Doom Patrol

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2019

Doom Patrol

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2019

 • 7,0 /10

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2019

1 sezon, 15 odcinków

Komiksowy serial przedstawiający perypetie superbohaterów z Doom Patrol. Każdy z członków Doom Patrol przeżył jakiś straszny wypadek, który nie tylko go pokaleczył i oszpecił, ale dał mu również nadludzkie zdolności. Zespół musi działać, kiedy okazuje się, że ich mentor został porwany. W premierowym odcinku serialu superbohaterowie postanawiają odwiedzić pobliskie miasteczko. Ta pozornie niewinna wyprawa prowadzi jednak do poważnych konsekwencji, w tym do spotkania z tajemniczym i potężnym Panem Nobody...

 • #based on comic

 • #dc comics

 • #superhero team

 • #misfit

 • #weird science

Gdzie obejrzeć:

DC Universe

HBO Max

Odcinki

Wybierz sezon:

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 1
1. Odcinek 1

Doom Patrol to drużyna superbohaterów, jakich świat nie widział. W skład ekipy wchodzą: rajdowiec po wypadku – Robotman, astronauta o niezwykłej mocy Negative Man, bardzo „rozciągliwa” gwiazda filmowa Elasti-Girl oraz dziewczyna o wielu osobowościach – Szalona Jane. Zanim ci dziwaczni superbohaterowie uformują oddział z prawdziwego zdarzenia, muszą okiełznać swoje moce i poradzić sobie z wewnętrznymi demonami.

15 lutego 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 2
2. Odcinek 2

Szef niespodziewanie znika. Drużyna próbuje go odnaleźć, a wszystkie drogi prowadzą do pewnego kozła, który wydaje się bramą do innych wymiarów. Tymczasem do Doom Patrolu dołącza nowy rekrut – Cyborg.

22 lutego 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 3
3. Odcinek 3

Doom Patrol przybywa do Paragwaju. Członkowie drużyny trafiają na nazistę odpowiedzialnego za stworzenie Pana Nikt. Bohaterowie odkrywają również złowrogie powiązania Szefa.

1 marca 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 4
4. Odcinek 4

Doom Patrol spotyka niezwykłą personę – Willoughby Kiplinga. Mężczyzna wciąga drużynę w okultystyczną intrygę, mającą na celu powstrzymanie groźnej sekty przed sprowadzeniem końca świata.

8 marca 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 5
5. Odcinek 5

Pan Nikt podróżuje w czasie i majsterkując w umyśle zmagającej się z własnymi demonami Jane, doprowadza do powstania Kultu Przepisanej Księgi. Celem nadrzędnym wszystkich staje się wspólna walka z Anty-Stwórcą.

15 marca 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 6
6. Odcinek 6

Czas na genezę Szefa. W szóstym odcinku poznajemy wiele szczegółów związanych z przeszłością dowódcy. Dowiadujemy się również, co zmotywowało go do zbudowania Doom Patrolu.

22 marca 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 7
7. Odcinek 7

Zbliża się niechybnie starcie z Panem Nikt. Członkowie drużyny mają jednak wiele nieprzepracowanych traum. W ramach osobliwej terapii bohaterowie postanawiają porozmawiać o swoich problemach.

29 marca 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 8
8. Odcinek 8

Danny the Street to odczuwająca ulica ze zdolnością teleportacji – istota z pogranicza trans i queer. Ten niezwykły byt potrzebuje pomocy naszych bohaterów. Do akcji wkraczają Vic i Larry. Tymczasem Rita i Cliff starają się pomóc Jane.

5 kwietnia 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 9
9. Odcinek 9

W tym odcinku trafiamy do umysłu Jane, symbolizowanego przez tajemnicze Podziemie. Miejsce jest pełne kolejnych wersji osobowości bohaterki, którym zdaje się przewodzić złowroga i zagadkowa Hammerhead.

12 kwietnia 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 10
10. Odcinek 10

W 1913 roku Caulder, romantyczny idealista z Biura Dziwactw, w ramach kolejnej eskapady pragnie odnaleźć tajemniczą istotę, kobietę o imieniu Slava. Tymczasem Vic i Rita muszą zmierzyć się z poczciwym Ernestem z Biura Normalności, który okazuje się Łowcą Bród – dewiantem pożywiającym się męskim zarostem.

19 kwietnia 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 11
11. Odcinek 11

Robotman wraz z Ritą udaje się na pogrzeb Bumpa, na którym obecna jest także córka Cliffa. Larry spotyka się ze swoją wielką miłością. Niestety, John znajduje się właśnie na łożu śmierci. Vic zaczyna martwić się o swój system operacyjny.

