Doom Patrol

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2019

Doom Patrol

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2019

 • 7,0 /10

Akcja i Przygoda Science fiction/fantasy USA 2019

Komiksowy serial przedstawiający perypetie superbohaterów z Doom Patrol. Każdy z członków Doom Patrol przeżył jakiś straszny wypadek, który nie tylko go pokaleczył i oszpecił, ale dał mu również nadludzkie zdolności. Zespół musi działać, kiedy okazuje się, że ich mentor został porwany. W premierowym odcinku serialu superbohaterowie postanawiają odwiedzić pobliskie miasteczko. Ta pozornie niewinna wyprawa prowadzi jednak do poważnych konsekwencji, w tym do spotkania z tajemniczym i potężnym Panem Nobody...

 • based on comic

 • dc comics

 • superhero team

 • misfit

 • weird science

DC Universe

Odcinki

Wybierz sezon:

1. Odcinek 1

Doom Patrol to drużyna superbohaterów, jakich świat nie widział. W skład ekipy wchodzą: rajdowiec po wypadku – Robotman, astronauta o niezwykłej mocy Negative Man, bardzo „rozciągliwa” gwiazda filmowa Elasti-Girl oraz dziewczyna o wielu osobowościach – Szalona Jane. Zanim ci dziwaczni superbohaterowie uformują oddział z prawdziwego zdarzenia, muszą okiełznać swoje moce i poradzić sobie z wewnętrznymi demonami.

15 lutego 2019

2. Odcinek 2

Szef niespodziewanie znika. Drużyna próbuje go odnaleźć, a wszystkie drogi prowadzą do pewnego kozła, który wydaje się bramą do innych wymiarów. Tymczasem do Doom Patrolu dołącza nowy rekrut – Cyborg.

22 lutego 2019

3. Odcinek 3

Doom Patrol przybywa do Paragwaju. Członkowie drużyny trafiają na nazistę odpowiedzialnego za stworzenie Pana Nikt. Bohaterowie odkrywają również złowrogie powiązania Szefa.

1 marca 2019

4. Odcinek 4

Doom Patrol spotyka niezwykłą personę – Willoughby Kiplinga. Mężczyzna wciąga drużynę w okultystyczną intrygę, mającą na celu powstrzymanie groźnej sekty przed sprowadzeniem końca świata.

8 marca 2019

5. Odcinek 5

Pan Nikt podróżuje w czasie i majsterkując w umyśle zmagającej się z własnymi demonami Jane, doprowadza do powstania Kultu Przepisanej Księgi. Celem nadrzędnym wszystkich staje się wspólna walka z Anty-Stwórcą.

15 marca 2019

6. Odcinek 6

Czas na genezę Szefa. W szóstym odcinku poznajemy wiele szczegółów związanych z przeszłością dowódcy. Dowiadujemy się również, co zmotywowało go do zbudowania Doom Patrolu.

22 marca 2019

7. Odcinek 7

Zbliża się niechybnie starcie z Panem Nikt. Członkowie drużyny mają jednak wiele nieprzepracowanych traum. W ramach osobliwej terapii bohaterowie postanawiają porozmawiać o swoich problemach.

29 marca 2019

8. Odcinek 8

Danny the Street to odczuwająca ulica ze zdolnością teleportacji – istota z pogranicza trans i queer. Ten niezwykły byt potrzebuje pomocy naszych bohaterów. Do akcji wkraczają Vic i Larry. Tymczasem Rita i Cliff starają się pomóc Jane.

5 kwietnia 2019

9. Odcinek 9

W tym odcinku trafiamy do umysłu Jane, symbolizowanego przez tajemnicze Podziemie. Miejsce jest pełne kolejnych wersji osobowości bohaterki, którym zdaje się przewodzić złowroga i zagadkowa Hammerhead.

12 kwietnia 2019

10. Odcinek 10

W 1913 roku Caulder, romantyczny idealista z Biura Dziwactw, w ramach kolejnej eskapady pragnie odnaleźć tajemniczą istotę, kobietę o imieniu Slava. Tymczasem Vic i Rita muszą zmierzyć się z poczciwym Ernestem z Biura Normalności, który okazuje się Łowcą Bród – dewiantem pożywiającym się męskim zarostem.

19 kwietnia 2019

11. Odcinek 11

Robotman wraz z Ritą udaje się na pogrzeb Bumpa, na którym obecna jest także córka Cliffa. Larry spotyka się ze swoją wielką miłością. Niestety, John znajduje się właśnie na łożu śmierci. Vic zaczyna martwić się o swój system operacyjny.

26 kwietnia 2019

12. Odcinek 12

Cyborg zostaje porwany przez Biuro Normalności i przetransportowany do dziwacznej Farmy Mrówek. Złoczyńcy brutalnie torturują bohatera. Jego system operacyjny nie wytrzymuje tej udręki. Ojciec chłopaka, wraz z Doom Patrolem, przygotowuje akcję ratunkową.

3 maja 2019

13. Odcinek 13

Po dramatycznych wydarzeniach z poprzedniego odcinka, Rita opiekuje się Victorem. Tymczasem reszta zespołu odnajduje Flexa Mentallo i pomaga mu odzyskać pamięć.

10 maja 2019

14. Odcinek 14

Grupa przygotowuje się do ostatecznej walki z Panem Nikt. Żeby uratować Szefa, bohaterowie muszą zmierzyć się ze swoim wrogiem w świecie iluzji. Tymczasem Vic poznaje smutną prawdę.

17 maja 2019

15. Odcinek 15

Pan Nikt wykonuje ostatni krok ku swojej zemście. Doom Patrol, zanim stanie do finałowej walki, musi skonfrontować się z ponurą prawdą.

24 maja 2019

Rankingi

Szczegóły serialu

 • Tytuł oryginalny:: Doom Patrol
 • Tytuł angielski: Doom Patrol
 • Data pierwszej emisji: 15 lutego 2019
 • Produkcja: USA
 • Języki: English
 • Gdzie obejrzeć: DC Universe
 • Studio: Warner Bros. Television, Berlanti Productions, Mad Ghost Productions
 • Słowa kluczowe: based on comic, dc comics, superhero team, misfit, weird science
 • Oficjalna strona www: https://www.dcuniverse.com/videos/doom-patrol/181