Najlepsze seriale Player

Olga Trędota 2020-06-02

Jeśli Player.pl kojarzy ci się wyłącznie z możliwością nadrobienia pominiętych odcinków ulubionego serialu czy telewizyjnego show, koniecznie sprawdź aktualną ofertę serwisu. Przekonasz się, w jak dużym jesteś błędzie! Użytkownicy, którzy mają wykupiony rozszerzony pakiet, mogą korzystać z bogatej oferty filmów i seriali, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Jeśli nie wiesz, co wybrać, przygotowaliśmy ranking 10 najlepszych seriali dostępnych na Player.pl. Skupiliśmy się na polskich produkcjach, ale znajdzie się również kilka tytułów zagranicznych.

Na pierwszym miejscu serial „Wataha”. Dlaczego właśnie on, a nie rewelacyjny, depczący mu po piętach „Dexter”? Wybór nie był łatwy, jednak słabość do przepięknych Bieszczad wygrała - krajobrazy w serialu „Wataha” są ogromnym atutem tej produkcji. Zapierają dech w piersiach i mówimy to bez cienia przesady. Oprócz pięknych plenerów mamy tajemnicę, wartką, trzymającą w napięciu akcję i świetną obsadę, na czele z Leszkiem Lichotą, który w swojej roli wypada genialnie. To po prostu świetny polski serial na bardzo wysokim poziomie.

Na drugim miejscu wspomniany już „Dexter”, czyli historia seryjnego mordercy, który na pierwszy rzut oka stwarza wrażenie miłego chłopaka z sąsiedztwa. Przygotuj się na to, że Dexter może stać się pierwszy seryjnym mordercą, którego… polubisz.

Jeśli szukasz dobrego polskiego serialu kryminalnego, koniecznie sprawdź produkcję „Odwróceni” z 2007 roku. Za reżyserię 9 odcinków tego serialu odpowiada Michał Gazda, który stoi również za kilkoma epizodami „Watahy” - wysoki poziom jest więc niejako gwarantowany. Tak jak i w przypadku serialu z pierwszego miejsca naszego rankingu, tu również mamy świetnie poprowadzoną fabułę, silne postacie i wielowątkową opowieść. „Odwróceni” to serial, który broni się nawet po kilkunastu latach od premiery. W 2019 roku doczekał się nawet kontynuacji, którą przyjemnie się ogląda, ale niestety nie udało jej się osiągnąć poziomu pierwszego sezonu.

Żmijowisko

Kryminał Dramat Poland 2019

Żmijowisko

Kryminał Dramat Poland 2019

1 sezon, 7 odcinków

Przyjaciele wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec, Arek, wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani.

Diagnosis

Dokumentalny USA 2019

Diagnosis

Dokumentalny USA 2019

1 sezon, 7 odcinków

Detektyw

Dramat USA 2014

Detektyw

Dramat USA 2014

 • Detektyw
 • 8,3/10

3 sezony, 24 odcinków

"Detektyw" to nowy serial HBO, którego głównymi bohaterami są Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. W 2012 roku policjanci wracają do najsłynniejszej z prowadzonych przez nich spraw - dziwacznego rytualnego morderstwo z 1995 roku. Opowieści detektywów o śledztwie, otwierają niewyleczone rany i zmuszają mężczyzn do powrotu do świata, który dawno zostawili za sobą.

Rodzina Soprano

Dramat USA 1999

Rodzina Soprano

Dramat USA 1999

 • Rodzina Soprano
 • 8,3/10

6 sezonów, 86 odcinków

New Jersey, USA. Tony Soprano (James Gandolfini) jest pozornie typowym Amerykaninem włoskiego pochodzenia. Ma żonę Carmelę (Edie Falco), syna Anthonego Jr. (Robert Iler) i córkę Meadow (Jamie-Lynn Sigler). Nie jest to jednak jego jedyna rodzina. Tony jest bowiem wysoko postawionym członkiem włoskiej mafii, do której należy także jego wujek Corrado (Dominic Chianese), bratanek Christopher Moltisanti (Michael Imperioli) oraz przyjaciele: Silvio Dante (Steve Van Zandt), Paulie Gaultieri (Tony Sirico) i Sal Bonpensiero (Vincent Pastore). Pojawiające się w oby aspektach życia problemy sprawiają, że Tony zaczyna tracić przytomność. Podejrzewając, że przypadłość ta podłoże psychiczne, zaczyna chodzić na sesje terapeutyczne do dr Jennifer Melfi (Lorraine Bracco).

Dexter

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2006

Dexter

Kryminał Dramat Tajemnica USA 2006

 • Dexter
 • 8,0/10

8 sezonów, 96 odcinków

Dexter prowadzi podwójne życie. Za dnia jest cenionym specjalistą ds. krwi w departamencie policji, a nocą zabija złoczyńców, którzy wymykają się organom sprawiedliwości.

Wataha

Akcja i Przygoda Kryminał Dramat Poland 2014

Wataha

Akcja i Przygoda Kryminał Dramat Poland 2014

 • Wataha
 • 7,5/10

3 sezony, 18 odcinków

Kapitan Wiktor Rebrow próbuje rozwikłać zagadkę zamachu bombowego, w którym zginęli jego przyjaciele ze Straży Granicznej w Bieszczadach.

 • #murder investigation

 • #human trafficking

 • #bombing

Komentarze