nim kariera Emily, stają pod znakiem zapytania. Nagłe pożegnanie z bliskim przyjacielem przybiera nieoczekiwany obrót.

2 października 2020

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: Emily in Paris
  • Tytuł angielski: Emily in Paris
  • Data pierwszej emisji: 31 grudnia 2020
  • Produkcja: USA
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: Netflix
  • Studio: Darren Star Productions, Jax Media, MTV Studios
  • Słowa kluczowe: romantic comedy
  • Oficjalna strona www: https://www.netflix.com/title/81037371