Blinded by the Lights

Kryminał Poland 2018

Blinded by the Lights

Kryminał Poland 2018

Kryminał Poland 2018

1 sezon, 8 odcinków

Kuba to znany warszawski diler. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, drogie ubrania, dobry samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu.

Gdzie obejrzeć:

HBO Europe

Odcinki

Wybierz sezon:

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 1
1. Odcinek 1

Kuba, diler narkotykowy, decyduje się na zakup dwóch lotniczych biletów do Argentyny w jedną stronę. Przed wylotem handlarz musi jeszcze zrealizować parę zadań związanych z nielegalnym biznesem.

27 października 2018

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 2
2. Odcinek 2

Kuba odmawia Stryjowi angażowania się w jego podejrzany interes. Udaje się do znanego rapera o ksywce Piorun, który pod wpływem alkoholu i narkotyków świętuje prywatne osiągnięcia.

27 października 2018

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 3
3. Odcinek 3

Klienci domagają się towaru, ale zapasy Kuby już się wyczerpały. Mimo braków zgadza się zrealizować zamówienie dla celebryty. Diler zdradza też przyjaciółce swój największy sekret.

27 października 2018

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 4
4. Odcinek 4

Nad ranem Pazina składa Kubie wizytę i każe mu obejrzeć wiadomości. Mimo szokujących informacji Kuba zdaje się pozostawać niewzruszony. Natychmiast jednak wyrusza na spotkanie z Markiem.

27 października 2018

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 5
5. Odcinek 5

Kuba odbiera telefon od matki. Kłamie, że przebywa na delegacji w Hongkongu. Pazina martwi się zaginięciem Malucha. Podejrzewa, że mężczyzna nie żyje. Wspólnicy namawiają Jacka, żeby pozbył się Daria.

27 października 2018

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 6
6. Odcinek 6

Jacek rozkazuje Kubie odszukać Malucha i przywieźć do siebie. Chłopak wraz ze Śniadym, Stryjem i Bujasem zaczynają poszukiwania. Razem z gangsterami wpada na imprezę bożonarodzeniową do Anastazji.

27 października 2018

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 7
7. Odcinek 7

Pod wpływem kokainy, której nie ruszał od sześciu lat, Kuba zaczyna dziwnie się zachowywać. Ma wrażenie, że wszyscy działają przeciw niemu. Mimo to usiłuje zachowywać się lojalnie wobec szefa.

27 października 2018

Blinded by the Lights - sezon 1, odcinek 8
8. Odcinek 8

O poranku Kuba jest w trakcie przygotowań do opuszczenia kraju. Wylot ma wieczorem, więc zostało mu jeszcze trochę czasu, aby podjąć próbę naprawienia błędów, które przyniosły mu ostatnie dni.

27 października 2018

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: Ślepnąc od świateł
  • Tytuł angielski: Blinded by the Lights
  • Data pierwszej emisji: 27 października 2018
  • Produkcja: Poland
  • Języki: Polish
  • Gdzie obejrzeć: HBO Europe
  • Studio: House Media Company
  • Słowa kluczowe: based on novel or book, thriller, drugs
  • Oficjalna strona www: https://www.hbo.pl/series/slepnac-od-swiatel