Absentia

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

Absentia

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

  • 7,2 /10

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2017

2 sezony, 20 odcinków

Fabuła serialu skupia się na historii agentki FBI, która znika bez śladu w trakcie pościgu za przerażającym seryjnym mordercą z Bostonu. Wkrótce kobieta zostaje uznana za martwą. Jednak po sześciu latach zostaje odnaleziona w lesie, lecz nie pamięta, jak się tam dostała i co się wydarzyło. Po powrocie do domu dowiaduje się o powtórnym małżeństwie swojego męża oraz o tym, że została zamieszana w serię morderstw.

Gdzie obejrzeć:

AXN

Rankingi

Odcinki

Wybierz sezon:

Absentia - sezon 1, odcinek 1
1. Comeback

Emily Byrne podczas pościgu za seryjnym mordercą znika bez śladu. Sześć lat później zostaje znaleziona w lesie. Zagubiona kobieta nie pamięta nic ze swojej niedalekiej przeszłości.

25 września 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 2
2. Reset

Podejrzewany o uprowadzenie Emily morderca Conrad Harlow wychodzi z aresztu. Kobieta nadal nie wie, kto ją więził. Niespodziewanie pojawia się świadek, który zeznaje przeciwko zagubionej agentce.

25 września 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 3
3. The Emily Show

Emily jest podejrzana o zabójstwo zeznającego przeciw niej świadka. Gibbs wraz z bostońskimi policjantami starają się poznać prawdę. Emily i Nick szukają agenta FBI, który nasłał fałszywego świadka.

2 października 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 4
4. Me You Him Me

Funkcjonariusze FBI nakłaniają Emily, by poddała się karze. Mimo trwającego zamieszania między agentką a Nickiem odżywają uczucia. Kobieta decyduje się na ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości.

9 października 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 5
5. Dig

Trwają poszukiwania Emily. W tym samym czasie Gibbs i Nick znajdują zwłoki agenta FBI. W kręgu podejrzanych jest zaginiona kobieta. Emily stara się rozszyfrować otrzymaną od Adama Radforda wskazówkę.

16 października 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 6
6. Nobody's Innocent

Emily umyka przed pościgiem i wpada na nowy trop. Niepokojące odkrycia sprawiają, że staje się podejrzliwa wobec jednego ze swoich bliskich. Alice poznaje gorzką prawdę. Musi podjąć trudną decyzję.

23 października 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 7
7. A & B

Jack ratuje życie Emily. Wspólnie znajdują trop łączący sprawę z dzieciństwem agentki. Tommy aresztuje Jacka za pomoc uciekinierce. Alice przeciwstawia się Nickowi, przez co naraża Flynna.

30 października 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 8
8. Brave Boy

Alice i Flynn zostają uprowadzeni przez nieznanego sprawcę. Nick twierdzi, że porywaczem może być zbiegła Emily. Tymczasem Jack opuszcza areszt. Okazuje się, że kaucję za niego wpłacił dziennikarz.

6 listopada 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 9
9. Child's Play

Emily szykuje się do ucieczki. Będąc w posiadaniu wskazówki od Charlesa, ma nadzieję, że w końcu rozwikła sprawę. Stara się odkryć, kim jest jej prześladowca i jaką rolę w tym wszystkim odgrywa Flynn.

13 listopada 2017

Absentia - sezon 1, odcinek 10
10. Original Sin

Tommy dokonuje szokującego odkrycia, które rzuca nowe światło na sprawę. Emily staje oko w oko ze swoim dręczycielem. Gdy Nick zostaje ranny, to ona musi podjąć ciężar ratowania rodziny.

20 listopada 2017

Absentia - sezon 2, odcinek 1
1. Casualties

Emily próbuje zapomnieć o niewoli. Poszukuje odpowiedzi na pytania, w czym wspiera ją Gibbs. W trakcie śledztwa trafia na trop byłego więźnia, który zna intymne szczegóły z przeszłości policjantki.

26 marca 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 2
2. Madness

Emily stara się odkryć prawdę. Kiedy Flynn zakłóca tok śledztwa, musi zdecydować, co jest ważniejsze - syn, czy jej potrzeba uzyskania odpowiedzi na pytania. Alice wraca do pracy jako terapeutka.

2 kwietnia 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 3
3. Odcinek 3

Emily dręczy poczucie winy. Wraca do FBI, by zbadać tajemnicze zabójstwo. Jej postawa spotyka się z uznaniem. Kobieta współpracuje z agentem Calem Isaakiem. Musi ukrywać osobisty związek ze sprawą.

9 kwietnia 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 4
4. Odcinek 4

Dochodzenie Emily i Cala w sprawie zabójcy posługującego się fentanylem prowadzi do wyjątkowo niebezpiecznych podejrzanych. Tymczasem ze śledztwa Crowna wynika, że sprawcą ataku był samotnik z siekierą.

16 kwietnia 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 5
5. Odcinek 5

CIA grozi rozwiązaniem zespołu. Pozycja Richa w FBI jest poważnie zagrożona. Roman i Crawford spędzają ze sobą cały dzień w zaskakujących okolicznościach.