26 kwietnia 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 12
12. Odcinek 12

Cyborg zostaje porwany przez Biuro Normalności i przetransportowany do dziwacznej Farmy Mrówek. Złoczyńcy brutalnie torturują bohatera. Jego system operacyjny nie wytrzymuje tej udręki. Ojciec chłopaka, wraz z Doom Patrolem, przygotowuje akcję ratunkową.

3 maja 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 13
13. Odcinek 13

Po dramatycznych wydarzeniach z poprzedniego odcinka, Rita opiekuje się Victorem. Tymczasem reszta zespołu odnajduje Flexa Mentallo i pomaga mu odzyskać pamięć.

10 maja 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 14
14. Odcinek 14

Grupa przygotowuje się do ostatecznej walki z Panem Nikt. Żeby uratować Szefa, bohaterowie muszą zmierzyć się ze swoim wrogiem w świecie iluzji. Tymczasem Vic poznaje smutną prawdę.

17 maja 2019

Doom Patrol - sezon 1, odcinek 15
15. Odcinek 15

Pan Nikt wykonuje ostatni krok ku swojej zemście. Doom Patrol, zanim stanie do finałowej walki, musi skonfrontować się z ponurą prawdą.

24 maja 2019

1. Odcinek 1

Niles, Jane, Cliff, Rita, Vic i Dorothy pozostają uwięzieni w miniaturowym rozmiarze. Dorothy próbuje zaprzyjaźnić się zarówno z Cliffem, jak i Jane, podczas gdy Larry stara się znaleźć sposób, aby przywrócić wszystkich do normalnego rozmiaru. Tymczasem Rita prosi Vica o pomoc w korzystaniu z jej zdolności.

25 czerwca 2020

2. Odcinek 2

Cliff, Jane i Rita wyruszają w pościg. W grupie wsparcia Vic spotyka Roni, z którą znajduje wspólny język. Larry staje twarzą w twarz ze swoją przeszłością.

25 czerwca 2020

3. Odcinek 3

Jane zostaje wezwana do Podziemia. Cliff chce udowodnić, że jest dobrym ojcem. Zabawa Dorothy w chowanego kończy się niefortunnie. Szaf będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości.

25 czerwca 2020

4. Odcinek 4

Dannyzeni urządzają imprezę na dworze, aby spróbować sprowadzić Danny'ego z powrotem. Dorothy pragnie dołączyć do uroczystości i doświadczyć dorosłego życia. Rita prosi Flex Mentallo o pomoc w uwolnieniu jej pełnego potencjału.

2 lipca 2020

5. Odcinek 5

Pojawia się Baby Doll, Dorothy w końcu znajduje kogoś, kto chce się z nią bawić. Beztroska zabawa bardzo źle się kończy. Cliff odkrywa, że ​​Niles planuje wprowadzić ulepszenia. Vic opracowuje plan odzyskania Roni. Larry zabiera Rite na spotkanie ze swoją rodziną i dowiaduje się więcej o życiu, które zostawił.

9 lipca 2020

6. Odcinek 6

Dorothy jest przerażona swoim działaniem i postanawia uciec. Niles i Cliff wyruszają statkiem kosmicznym na poszukiwania. Larry musi zajmować się przybyszami, którzy powrócili z kosmosu. W podziemiu odbywa się pogrzeb Laleczki. Vic chce uratować Roni i nie cofnie się przed niczym.

16 lipca 2020

7. Odcinek 7

Miranda z całych sił stara się chronić ekipę Doom Patrol po tym, jak tajemnicza paczka dociera do posiadłości. Wizyta Rity u pszczelarki prowadzi ją do konfrontacji ze swoją przeszłością. Niles wyrusza na północ, aby znaleźć matkę Dorothy.

23 lipca 2020

8. Odcinek 8

Jane prosi Larryego o pomoc w odzyskaniu pewnego przedmiotu. Niles organizuje specjalny dzień dla Dorothy. Ojciec z córką idą na festyn i świetnie się razem bawią, ale do czasu... Cyborg rusza na poszukiwanie Roni.

30 lipca 2020

9. Odcinek 9

Doom Patrol musi najpierw skonfrontować się z wyimaginowanymi przyjaciółmi z dzieciństwa.

6 sierpnia 2020

Rankingi

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny:: Doom Patrol
 • Tytuł angielski: Doom Patrol
 • Data pierwszej emisji: 15 lutego 2019
 • Produkcja: USA
 • Języki: English
 • Gdzie obejrzeć: DC Universe, HBO Max
 • Studio: Warner Bros. Television, Berlanti Productions, Mad Ghost Productions
 • Słowa kluczowe: based on comic, dc comics, superhero team, misfit, weird science
 • Oficjalna strona www: https://www.dcuniverse.com/videos/doom-patrol/181