Najpopularniejsze seriale Player

Michał Wieczorek 2020-10-21

Player.pl to popularna platforma, na której wiele materiałów dostępnych jest dla użytkowników zupełnie za darmo. Platforma oferuje również płatne pakiety z bogatszą ofertą filmów i seriali, jednak już te podstawowe zapewniają długie godziny dobrej rozrywki. Jakie seriale są najchętniej oglądane przez użytkowników? Poznaj top 10 najpopularniejszych seriali na Player.pl - niektóre z nich możesz obejrzeć bez zakładania konta w serwisie. Królują produkcje kryminalne i sensacyjne – jak widać, kochamy wartką akcję, zagadkowe zaginięcia i skomplikowane policyjne śledztwa.

Jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie Player.pl jest „Chyłka”, czyli produkcja oparta na popularnej serii książkowych kryminałów. Tytułowa Chyłka to niezwykle skuteczna prawniczka o ciętym języku – bezwzględna i niepokorna mistrzyni ciętej riposty, czyli bohaterka dokładnie taka, jakie lubimy. Osoby, które nie czytały książki, będą zachwycone. Fani powieści o Chyłce, jak to zwykle bywa w przypadku ekranizacji, mają bardzo podzielone opinie. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, przekonaj się sam.

W zestawieniu najpopularniejszych seriali na Player.pl nie mogło zabraknąć „Belfra”, którego pierwszy sezon jest absolutnie genialny. Drugi… cóż, nie jest to może pozycja obowiązkowa i zostaje daleeeko w tyle za pierwszą częścią, ale jako umilacz wolnego, leniwego dnia sprawdzi się całkiem nieźle.

Zakochani po uszy

Komedia Poland 2019

Zakochani po uszy

Komedia Poland 2019

5 sezonów, 396 odcinków

Wakacyjna miłość Asi i Piotra, która zostaje nieoczekiwanie przerwana. Oboje spotykają się przypadkiem po latach, ale mają już bagaż doświadczeń, który przeszkadza w rozkwitaniu młodzieńczej miłości: Asia przechodzi przez bolesne rozstanie, a Piotr spotyka się z Sylwią.

Pułapka

Kryminał Poland 2018

Pułapka

Kryminał Poland 2018

2 sezony, 13 odcinków

Olga Sawicka, która jest pisarką powieści kryminalnych, szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę - intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie.

Odwróceni

Kryminał Poland 2007

Odwróceni

Kryminał Poland 2007

1 sezon, 13 odcinków

Policjanci rozpracowujący gang pruszkowski próbują pozyskać informatora z wewnętrznego kręgu. Okazja nadarza się, gdy stojący wysoko w mafijnej hierarchii "Blacha" zostaje oskarżony o gwałt.

Pod powierzchnią

Kryminał Poland 2018

Pod powierzchnią

Kryminał Poland 2018

2 sezony, 14 odcinków

Akcja serialu osadzona jest w Płocku, a fabuła koncentruje się na małżeństwie, które uchodzi za kochającą i szczęśliwą parę. Małżonkowie skrywają jednak przed światem tajemnicę.

Żmijowisko

Kryminał Dramat Poland 2019

Żmijowisko

Kryminał Dramat Poland 2019

1 sezon, 7 odcinków

Przyjaciele wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec, Arek, wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani.

Belfer

Kryminał Poland 2016

Belfer

Kryminał Poland 2016

  • Belfer
  • 6,8/10

2 sezony, 18 odcinków

Akcja serialu toczy się współcześnie, w kilkutysięcznych Dobrowicach – fikcyjnej miejscowości na Pojezierzu Iławskim, na pograniczu województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Pod koniec sierpnia lokalną społecznością wstrząsa tajemnicza śmierć 17-letniej Joanny Walewskiej – wzorowej uczennicy miejscowej szkoły średniej, ze ściśle sprecyzowanymi planami na przyszłość. Tuż po tym dramatycznym wydarzeniu do miasteczka przybywa Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) – nauczyciel renomowanego warszawskiego liceum społecznego, który przyjmuje etat polonisty w tutejszej szkole. Mimo sporej nieufności ze strony miejscowych podejmuje on próbę wyjaśnienia okoliczności zdarzenia na własną rękę. Równocześnie toczy się oficjalne dochodzenie, prowadzone przez miejscową policję

Szadź

Kryminał Poland 2020

Szadź

Kryminał Poland 2020

2 sezony, 14 odcinków

Na obrzeżach Opola w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy.

Chyłka

Kryminał Dramat Poland 2018

Chyłka

Kryminał Dramat Poland 2018

5 sezonów, 27 odcinków

Główna bohaterka Joanna Chyłka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Komentarze