Najpopularniejsze seriale online vod.tvp.pl

Olga Trędota 2020-10-20

Seriale wciągają! Jeszcze nie tak dawno musieliśmy cierpliwie czekać od odcinka do odcinka i dostosowywać się do godzin emisji w telewizji. Dziś możemy oglądać ulubione seriale kiedy chcemy, jak chcemy i gdzie chcemy. Istnieje wiele platform VOD, a oferta jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedną z nich, bardzo popularną, dzięki której odbiorcy wiele materiałów mogą oglądać za darmo, jest platforma vod.tvp.pl. Przedstawiamy ranking 7 najpopularniejszych i najchętniej oglądanych seriali na VOD od TVP.

Niekwestionowanym zwycięzcą, jeśli chodzi o liczbę odbiorców, jest kultowe już „M jak miłość”. Historia Mostowiaków od lat przyciąga widzów przed ekrany. Serial emitowany jest w polskiej telewizji od 2000 roku, a my zdążyliśmy przyzwyczaić i przywiązać się do bohaterów oraz zacząć traktować ich jak członków własnej rodziny.

Ogromną popularnością w serwisie cieszą się również tureckie produkcje. Na drugim miejscu naszego rankingu znajduje się uwielbiany przez widzów serial „Wymarzona miłość”. To komedia romantyczna opowiadająca o ambitnej młodej kobiecie, która rozpoczyna karierę w agencji reklamowej i uciekając przed aranżowanym małżeństwem, odnajduje swoją prawdziwą miłość.

Wśród najpopularniejszych serialów na platformie vod.tvp.pl znajduje się również „Rodzinka.pl”. Czy jest ktoś, kto nie widział choć jednego odcinka tego serialu? To przezabawna opowieść o wzbudzającej sympatię rodzinie Boskich – rodzicach Natalii i Ludwiku oraz trzech synach, którzy podczas kolejnych sezonów dojrzewają i dorastają, a na ekranach w końcowych sezonach zamiast małych chłopców oglądamy dorosłych już mężczyzn.

Ranczo

Komedia Poland 2006

Ranczo

Komedia Poland 2006

10 sezonów, 130 odcinków

Losy Amerykanki Lucy Wilskiej, która po przyjeździe do małej wioski na Podlasiu dostaje w spadku dworek. Z biegiem czasu jej życie zaczyna się coraz bardziej komplikować.

Barwy szczęścia

Telenowela Poland 2007

Barwy szczęścia

Telenowela Poland 2007

12 sezonów, 2075 odcinków

Bohaterami serialu są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, niektórzy dopiero sprowadzili się na osiedle "Pod sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

The Crown of the Kings

Dramat Poland 2018

The Crown of the Kings

Dramat Poland 2018

3 sezony, 385 odcinków

Barwna kostiumowa opowieść o panowaniu ostatnich Piastów, Andegawenów i pierwszych Jagiellonów

Więzień Miłości

Dramat Familijny Telenowela Turkey 2016

Więzień Miłości

Dramat Familijny Telenowela Turkey 2016

3 sezony,

Omer, żeby uszczęśliwić chorą siostrę, decyduje się na udawane małżeństwo.

Rodzinka.pl

Komedia Familijny Poland 2011

Rodzinka.pl

Komedia Familijny Poland 2011

15 sezonów, 277 odcinków

„rodzinka.pl” to serial komediowy, który żartobliwymi scenkami komentuje i puentuje problemy współczesnej rodziny. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak pokażą widzom TVP, że rodzicielstwo ma wiele odcieni.

Wymarzona miłość

Komedia Dramat Turkey 2018

Wymarzona miłość

Komedia Dramat Turkey 2018

1 sezon, 51 odcinków

Chodząca z głową w chmurach Sanem nieoczekiwanie rozpoczyna pracę w firmie, w której pracuje już jej ściśle przestrzegająca zasad siostra. Tam Sanem poznaje charyzmatycznego fotografa - Cana, z którym połączy ją niezwykłe zdarzenie za kulisami firmowej gali.

M jak miłość

Dramat Poland 2000

M jak miłość

Dramat Poland 2000

19 sezonów, 1416 odcinków

To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, w której najstarsi z rodu to Lucjan oraz Barbara Mostowiakowie. Mają czworo dzieci: Małgosię, Marka, Martę oraz Marysię, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiodą szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość.

Komentarze