Bellevue

Dramat Tajemnica Canada 2017

Bellevue

Dramat Tajemnica Canada 2017

  • 5,6 /10

Dramat Tajemnica Canada 2017

1 sezon, 8 odcinków

Historia serialu osadzona jest w małym, spokojnym miasteczku. Pewnego dnia znika nastolatek. Detektyw Annie Ryder (Anna Paquin) próbuje rozwikłać zagadkę jego zniknięcia. Pochłonięta śledztwem kobieta odsuwa się od najbliższych. W międzyczasie pojawia się tajemnicza osoba, która ma do przekazania Annie niepokojące wskazówki.

Gdzie obejrzeć:

CBC Television

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Bellevue - sezon 1, odcinek 1
1. Pilot

Znalezione przedmioty należą do zaginionego szesnastoletniego Jesse'ego Sweetlanda: dżinsowa kurtka, rower, ząb, zakrwawiony magazyn i telefon komórkowy. Policjanci początkowo nie traktują jego zniknięcia poważnie, ponieważ jest transseksualny. Uzasadniają to twierdzeniem, że chłopak po prostu uciekł z domu. Jednak w tym samym czasie śledczy otrzymuje informację, iż znany służbom mundurowym pedofil pojawił się w mieście. Anna zaczyna badać czy mężczyzna może być zaangażowany w zniknięcia Jesse'ego.

20 lutego 2017

Bellevue - sezon 1, odcinek 2
2. He's Back

W śledztwie dotyczącym zniknięcia nastolatka, Annie otrzymuje wiadomości od nieznanej osoby, która dręczy ją zagadkami odnoszącymi się do jej dzieciństwa. Pete odciąga detektyw od prowadzenia dochodzenia tym tropem, ponieważ wie jak bardzo traumatyczne miała dzieciństwo. Dotychczasowe dowody wskazują, że osoba zaangażowana w zaginięcie chłopaka była już przesłuchiwana. Śledczy przesłuchują z rówieśnikami zaginionego - kolegami z klasy i drużyny hokejowej.

27 lutego 2017

Bellevue - sezon 1, odcinek 3
3. The Guy with Fire in His Eyes

Annie znajduje nad jeziorem martwe ciało nastolatka. Rozpoczyna się dochodzenie w sprawie zabójstwa. Kobieta jednak domyśla się, co mogło być powodem śmierci denata. Przypuszcza również, co lata temu stało się z Sandy Driver. Niebawem śledztwo zaczyna odbijać się na życiu prywatnym pani detektyw. Tymczasem między Annie a Peterem dochodzi do konfliktu. Mężczyzna jest zły z powodu nieposłuszeństwa kobiety.

6 marca 2017

Bellevue - sezon 1, odcinek 4
4. Hello Little Light

Zebrane dowody wskazują, że mordercą jest Jed Martin. Peter, Brady i Virginia są przekonani o jego winie. Annie jednak nie zgadza się z nimi, twierdząc, że dowody są niejednoznaczne. Kobieta wciąż nie może uwierzyć, że to morderstwo ma coś wspólnego z nierozwiązaną sprawą kierowcy sprzed ponad dwudziestu lat.

13 marca 2017

Bellevue - sezon 1, odcinek 5
5. How Do I Remember?

Maggie jest w trakcie przygotowań do pogrzebu Jessego. Pośród obsługujących osób, zauważa dwóch niezatrudnionych mężczyzn, którzy chcą wpłynąć na przebieg uroczystości pogrzebowej. Annie kontaktuje się z Riddlerem poprzez kamerę monitorującą, która znajduje się w jej domu.

20 marca 2017

Bellevue - sezon 1, odcinek 6
6. The Problem with the Truth

Annie jest pewna, że śmierć Jessego jest powiązana ze śmiercią Sandy. Podczas przeglądania notatek swojego ojca, odkrywa, że data śmierci Sandy zbiegła się z organizacją świątecznego widowiska w szkole. Tymczasem Virginia dostrzega lukę w kilku zeznaniach na temat morderstwa Jesse.

27 marca 2017

Bellevue - sezon 1, odcinek 7
7. The Man Behind the Curtain

Zeznania ponownie przesłuchiwanej trójki osób tym razem się pokrywają. Detektywi jednak podejrzewają, że kłamią. Dodatkowo Annie jest zdania, że w morderstwo zamieszana jest osoba, która mogła widzieć całe zajście.

3 kwietnia 2017

Bellevue - sezon 1, odcinek 8
8. You Don't Understand Me at All

Annie odkrywa sprawcę, który stoi za zaginięciem Jessego. Gdy wydaje się, że sprawa dobiegła końca, Annie i Peter muszą znaleźć podejrzanego. Podczas poszukiwań odkrywają tajemnice, których ukazanie niesie za sobą poważne konsekwencje.

10 kwietnia 2017

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: Bellevue
  • Tytuł angielski: Bellevue
  • Data pierwszej emisji: 20 lutego 2017
  • Produkcja: Canada
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: CBC Television
  • Studio: Back Alley Film Productions, Muse Entertainment
  • Słowa kluczowe: detective, small town, canada, missing person, cop
  • Oficjalna strona www: http://www.cbc.ca/bellevue/