23 kwietnia 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 6
6. Cover

Tropiąc mordercę, agentka FBI Emily Byrne znika bez śladu. Sześć lat później zostaje odnaleziona. Kobieta cierpi jednak na zanik pamięci. Wkrótce zostaje wplątana w kolejną serię morderstw.

7 maja 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 7
7. Boom

Emily i Cal śledzą Rexa Wolfe'a, który przebywa we wschodniej Mołdawii. Mogą tam liczyć na pomoc dawnego przyjaciela Cala z wojska, Holta Thomsona. Mężczyzna ma powiązania z mołdawskimi przestępcami. Nick stara się zachować swoje kłamstwo w tajemnicy, Alice podejmuje decyzję, która zmieni jej życie, a Tommy za wszelką cenę chce udowodnić swoją lojalność wobec Emily.

14 maja 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 8
8. Aggression

Po powrocie do Bostonu Emily musi zmierzyć się z kolejną dotkliwą stratą. Zdaje sobie sprawę, że dotarcie do Rexa Wolfe'a było tylko początkiem śledztwa dotyczącego ataku fentanylem. Razem z Calem kontynuuje dochodzenie. Wkrótce dokonują odkrycia, które rzuca zupełnie nowe światło na sprawę.

21 maja 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 9
9. Odcinek 9

28 maja 2019

Absentia - sezon 2, odcinek 10
10. Odcinek 10

4 czerwca 2019

1. Tabula Rasa

Emily została zwieszona w obowiązkach, lecz wkrótce ma zostać do nich przywrócona. Jest czujna i nieufna wobec wszystkich ze swojego otoczenia.

17 lipca 2020

2. Cabta Est

Emily ściga się z czasem, by znaleźć i uratować Nicka. Pomaga jej w tym tajemniczy informator, Kai. Wkrótce agentka Byrne odkrywa, że spisek zatacza szersze kręgi, niż początkowo przypuszczała.

17 lipca 2020

3. Nosce Inmicum

Odurzony i sparaliżowany narkotykami Nick budzi się w ciemnym, zamkniętym pomieszczeniu. Tymczasem Emily stwierdza, że dopóki ciało Duranda nie zostanie znalezione, nie przestanie go szukać. Aby zbliżyć się do rozwiązania zagadki, wikła się pewien układ. Odkrywa też, że Colin Dawkins zastawił pułapkę, która może skrzywdzić wielu ludzi.

17 lipca 2020

4. Alea Iacta Est

Emily próbuje przekonać FBI, by ruszyli Nickowi z pomocą. Niestety bez skutku. W związku z tym musi wdrożyć alternatywny plan i dotrzeć do jedynej osoby, która wie, gdzie jest Durand. Tymczasem Nick wciąż przebywa w niewoli odurzony narkotykami. Jest podawany psychicznym torturom.

17 lipca 2020

5. Odcinek 5

Emily przystaje na warunki Dawkinsa, aby on pomógł jej dotrzeć do Nicka. Przy okazji obmyśla sprytny podstęp. Duran, którego dotychczas przytłaczało poczucie winy, zaczyna godzić się z losem.

17 lipca 2020

6. Odcinek 6

Nick wciąż jest torturowany. Wykorzystuje okazję, by uciec z niewoli. Cal i Emily ruszają mu na pomoc. Docierają w tajemnicze miejsce. Znajdują dowód, który ma związek z dawną sprawą Nicka w Bostonie.

17 lipca 2020

7. Odcinek 7

Emily nie wie, że Nickowi udało się uciec z niewoli, dlatego podejmuje negocjacje. Dotyczą one przekazania kradzionych dokumentów w zamian za jego uwolnienie. Tymczasem Durand nawiązuje kontakt z FBI.

17 lipca 2020

8. Odcinek 8

Emily ratuje Nicka. Razem przygotowują plan infiltracji obozu uchodźców. Cal udaje strażnika Meridianu, aby odnaleźć Armstronga i go ukarać. Na farmie zjawia się niespodziewany gość.

17 lipca 2020

9. Odcinek 9

Nick stara się uwolnić uchodźców. Cal spotyka się z Armstrongiem. Gunnarsen i Crown dokonują przerażającego odkrycia podczas aresztowania wicedyrektora Webba. Emily usiłuje chronić swoją rodzinę.

17 lipca 2020

10. Odcinek 10

Emily i Nick spotykają się z Flynnem w Bostonie. Elliot wciąż stanowi dla nich zagrożenie. Agentka Byrne ucieka się do drastycznych środków, aby uchronić przed niebezpieczeństwem swoich najbliższych.

17 lipca 2020

Rankingi

Szczegóły serialu

  • Tytuł oryginalny:: Absentia
  • Tytuł angielski: Absentia
  • Data pierwszej emisji: 25 września 2017
  • Produkcja: USA
  • Języki: English
  • Gdzie obejrzeć: AXN
  • Studio: Masha Productions
  • Słowa kluczowe: thriller, fbi, missing person, exploitation, slasher
  • Oficjalna strona www: https://www.absentia.tv/